SUMMER CUP 17.& 18.& 19.07.2020

ONLINE CATALOG 17.& 18.& 19.07.2020

SKUPINA / GROUP FCI 1
AUSTRÁLSKY DOBYTKÁRSKY PES - AUSTRALIAN CATTLEDOG
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
1 1 1
 DOLCE BLÚ FIFTY SHADES OF GREY, VDH 18/180 01288, 29.05.2018
 O: SAWDUSTS LETS BURN RUBBER M: DOLCE BLÚ ASIA ARGENTO
 CH: BONETTI MARIA MAJ: MIKLYAEVA MARIA
 
AUSTRÁLSKY OVČIAK - AUSTRALIAN SHEPHERD
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
2 2--
 BORN TO BE WILD SOFIA´S CHOICE, SPKP 611, 18.03.2019
 O: TRIPLEMOON HOT APPLE CIDER M: GORGEOUS CARCASSONNE TOLUGO
 CH: NÁSADOVÁ SOFIA MAJ: ŠÁLOVÁ SABÍNA
3 3 2
 MICK JAGGER ŠŤASTNÝ KOTEK, CMKU/AUO/5846/19, 29.09.2019
 O: MYSTIC HIGHLANDS GOT A STAR M: KAČKA SRDCOVÉ ESO
 CH: ŘEZBOVÁ HÁJKOVÁ OLGA MAJ: PELCOVÁ JITKA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
4 4 3
 DIZZY MARBLE AMORE MIO, CMKU/AUO/5624/-19/18, 25.12.2018
 O: SENTIKKI RIX ABSOLTE VALUE M: SEVENTY SEVEN AMAZING MOONLIGHT
 CH: NAZIROVA ANASTASIA MAJ: HODOVÁ ZUZANA
5-- 4
 SKYRON IMPROMPTU, SPKP 672, 11.12.2018
 O: WYNDSTAR MAGIC MARKER M: CEDAR HILL AVALANCHE
 CH: ERDESZ DÓRA MAJ: ZELENAYOVÁ EVA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
6 5--
 DAEMON PEARL OF THE MOON, SPKP 496, 06.01.2018
 O: DIEGO ŠŤASTNÝ KOUTEK M: BE SO CUTE CAT PEARL OF THE MOON
 CH: HÁJKOVÁ ŠÁRKA MAJ: HERMANOVÁ MICHAELA
---- 5
 FORMAN KINGS PAWS NIJANI, SPKP 491, 23.05.2018
 O: ALPHIE MY LOVE HERRIKO M: MUFFIN AU CHOCOLAT GREAT LADY
 CH: ĽUPTÁKOVÁ NIKOLA MAJ: CHLEBOVÁ IVANA
7 6 6
 GREY FANTOM OD HALÍŘŮ, CMKU/AUO/3285/16, 14.07.2016
 O: LEGACY´S BREAKAWAY M: AMY MY LOVE OD HALÍŘŮ
 CH: HALÍŘ VÁCLAV MAJ: ŠVEHLOVÁ MONIKA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
8 7 7
 JURÁŠEK SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/1754/13, 23.07.2013
 O: STONEHAVEN BAYSHORE SECRET STRIKE M: HEARTHSIDE HAPPY MESSAGE
 CH: HODOVA ZUZANA MAJ: HODOVÁ LINDA+ZUZANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
9 8 8
 FUYU COFI CAPITO, CMKU/AUO/5867/19, 22.09.2019
 O: FRISCO NIGHT PUELA FERA M: OBAN COFI CAPITO
 CH: PROKEŠOVÁ JANA MAJ: PRÍHODA FRANTIŠEK
10 9 9
 NORTHBAY XSELL MIRAGE BE MY LOVE, PKR.I-93019, 14.05.2019
 O: X’SELLS NORTHBAY GOT MILK? M: X’SELL CASSELCREEK BEYOND B’LEAF
 CH: BLACKFORD TRACY MAJ: DĄBROWSKA KATARZYNA
11 10--
 ZIVA SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/5335/19, 05.03.2019
 O: SILVER DREAM AUSSIE´S WHAT´S UP M: HOLKA SRDCOVÉ ESO
 CH: HODOVÁ ZUZANA MAJ: HODOVÁ LINDA+ZUZANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
12 11 10
 DAMASK ROSE JOLIESSE ET CHARME, SPKP 549, 07.10.2018
 O: TRIPLEMOON CASANOVA GIACOMO M: PEGGY LEE PUELLA FERA
 CH: KUČERÁKOVÁ SOŇA MAJ: KUČERÁKOVÁ SOŇA
13-- --
 NELA LOVE FROM TATRAS, SPKP 602, 04.01.2019
 O: MOONBABY´S FROM MY COLD DEAD HANDS M: KASSI ELVIKAM
 CH: KORENKOVÁ MONIKA MAJ: KORENKOVÁ MONIKA
14-- --
 PIE CHERRY LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 565, 10.11.2018
 O: HEARTHSIDE SPECTRE M: THORNAPPLE COWGIRL SHINE
 CH: ZELENAYOVÁ EVA MAJ: ZELENAYOVÁ EVA
15 12 11
 SORADEL A STEYRDOGS EDITION, ÖHZB ASH 3645, 09.08.2018
 O: HEARTHSIDE DIRTY DANCING M: A SAGA CONTINUES DIAMOND RUSH
 CH: KRASS RADOVAN MAJ: HELLER SUSANNE
---- 12
 ZIVA SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/5335/19, 05.03.2019
 O: SILVER DREAM AUSSIE´S WHAT´S UP M: HOLKA SRDCOVÉ ESO
 CH: HODOVÁ ZUZANA MAJ: HODOVÁ LINDA+ZUZANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
16 13 13
 ABOUT FAERIE AT MYSTIC FIRE, CMKU/AUO/5281/19, 11.02.2019
 O: MCMATT’S SHADES OF BAYOULAND M: BRIARRIDGE’S QUEEN BEE AT MYSTIC FIRE
 CH: ŠABLIJ DARINA VICTORIA MAJ: PARK SEHEE
17 14 14
 AMOROSO ELEANOR SHARDS OF EVENSTAR, CMKU/AUO/4281/18, 03.01.2018
 O: QUIET STORM CARCASSONNE TOLUGO M: ARWEN EVENSTAR OF ZAŠOVSKÝ KVĚT
 CH: TŮMOVÁ ADÉLA MAJ: OLŠÁKOVÁ KLÁRA
---- 15
 PIE CHERRY LABAKAN SLOVAKIA, SPKP 565, 10.11.2018
 O: HEARTHSIDE SPECTRE M: THORNAPPLE COWGIRL SHINE
 CH: ZELENAYOVÁ EVA MAJ: ZELENAYOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1)
18-- --
 EJVA SRDCOVÉ ESO, SPKP 42, 28.09.2011
 O: A EMINNEM NEW ACRO M: CARAMEL KISSES COOKIE OF CRYSTAL LAKE
 CH: HODOVÁ ZUZANA MAJ: GAŠPAROVÁ ALEXANDRA + RUŽA JURAJ
 
BEARDED COLLIE
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1)
19-- --
 BEMIDII MICHAEL’S DIAMOND, SPKP 369, 05.02.2019
 O: NÁČELNÍK OD EMY DESTINOVÉ M: RAMPEPURDA OD EMY DESTINOVÉ
 CH: RADIČ MICHAL MAJ: RADIČ MICHAL
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
---- 16
 BLACK COOPER MADEMOISELLE, SPKP 362, 11.01.2019
 O: STORMY CORNER BLUE NO MONEY NO SEX M: BLACK COOPER HILTON
 CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA
20 15--
 CHARLOTTE SOMETIMES DEL CUORE IMPAVIDO, PKR.I-91876, 04.11.2018
 O: VA PENSIERO DEL CUORE IMPAVIDO M: AQUA AZZURRA ACQUA CIARA DEL CUORE IMPAVIDO
 CH: RIPOLI FILIPPO MAJ: KOZŁOWSKA AGNIESZKA
 
BEAUCERON
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
21 16 17
 GUCCI L´AMI NOIR, CMKU/BC/5135/14, 01.12.2014
 O: HECTOR BLEU DU SERMENT DES BRUMES M: BARBARÉE L´AMI NOIR
 CH: ČERNÁ DAGMAR MAJ: UHLÍKOVÁ ALENA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
22 17 18
 JEWEL Z BABANOVHO VŔŠKA, SPKP 1951, 02.07.2018
 O: DAGASSE Z DORKY M: BRIANA Z BABANOVHO VŔŠKA
 CH: MOZOLOVÁ VIERA MAJ: MALOVCOVÁ DANIELA
 
BELGICKÝ OVČIAK - GROENENDAEL - CHIEN DE BERGER BELGE-GROENENDAEL
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
23 18 19
 COLOURLESS SHADOW GROENOIR, CMKU/BOG/10463/18, 16.06.2018
 O: ATOS VON CALRUNA M: BANSHEE-TIFFANY GROENOIR
 CH: ŠEJNOHOVÁ JANA MAJ: VOKROUHLÍKOVÁ MARTINA
24-- --
 GRANT BLACK MORION, CMKU/BOG/10425/18, 30.05.2018
 O: OLIVER DEABEI M: MUCIUS FIONA
 CH: PRCHALOVÁ DAGMAR MAJ: HUDECOVÁ SIMONA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
25 19 20
 CLAAR SURI GROENOIR, CMKU/BOG/10466/18, 16.06.2018
 O: ATOS VON CALRUNA M: BANSHEE-TIFFANY GROENOIR
 CH: ŠEJNOHOVÁ JANA MAJ: ŠEJNOHOVÁ JANA
-- 20 21
 VAMPIRE’S SMILE Z KOVÁRNY, CMKU/BOG/10245/18, 21.03.2018
 O: NOBLE BLACK ARCHI Z KOVÁRNY M: HANNAH BLACK Z KOVÁRNY
 CH: PISARČÍKOVÁ HANA MAJ: PAVLÍČKOVÁ ANDREA
 
BELGICKÝ OVČIAK - MALINOIS - CHIEN DE BERGER BELGE-MALINOIS
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
26 21 22
 AMADEUS MALSTEF, SPKP 5960, 01.10.2019
 O: ATREY TICHÝ RULAND M: D´ESTEPHANIE MALEVIL BOHEMIA
 CH: VALČÍKOVÁ KATARÍNA MAJ: ĆAJKOVSKÝ MIKULÁŠ
---- 23
 GLANC DE ALPHAVILLE BOHEMIA, CMKU/BOM/11604/19, 02.08.2019
 O: CHURCHMOUNT JURKO M: HERA DE ALPHAVILLE BOHEMIA
 CH: POSPÍCHALOVÁ JITKA MAJ: OLLÁRI ONDREJ
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4)
27 22--
 RODIN VAN DE VAARDEKENSHOEVE, cmku/bom/11404/-19/18, 22.12.2018
 O: ORCAN VAN DE VAARDEKENSHOEVE M: QUICKLY VAN DE VAARDEKENSHOEVE
 CH: VAN HAMME STIJN MAJ: MRŇÁKOVÁ ZUZANA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4)
28 23--
 BELVEDER SAMMAR BOHEMIA, CMKU/BOM/9531/17, 17.06.2017
 O: AIKO NIEDER BOHEMIA M: CAYA MALEVIL BOHEMIA
 CH: TERZIEVOVÁ MARIE MAJ: TERZIEVOVÁ MARIE + MRŇÁKOVÁ ZUZANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
29 24 24
 DASHA SAMMAR BOHENIA, CMKU/BOM/11426/19, 17.06.2019
 O: ARMIAN HYNSO MORAVIA M: CAYA MALEVIL BOHEMIA
 CH: TERZIEVOVÁ MARIE MAJ: RIGÓ IMRE
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
-- 25--
 RESTA KWANAH, CMKU/BOM/10636/18, 08.09.2018
 O: ALCOSETHA´S GYRO M: QUARTA Z LABSKÉHO PŘÍVOZU
 CH: MRŇÁKOVÁ ZUZANA MAJ: MRŇÁKOVÁ ZUZANA
30 26 25
 URANIA VITRIS BOHEMIA, CMKU/BOM/10958/19, 22.01.2019
 O: ELDORÁDO OD DRAČICE M: ORCA VITRIS BOHEMIA
 CH: SKLENÁŘ MIROSLAV MAJ: NOVÁ MONIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
-- 27 26
 CRAZY OD MOROVÉHO SLOUPU, SPKP 5909, 26.04.2018
 O: COMMANDOS DE ALPHAVILLE BOHEMIA M: ESSA RED VIXEN
 CH: ŽÁČEK VLADIMÍR MAJ: GAJDOŠOVÁ MARTINA
31-- --
 RESTA KWANAH, CMKU/BOM/10636/18, 08.09.2018
 O: ALCOSETHA´S GYRO M: QUARTA Z LABSKÉHO PŘÍVOZU
 CH: MRŇÁKOVÁ ZUZANA MAJ: MRŇÁKOVÁ ZUZANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
32 28 27
 AIRIN DEKIM LEXUS, SPKP 5400, 19.06.2018
 O: ARAMIS RED DEVILS DOG M: KIRA LEITMAN
 CH: MAYER VLADIMÍR MAJ: RIGÓ IMRE
33 29 28
 D´ESTEPHANIE MALEVIL BOHEMIA, SPKP 4720, 25.04.2016
 O: EXXON KWANAH M: BOKANY MALEVIL BOHEMIA
 CH: SAMKOVÁ KATEŘINA MAJ: VALÍČKOVÁ KATARÍNA
 
BELGICKÝ OVČIAK - TERVUEREN - CHIEN DE BERGER BELGE-TERVUEREN
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
34 30 29
 TORUK MAKTO POLARIS, PKR.I-91795, 14.04.2019
 O: REVLOCH INCAHOOTS WITH THE BRUINE BUCK M: JOLLY ROGER POLARIS
 CH: PIŁAT AGATA MAJ: PIŁAT AGATA + DACH MAGDALENA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
-- 31 30
 WAIT A SEC! Z KOVÁRNY, CMKU/BOT/10334/18, 10.04.2018
 O: PATRIOT VITRIS BOHEMIA M: LITTLE UNAI Z KOVÁRNY
 CH: PISARČÍKOVÁ HANA MAJ: HOFÍRKOVÁ VLASTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 4)
-- 32--
 FORY DEABEI, SPKP 321, 01.09.2019
 O: PRAM DEABEI M: OLIVA DEABEI
 CH: ŠTÝBROVÁ BEATA MAJ: MITANOVÁ MICHAELA
 
BERGAMSKÝ PASTIERSKY PES - CANE DA PASTORE BERGAMASCO
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
35 33 31
 PERILLO DEI LUPERCALI, ÖHZB/CPB 25, 03.04.2019
 O: ERMIPPO DEILUPERCLI M: LOTIDE DEI LUPERCALI
 CH: MARIANI CARNELLI & MARIA ADELE EMY MAJ: RESCH EVELYN
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
36 34 32
 CONTE, ÖHZB CPB 24, 28.03.2017
 O: ARTU M: ALMA
 CH: NAVA FABRIZIO MAJ: RESCH WERNER
 
BIELY ŠVAJČIARSKY OVČIAK - WHITE SWISS SHEPHERD
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
-- 35 33
 GELATO OF CHOCOLATE ICE, SPKP 861, 25.05.2019
 O: ARON WHITE WOLF HOUSE M: LUPUS ALBUS OLIMPIA
 CH: TOTH ANGELA MAJ: KISS PETER
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
37 36 34
 ARGON BLANCO AMAFREN, CMKU/ACO/4044/17, 28.04.2017
 O: APOLLO Z NOVÉHO MALÍNA M: FRENNY OD KUNOVSKÉHO LESA
 CH: STAŠKOVÁ DENISA MAJ: OSTRÝ MICHAL
38 37 35
 BIG SHOT FENIX WHITE ESSENCE, CMKU/ACO/4166/17, 30.10.2017
 O: FENIX BÍLÁ MERCI M: BABY ELY FALCO LINE
 CH: ČERNOŠKOVÁ VLASTIMILA MAJ: CZISLINSKÝ JIŘÍ
39-- --
 YASPER AKBO-PARCHOVANY, SPKP 824, 10.05.2018
 O: MURACO LA BLANKPAPILIO M: NIAGARA AKBO-PARCHOVANY
 CH: HVOZDÍK MARCEL MAJ: HUDECOVÁ ELZA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
40 38 36
 OF TREBONS BERGER BLANC DUBSTEP, CMKU/ACO/4138/17/17, 18.05.2017
 O: FUDGE OF TREBONS BERGER BLANC M: CYNAMON CIMET WHITE DREAM TEAM
 CH: WARDEN ULLA & NICHOLAS MAJ: TRÁVNÍČKOVÁ MARTINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
41 39 37
 CHEILA OD KUNOVSKÉHO LESA, CMKU/ACO/4782/19, 26.05.2019
 O: CÉSAR PETT’S WOLF M: HAIDI OD KUNOVSKÉHO LESA
 CH: KOLAŘÍKOVÁ ZDENKA MAJ: KOLAŘÍKOVÁ ZDENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
42 40 38
 VENDETTA OD BIJELIH ANDELA, CMKU/ACO/4561/-18/18, 24.07.2018
 O: ICE ECHO DU BOIS DES TERNES M: NAOMI OD BIJELIH ANDELA
 CH: DUSPARA TIHANA MAJ: LAJBNER ERIK
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
43 41 39
 ACE WHITE ALEXIA, CMKU/ACO/4134/17, 20.10.2017
 O: FLASH OF TREBONS BERGER BLANC M: JAZZ ROCK´M ROLL OF TREBONS BERGER BLANC
 CH: TRÁVNÍČKOVÁ MARTINA MAJ: TRÁVNÍČEK MAREK
44 42 40
 XAHNA AKBO-PARCHOVANY, SPKP 768, 10.11.2017
 O: IXO AKBO-PARCHOVANY M: MONTE AKBO-PARCHOVANY
 CH: HVOZDÍK MARCEL MAJ: JAŇÁK JÁN
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
45 43 41
 OF TREBONS BERGER BLANC FROZEN , CMKU/ACO/4482/-18/18, 22.03.2018
 O: TOM JONES ICE LILIEN M: JAM OF TREBONS BERGER BLANC
 CH: WARDEN ULLA & NICHOLAS MAJ: LAJBNER ERIK
 
BORDER COLLIE
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
46 44 42
 WEDGEWOOD’S WARRIOR WITHIN SNEAKS THRU THE NIGHT, AKC DN58569501, 21.05.2019
 O: ELITE ’TWAS THE NIGHT AT WEDGEWOOD M: WEDGEWOOD’S ABRACADABRA
 CH: DEGIDIO DEBRA MAJ: PINCOVA KAROLINA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
47 45 43
 LIFE IS FIGHT FITMIN, CMKU/BOC/12107/18, 17.11.2018
 O: LYDEARDLEA SUPERSONIC OF BELSMARD M: FINLANDIA FIXXY FITMIN
 CH: SLEPIČKA FRANTIŠEK MAJ: SLEPIČKA FRANTIŠEK + SLEPIČKOVÁ GABRIELA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
48 46 44
 AMORE PER LEI L' AMICO DEVOTO, SPKP 922, 22.03.2017
 O: SHERLOCK HOLMES DEI ROVI FIORITI M: ATLANT ABBIEGREEN FODERRA
 CH: VAJSOVÁ MIROSLAVA MAJ: VAJSOVÁ MIROSLAVA
49 47--
 ARTHOS DESTINY OF A CHAMPION, CMKU/BOC/10932/17, 16.11.2017
 O: ANGEL OD DUPÍKŮ M: ETERNAL FLAME NEAR FUTURE
 CH: JANKOVÝCH JESSICA MAJ: JANKOVÝCH JESSICA
---- 45
 WONDER OF THE HEAVEN ALL I NEED, CMKU/BOC/11331/-18/17, 22.10.2017
 O: BORDERTON THE SANDMAN M: FLOWER OF OLD HILL MELANI
 CH: MOLNÁR TICIÁNA KITTI MAJ: ŠINDELÁŘOVÁ MICHAELA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
50 48 46
 DEMOLITION MAN NICA BOHEMICA, CMKU/BOC/12212/18, 29.12.2018
 O: CLAIRVOYANT OPEN GATE M: BOMB BLASTER NICA BOHEMICA
 CH: PANZNEROVÁ MONIKA MAJ: PANZNEROVÁ MONIKA
-- 49 47
 FLOWER OF OLD HILL RED FOX, met.border col.1185/16, 03.07.2016
 O: BROWNSTONE AT MYSTIC PEARL M: FLOWER OF OLD HILL JADE
 CH: KÖKÉNYESI HAJNALKA MAJ: TURANI KRISZTINA
51 50 48
 NIKITIS LUSIKA, CMKU/BOC/12532/19, 14.04.2019
 O: BOUNTY OF THE HEART ZAFA FLAME M: LARA CROFT TENNANT
 CH: BALOGOVÁ STANISLAVA MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
52 51 49
 AMBER GLOW ZAFA FLAME, CMKU/BOC/9183/16, 29.03.2016
 O: BAZENTILLS DOT´N DASHES M: ZAFIRAH AMBER FOXY FOX
 CH: KOUCKÁ KAROLINA MAJ: NERADOVÁ MARKÉTA
53 52--
 WONDER OF THE HEAVEN ALL I NEED, CMKU/BOC/11331/-18/17, 22.10.2017
 O: BORDERTON THE SANDMAN M: FLOWER OF OLD HILL MELANI
 CH: MOLNÁR TICIÁNA KITTI MAJ: ŠINDELÁŘOVÁ MICHAELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
-- 53 50
 ANGEL SMARTSPEED BORDERS, MET.BORDER COL.2712/19, 23.05.2019
 O: HERONWOOD MY CRICKET BOY M: PANDA AT REAL PEARL
 CH: MIKOLA ANDREA MAJ: MIKOLA ANDREA
54 54 51
 BELLATRIX L´AMICO DEVOTO, SPKP 1194, 16.07.2019
 O: HIGH DIVING OF MICHELES GARDEN M: ATLANTA ABBIEGREEN FODERRA
 CH: VAJSOVÁ MIROSLAVA MAJ: FORGÁČ STANISLAV
55 55 52
 CASSIE MY LOVE ZAFA FLAME, CMKU/BOC/12621/19, 07.05.2019
 O: KALEIDOSCOPE BE MY MASTERPIECE M: ZAFIRAH AMBER FOXY FOX
 CH: KOUCKÁ KAROLINA MAJ: KOUCKÁ KAROLINA
56 56 53
 FINESSI MERSEY, CMKU/BOC/12967/19, 03.07.2019
 O: MY FREE MAN VAN DE HARTENHOEVE M: BLACK ROSE MERSEY
 CH: VOJTĚŠKOVÁ KATEŘINA MAJ: VOJTĚŠKOVÁ KATEŘINA
57 57 54
 TABBY TENNANT, CMKU/BOC/12626/19, 06.05.2019
 O: HEART-BREAKER Z ČERNOBÍLÝCH M: OUR SWEET DREAM TENNANT
 CH: VAJCOVÁ ŠÁRKA MAJ: BALOGOVÁ STANISLAVA
58 58 55
 TOUCH OF THE LIGHT OF DASHING DAWN, PKR.I-93054, 01.07.2019
 O: HIGH DIVING OF MICHÉLES GARDEN M: HAEVEN’S ON FIRE OF DASHING DAWN
 CH: DEZSŐ TÍMEA MAJ: TOMASZEWSKA AGNIESZKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
59 59 56
 AFRICAN MALOO FROM BE ORLICA, CMKU/BOC/12225/19, 03.01.2019
 O: BECAUSE OF YOU GASKO PRIM M: BEATRIS WITHOUT BORDERS
 CH: SKUČEK PAVEL MAJ: SKUČEK PAVEL + KLEMPÍŘ MARTIN
60 60 57
 EASY TO LOVE GASKO PRIM, CMKU/BOC/11977/18, 31.08.2018
 O: FAYKEN I´M LEGEND M: ALL IS POSSIBLE IN GASKO PRIM
 CH: SVOBODOVÁ LENKA MAJ: SVOBODOVÁ LENKA
61 61 58
 QUITE A BEAUTY VON DEN TRAUMPFOTEN, CMKU/BOC/12119/-18, 01.10.2018
 O: QUINORA JJ VON DEN TRAUMPFOTEN M: KEEP SMILING SEVEN VON DEN TRAUMPFOTEN
 CH: FAHRIG SUSANNE A MATTHIAS MAJ: NERADOVÁ MARKÉTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
62 62--
 ENDLESS SPAGHETTI FITMIN, SPKP 899, 10.09.2015
 O: EYES OF THE WORLD KONTIKI M: ONIE FITMIN
 CH: ŠTEPÁNEK ZDENĚK MAJ: ROTHMEIER RENÉ
63 63 59
 KYNAGON MALINDA MEY, CMKU/BOC/12385/-19/18, 30.08.2018
 O: KYNAGON ALEXANDER THE GREAT M: KYNAGON BLAZE IN SPRING
 CH: MOUMIADIS DIMOSTHENIS MAJ: HORČIČKOVÁ KAROLÍNA
64 64 60
 YOUTUBE AT REAL PEARL, SPKP 1010, 13.10.2017
 O: HERONWOOD MY CRICKET BOY M: BREAKING NEWS AT REAL PEARL
 CH: KORÓZS PAPP JUDIT MAJ: VOLFOVÁ ADRIÁNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
65 65 61
 AMAZON FLOWER MAGIC BOND, CMKU/BOC/11550/18, 27.05.2018
 O: QELTYNN THE JOKER M: XI-XAO RUNNER Z ČERNOBÍLÝCH
 CH: KOĽVEKOVÁ IRENA MAJ: KOĽVEKOVÁ IRENA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 1, 18.07.2020: 5, 19.07.2020: 8)
66 66 62
 CALL ME ORLICA GASKO PRIM, CMKU/BOC/10747/17, 30.07.2017
 O: DALGUISE DREAM ON M: ALL IS POSSIBLE IN GASKO PRIM
 CH: SVOBODOVÁ LENKA MAJ: SKUČEK PAVEL
 
BRIARD ČIERNY - BERGER DE BRIE NOIR ARDOISE
skupina/group 1. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
67 67 63
 WHITNEY BLACK PEARL NADINA-SIS, CMKU/BRI/6769/17, 02.07.2017
 O: NILSSON DU MANOIR NOBLE M: TIFFANY NADINA-SIS
 CH: STŘALKOVÁ NADĚŽDA MAJ: STŘALKOVÁ NADĚŽDA
 
BRIARD PLAVÝ, ŠEDÝ - BERGER DE BRIE FAUVE-GRIS
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
68 68 64
 YUKON LOKY NADINA-SIS, CMKU/BRI/7043/19, 09.04.2019
 O: MARON DU MANOIR NOBLE M: TIFFANY NADINA-SIS
 CH: STŘALKOVÁ NADĚŽDA MAJ: EBERTOVÁ IVANA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15)
69-- --
 FIGARO VESELÝ DVOR, SPKP 951, 30.11.2018
 O: COGNAC VESELÝ DVOR M: NIGHT ON FIRE MORAVIA CAMPANELLA
 CH: KOPČOKOVÁ ZUZANA MAJ: KOPČOKOVÁ ZUZANA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4)
70 69--
 RUSTY HEAVEN DEVIL, CMKU/BRI/7009/18, 03.11.2018
 O: KINGLOUIE DU MANOIR NOBLE M: HARMONY OD LABÍČKA
 CH: PROCHÁZKOVÁ SVATOSLAVA MAJ: MIKULOVÁ MARTINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
71 70 65
 YASMINNE NADINA-SIS, CMKU/BRI/7047/19, 09.04.2019
 O: MARON DU MANOIR NOBLE M: TIFFANY NADINA-SIS
 CH: STŘALKOVÁ NADĚŽDA MAJ: STŘALKOVÁ NADĚŽDA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15)
72-- --
 FALBALA VESELÝ DVOR, SPKP 952, 30.11.2018
 O: COGNAC VESELÝ DVOR M: NIGHT ON FIRE MORAVIA CAMPANELLA
 CH: KOPČOKOVÁ ZUZANA MAJ: KVASNIČKOVÁ BARBORA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15)
73-- --
 I’M THE ONLY ONE MORAVIA CAMPANELLA, CMKU/BRI/6971/18, 09.05.2018
 O: VAMPIRE’S KISS MORAVIA CAMPANELLA M: PROMISE BOHEMIA ELITÉ
 CH: FIRLOVÁ PAVLA MAJ: HUDEČEKOVA KATARÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4)
74 71--
 R´TULLI HEAVEN DEVIL, CMKU/BRI/7013/18, 03.11.2018
 O: KINGLOUIE DU MANOIR NOBLE M: HARMONY OD LABÍČKA
 CH: PROCHÁZKOVÁ SVATOSLAVA MAJ: MIKULOVÁ MARTINA
 
ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
75 72 66
 BENJAMIN VLČÍ ŠTĚSTÍ, SPKP 4056, 22.06.2019
 O: CONALL YEL TOBROK M: ASMA ZARA MIRACLE MIA
 CH: TOMKOVÁ IVANA MAJ: KARAS MARIAN
-- 73 67
 KARATH CORDA ELIZABETH LUPORUM, SPKP 4005, 23.01.2019
 O: ALFA BOY CORDA ELIZABETH LUPORUM M: CRYING WOLF ISAURA
 CH: ČIČMANCOVÁ ELIŠKA MAJ: KONEČNÝ MILAN
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15)
76-- --
 AVALANCHE VLČIA STOPA, SPKP 3988, 06.01.2019
 O: BRIT Z DUBNIČANKY M: AITHLIN KALIMERO BOHEMICA
 CH: ŠTÁTNIK LUKÁŠ MAJ: NECPALOVÁ KATARÍNA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
77-- --
 AKIM DUNAJSKÝ VLK, SPKP 3879, 14.06.2018
 O: CRYING WOLF EVANDER M: DRAGONA TICHÝ STÍN
 CH: DUDÍKOVÁ JANA MAJ: DUDÍKOVÁ JANA
78 74 68
 ZDYCHAVSKÝ VLK BODRIK, SPKP 3872, 10.06.2018
 O: AVATAR Z CHTELNICKÝCH LESOV M: ZDYCHAVSKÝ VLK ARIANA
 CH: POLIAKOVÁ KRISTÍNA MAJ: SLANINKA JAKUB
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
79 75 69
 ELOVE CORDA ELIZABETH LUPORUM, SPKP 3664, 03.11.2016
 O: MAX SPOD ĎUMBIERA M: ARYSA CORDA ELIZABETH LUPORUM
 CH: ČIČMANCOVÁ ELIŠKA MAJ: KADLEC MIROSLAV + ČIČMANCOVÁ ELIŠKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
---- 70
 BEIREEN Z KAĽANKY, SPKP 3599, 21.01.2016
 O: BOBO Z CHTELNICKÝCH LESOV M: AIREEN ABSAROKI
 CH: ČIČMANCOVÁ ALENA MAJ: STOLÁRIK FILIP
80 76--
 GREYSI ALASSEA Z DEVÍNSKEJ, SPKP 3811, 12.11.2017
 O: AXXIS Z BAČOVEJ SVORKY M: CAYA Z DEVÍNSKEJ
 CH: HRONCOVÁ ZUZANA MAJ: ŠULEKOVÁ LUCIA
 
HOLANDSKÝ OVČIAK KRÁTKOSRSTÝ - HOLLANDSE HERDERSHOND KORTHARIGE
skupina/group 1. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
-- 77 71
 ANNE MAUD FROM THE STONE CROSS, SPKP 50, 19.11.2018
 O: LARS-LEGOLAS MET FRASNAY´S FLAIR M: AGNES HOPEN OF JENNY´S SMILE
 CH: VINDUŠKOVÁ MARKÉTA MAJ: DUDOŇOVÁ ANNA
81 78 72
 APOCALYPSA HANA´S GUARDS, CMKU/HHK/595/18, 18.12.2018
 O: FAUNUS DES CROCS DE L´OLYMPE M: ISABEL MARÍA LUISA WAPINI VON FOLGE
 CH: VOZNÍKOVÁ HANA MAJ: VOZNÍKOVÁ TÁŇA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
82 79 73
 AGÁTA HANA´S GUARDS, CMKU/HHK/593/18, 18.12.2018
 O: FAUNUS DES CROCS DE L´OLYMPE M: ISABEL MARÍA LUISA WAPINI VON FOLGE
 CH: VOZNÍKOVÁ HANA MAJ: VOZNÍKOVÁ HANA
 
CHODSKÝ PES
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 4)
-- 80--
 DRACO ANIMA UNA, SPKP RG282, 06.10.2018
 O: BADY ACACIA HILL M: BEATRICE ANIMA UNA
 CH: BEVELÁGUOVÁ DOMINIKA MAJ: JANDUROVÁ DOMINIKA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15)
83-- --
 TRISTAN Z LETINSKÉ KOVÁRNY, NReg/CP/6777/18, 16.10.2018
 O: DORIEN Z JAMENSKÝCH VALÍKU M: BEA Z CHRÁMECKÝCH VINIC
 CH: PEROUTKA KAREL MAJ: CEROVSKÁ MICHAELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
---- 74
 AILIS Z HORNÍCH ÚLEHEL, CMKU/CP/7013/19, 29.04.2019
 O: LINCH KROSANDRA M: HIRA VIGILO
 CH: SCHNEIDER PAVEL MAJ: KRAMPLOVA ZDENKA
-- 81--
 BEITRIS TŘEŠTIPRDLO, CMKU/CP/7097/19, 16.05.2019
 O: PERUN BRYVILSÁR M: AJGA KLONMIDA
 CH: CHRÁSTKOVÁ LENKA MAJ: KRAJŇÁK MARTIN
84-- --
 GUMMI KROSANDRA, NREG/CP/7035/19, 27.04.2019
 O: DONATELO OD BRÁNY RÁJE M: WEEZY KROSANDRA
 CH: SLOUPSKÝ LADISLAV MAJ: KUBALIAK MARTIN
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4)
-- 82--
 DAIRINE ANIMA UNA, SPKP RG283, 06.10.2018
 O: BADY ACACIA HILL M: BEATRICE ANIMA UNA
 CH: BEVELÁGUOVÁ DOMINIKA MAJ: BEVELÁGUOVÁ DOMINIKA
85-- --
 DAISY MAGNOLIA PASSCO, SPKP 288, 10.04.2019
 O: CAEZARE CHUCKY OD MALÉHO KOSÍŘE M: GLORIA REGENIA BOHEMIA
 CH: DOMANÍKOVÁ KATARÍNA MAJ: DOMANÍKOVÁ KATARÍNA
 
KATALÁNSKY OVČIAK - GOS D´ATURA CATALÁ
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
86 83 75
 SOLARWES GOSIGA DRAP, CMKU/KTO/33/-19/19, 15.10.2019
 O: GOSILANDIAS MARADONA M: SOLARWES CHARMING ESTER
 CH: JAKOBSSON GITH MAJ: CYNKOVÁ HELENA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
87 84 76
 YAS DES LLUCANES, PKR.I-89766, 01.02.2018
 O: UI DES LLUCANES M: GAMBA DES LLUCANES
 CH: CASELLAS GRAU ANGEL MAJ: BLAHACZEK MAGDALENA
 
KUVASZ
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15)
88-- --
 ERDŐVIDÉK ŐRE A-HUNOR, COR B 22-19/054, 24.12.2018
 O: BÁRÓ M: EDELÉNY KERTI SZELLŐ
 CH: GAZDAG ZOLTÁN MAJ: DOMJÁN LAJOS
 
MINIATÚRNY AMERICKÝ OVČIAK - MINIATURE AMERICAN SHEPHERD
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4)
89 85--
 IVIE FARMS BLUEBONNET TRAILS, SPKP 3, 04.02.2019
 O: ALTA DARE TO BE UNCHAINED M: ASHLAND´S DIAMOND IN THE RUFF
 CH: IVIE REBECCA MAJ: KOTULÁŠ MIROSLAV + BRYNDZA DÁRIUS
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 12)
---- 77
 IVIE FARMS BLUEBONNET TRAILS, SPKP 3, 04.02.2019
 O: ALTA DARE TO BE UNCHAINED M: ASHLAND´S DIAMOND IN THE RUFF
 CH: IVIE REBECCA MAJ: KOTULÁŠ MIROSLAV + BRYNDZA DÁRIUS
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
90 86 78
 DYNASTY´S MADE IN AMERICA, N Reg/MAO/17/-19/19, 10.01.2019
 O: DYNATSY´S FIRE STORM M: DYNASTY´S FEARLESS BEAUTY
 CH: BONNIE LONDON & KIMBERLY JOHNSON MAJ: BLATOŇOVÁ HANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4)
91-- --
 COASTAL’S CRYSTAL OF MOON TATRANSKÁ LABKA, AKC DN59550605, 15.03.2019
 O: LEGACY’S JORDACHE JEANS M: COASTAL’S CUSTOM BUILT ELEANOR
 CH: FLORES JACOB MAJ: BYSTRICKÁ ANDREA
92 87--
 SILVER DREAM MINI´S CHERRY BLOSSOM, SPKP 4, 31.03.2019
 O: NITRO DES COSTYS DU TOMBERG M: MOONBABY´S LIVE LAUGH LOVE
 CH: KORÓZS-PAPP JUDIT MAJ: KOTULÁŠ MIROSLAV + BRYNDZA DÁRIUS
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 19.07.2020: 12)
93-- --
 MINIMARK AFTER EIGHT, MET.MAS.14/19, 19.09.2018
 O: IVIE FARMS HEZ TOTALLY TUBULAR M: PEACEFUL ACRES SECRET IN THE GARDEN
 CH: FRITTMANN IVET MAJ: BRYNDZA DÁRIUS + SLADKÁ ALENA
---- 79
 SILVER DREAM MINI´S CHERRY BLOSSOM, SPKP 4, 31.03.2019
 O: NITRO DES COSTYS DU TOMBERG M: MOONBABY´S LIVE LAUGH LOVE
 CH: KORÓZS-PAPP JUDIT MAJ: KOTULÁŠ MIROSLAV + BRYNDZA DÁRIUS
94-- --
 SILVER DREAM MINI’S BLOODY MARY, Met.Mas.20/19, 15.02.2019
 O: MOONBABY’S KIRK OF SILVER DREAM M: MOONBABY’S WOLF WHISTLE
 CH: KORÓZS-PAPP JUDIT MAJ: BYSTRICKÁ ANDREA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
95-- --
 IVIE FARMS SHE’S DA BOSS, AKC DN52163603, 11.01.2018
 O: AWAY TO ME HE’S GOT CHROME M: IVIE FARMS PRINCESS ARIEL
 CH: IVIE REBECCA MAJ: BYSTRICKÁ ANDREA
-- 88 80
 MINIMARK AFTER EIGHT, MET.MAS.14/19, 19.09.2018
 O: IVIE FARMS HEZ TOTALLY TUBULAR M: PEACEFUL ACRES SECRET IN THE GARDEN
 CH: FRITTMANN IVET MAJ: BRYNDZA DÁRIUS + SLADKÁ ALENA
96-- --
 PNP SPARKELLY’S BLUE JADE, DN58674903, 17.04.2018
 O: IVIE FARMS HEZ TOTALLY TUBULAR M: PNP SPARKELLY’S WARRIOR PRINCESS
 CH: BODNAR KINGA MAJ: BYSTRICKÁ ANDREA
 
MUDI
skupina/group 1. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15)
97-- --
 SZÜRKEVILLÁM ÉDES ÉLET, MET.Mu.1700/R/19, 06.02.2019
 O: SZÜRKEVILLÁM ÁRENDÁS M: SZÜRKEVILLÁM UGYE KEDVES
 CH: BALÁZS ZSÓFIA MAJ: KISS JÚLIA
 
NEMECKÝ OVČIAK DLHOSRSTÝ - DEUTSCHER SCHÄFERHUND LANGHAARIG
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 0, 18.07.2020: 0, 19.07.2020: 0)
98 89 81
 RAMON MACKO-BOBKO, SUCHNO 80056, 11.08.2019
 O: BARON Z LINTICHU M: MIREILA Z LINTICHU
 CH: KUCKOVÁ JANA MAJ: MORAVČÍKOVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 0, 18.07.2020: 0, 19.07.2020: 0)
99 90 82
 VICTORY PROVOCATIVO, CMKU/DS/112979/18, 16.06.2018
 O: YIMMY PROVOCATIVO M: RAYA PROVOCATIVO
 CH: ZAHRADNÍKOVÁ BARBORA MAJ: MÁROVÁ DANA
 
NEMECKÝ OVČIAK KRÁTKOSRSTÝ - DEUTSCHER SCHÄFERHUND KURZHAARIG
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 0)
---- 83
 BORDY NORIDOG, SUCHNO 78095, 27.10.2018
 O: CAIRO Z PORECKEHO POTOKA M: DEBIE POD ŽIARCOM
 CH: NORA ŠTEMMEROVA MAJ: ŠTEMMEROVÁ NORA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 0, 19.07.2020: 0)
---- 84
 CLAY SPOD TATIER, SUCHNO 74488, 13.01.2017
 O: LORD AD-GUR M: WASABI CEVARO
 CH: STECZOVA ALICA MAJ: ŠTECZOVA ALICA
100-- --
 KING DAMBLDOR, SUCHNO 75752, 04.09.2017
 O: CID VON DER ELLERBACHBRUCKE M: NELLA ŠŤASTENA
 CH: RÁZGA ĹUBOŠ MAJ: PETREK MARIAN
101 ------
 XARO RADIŠSKÝ DVOR, SUCHNO 76964, 24.03.2018
 O: CLODO ČIERNY ACHÁT M: CHRYSTAL EDY BAR KOCH
 CH: ONDRKA BRANISLAV MAJ: BARIAKOVÁ KRISTÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 0, 19.07.2020: 0)
---- 85
 FERRARI MASERAU, SUCHNO 78323, 10.11.2018
 O: ARTUŠ SCANIA HOF M: UNGANA MASERAU
 CH: MATUŠKOVIČ ĽUBOŠ MAJ: BELKOVÁ JANA
102 ------
 SELENA SIVÝ TIMOTEJ, SUCHNO 77875, 30.08.2018
 O: ORI Z GET-PET M: PAULÍNKA SIVÝ TIMOTEJ
 CH: MAZÚCHOVÁ MIROSLAVA MAJ: MAZÚCHOVÁ MIROSLAVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 0, 18.07.2020: 0, 19.07.2020: 0)
103 91 86
 ADYNNA AMYDIE, CMKU/DS/112954, 23.06.2018
 O: PROTH FABARE BOHEMIA M: URIACH FABARE BOHEMIA
 CH: MÁROVÁ DANA MAJ: MÁROVÁ DANA + HLAVÁČKOVÁ MARTA
-- 92--
 AIMÉ DAK-BEK, SUCHNO 76280, 01.12.2017
 O: UNO TRI DUBY M: BEKY PAMELBACH
 CH: JURČO ĽUBOMÍR MAJ: HÁJOVSKÁ LENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 0)
104 ------
 TARA Z MICHALKINEJ ZÁHRADY, SUCHNO 77591, 01.07.2018
 O: SMOKE V. HAUS VALKENPLATZ M: AYLA ADAKTA
 CH: PETREK MARIAN MAJ: ŠAJGALIKOVÁ EVA
 
PIKARDSKÝ OVČIAK - BERGER DE PICARDIE
skupina/group 1. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
105 93 87
 PERLE RARE DES FORGES DE CAMELIE, LOF 1 B.PI.11400/0, 19.07.2019
 O: LUGHAN DU HAVRE AUX OISEAUX M: NOTHING ELSE DU RETABLE DE FROMENTIERES
 CH: LEFEVRE CEDRIC & SYGROVES MARION MAJ: VOLOSHINA EKATERINA + WASTIAUX THOMAS
 
POĽSKÝ NÍŽINNÝ OVČIAK - POLSKI OWCZAREK NIZINNY
skupina/group 1. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
106 94 88
 PONWOOD`S WHITNEY, CMKU/PON/513/-19/19, 01.01.2019
 O: PONWOOD`S USTINOV M: LARA VIA RIVENDALL
 CH: WOLFGANG STAMP & BARBARA BRUNS MAJ: KÖRNEROVÁ PAVLA
 
PULI OSTATNÉ FARBY - PULI ANDERSFARBIG
skupina/group 1. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 4)
-- 95--
 IPOLYRÉTI VIDÁM ILLA, MET.Pl.1895/19, 16.08.2019
 O: IPOLYRÉTI VIDÁM COHÁRD M: PÖRGELÓCI VARÁZS
 CH: GYÁRFÁS LÁSZLÓ MAJ: NAGY ŠTEFAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
107 96 89
 LUDAS MATYI SZERELEM, SPKP 455, 11.03.2019
 O: LUDAS MATYI NYILAS M: LUDAS MATYI LUJZI
 CH: ANTAL FERENC MAJ: LUKACOVA ZITA
 
SARLOSKÝ VLČIAK - SAARLOOS-WOLFHUND
skupina/group 1. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
108 97 90
 BAYLA BAYLA PETT´S WOLF, CMKU/SAV/144/15, 13.10.2015
 O: HALIFAX DE LA COMPAGNIE DU LOUP GRIS M: BLUE EYES PRINCESS Z MOLU ES
 CH: BARTOŇKOVÁ PETRA MAJ: SMÉKAL LADISLAV
 
SLOVENSKÝ ČUVAČ
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4)
109 ------
 HANTER NA STAROM MLYNSKU, SPKP 10547, 13.03.2018
 O: BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVÍN M: KYRA MAPA
 CH: HUDÁKOVÁ HELENA MAJ: TINKOVA MONIKA
-- 98--
 MIŠO MAPA, SPKP 10580, 21.04.2018
 O: BRUTTUS KING JANIN RANČ M: CILA PRI ŠIBENKÁCH
 CH: PATARÁK MATÚŠ MAJ: MIKUŠOVÁ ALŽBETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 4, 19.07.2020: 12)
-- 99 91
 AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA, CMKU/SC/2866/-18/17, 19.06.2017
 O: ARON BÍLÉ ŠTÍSTKO M: DIXI JAROSLAVOV DVOR
 CH: ŠČEPKOVÁ ZUZANA MAJ: PODSEDNÍKOVÁ EVA
 
STAROANGLICKÝ OVČIARSKY PES - OLD ENGLISH SHEEPDOG
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15)
110 ------
 SHAGGY BEAUTY DANCE THE NIGHT AWAY, MET.Bobt.89/18, 21.03.2018
 O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION M: SHAGGY BEAUTY COVER GIRL
 CH: ZSEMLYE NIKOLETTA MAJ: ZSEMLYE NIKOLETTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 4)
111 100 ---
 SHERO WOO BLANCAS LAS ARENAS, HR 10660 OE, 21.04.2019
 O: BAGATELE REATA SNOW MOON M: BLIND DATE OF THE KLIT-LYS
 CH: KOVAČIČ NATAŠA MAJ: HAJMONOVA NIKOL
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 19.07.2020: 12)
112 ------
 SHAGGY BEAUTY COVER GIRL, MET.HBK-Bobt.20/14, 10.05.2014
 O: MEMORY OF LOVE BY SILVER WHIRLWIND M: YOUANDI BRIGITTE BARDOT
 CH: ZSEMLYE NIKOLETTA MAJ: ZSEMLYE NIKOLETTA
---- 92
 SHERO WOO AYRUM, MET.Bobt.94/H/18, 29.04.2018
 O: REATA’S N’JOFRA M: BLIND DATE OF THE KLIT-LY’S
 CH: KOVACIC NATASA MAJ: KUTLACA PATRÍCIA
 
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA) - SHETLAND SHEEPDOG
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
113 101 93
 NICCO FATRANSKÝ SEN, CMKU/SHE/1200/-19/19, 15.10.2019
 O: ART FELICITY TRUFFALDINO IZ BERGAMO M: ART FELICITY RAMORIA
 CH: KOTULÁŠ MIROSLAV MAJ: DRESLEROVA SARKA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
114 102 94
 LOVESOME CRYSTAL BLUE, PKR.I-79090, 30.08.2015
 O: CASHELDOR KINGFISHER AT MORESTYLE M: TURMAJA ’S LOVESOME ROSE
 CH: KABAŁA ROBERT MAJ: SKOMRA DANUTA + KABAŁA ROBERT
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
115 103 95
 HARMONY PERLA Z POLABÍ, SPKP 645, 03.05.2019
 O: SHOW ELVERAS CARTE BLANCHE M: GIRL ZE SEDLMAJEROVY VILY
 CH: MELKUS HEJDUKOVÁ MARCELA MAJ: HARMANOVÁ BARBORA
116 104 96
 KISS ME FATRANSKÝ SEN, SPKP 608, 21.09.2019
 O: LAVIKA LUNAR ECLIPSE M: IMAGINE ILLUSION ZE SHETLANDU
 CH: KOTULÁŠ MIROSLAV MAJ: BRYNDZA DÁRIUS
------ 97
 LISA OSUDOVÉ SETKÁNÍ, CMKU/SHE/11907/19, 07.10.2019
 O: GUMMY BEAR SERENCZAS M: DRESSED IN BLACK OSUDOVÉ SETKÁNÍ
 CH: ŠVANCAROVÁ PETRA MAJ: PENEVOVÁ PATRICIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
117 105 98
 ELEGANCKA W’ROZKA ASKETILA, PKR.I-91159, 11.03.2019
 O: ART FELICITY TINY LOVE M: REALLY WITH YOU ASKETILA
 CH: WISNIEWSKA JADWIGA & SZAREK DOROTA MAJ: HAJDU ELIZA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
--- 106 ---
 FANTAGHIRO LOHRIEN, PKR.I-90348, 22.10.2018
 O: HATFIELD’S LOUIS VUITTON M: FEELING BLUE LORHIEN
 CH: ZIEMNICKA BEATA MAJ: FERENC MAGDALENA
118 107 99
 NORTH STAR SPARKS OF THE TEMPEST, CMKU/SHE/11276/18, 13.04.2018
 O: NORDDREAM ZE SKALNÍ VYHLÍDKY M: VIGNETTE Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY
 CH: NOVOTNÁ IVETA MAJ: NOVOTNÁ IVETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
119 --- 100
 FANTAGHIRO LOHRIEN, PKR.I-90348, 22.10.2018
 O: HATFIELD’S LOUIS VUITTON M: FEELING BLUE LORHIEN
 CH: ZIEMNICKA BEATA MAJ: FERENC MAGDALENA
--- 108 ---
 GRENADINA SNĚŽNÝ TYGR, CMKU/SHE/10926/17, 01.07.2017
 O: MARVITHOLL YANTAR M: KRAECMEŔŚ YATZY YASMINE
 CH: DRESLEROVÁ ŠÁRKA MAJ: DRESLEROVA SARKA
 
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝ - COLLIE ROUGH
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
120 109 101
 AIDEN BLACK Z HRADEŠÍNA, CMKU/CD/25014/19, 14.06.2019
 O: FRIDENS DUSSELDORF M: FRIDENS SNOWWHITE
 CH: VŠETEČKA ALEŠ MAJ: VŠETEČKOVÁ IVA + VŠETEČKA ALEŠ
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
121 110 102
 CAMPOBELLÓI KISS MARVEL HERO, Met.Coll.716/18, 07.08.2018
 O: NYITRAMENTI VESUVIUS VOLCANO M: CAMPOBELLÓI KISS LEGENDS OF MYSTIC WOMEN
 CH: KISS MÁRIA MAJ: KISS MÁRIA + TÓTH GÁBOR
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
122 111 103
 BENEDISTER FIREMAKER PORTHOS, MET.Coll.513/17 , 09.05.2017
 O: WINSTON MAGICZNY SZKOT M: BENEDISTER ALCANTARA
 CH: BUKOVI MÁRIA MAJ: VÁCZI DOROTTYA
123 112 ---
 FRIDENS DUSSELDORF, CMKU/CD/24712/-18/17, 15.06.2017
 O: LYNMEAD AMALIE TRI MY LIFE M: FRIDENS REVELATION
 CH: NOVISLAVSKAYA SVETLANA MAJ: VSETECKA ALES
------ 104
 GAIUS GIBSONOVA PÚŠŤ, SPKP 1096, 20.04.2018
 O: BOREAS GIBSONOVA PÚŠŤ M: DIANA GIBSONOVA PÚŠŤ
 CH: GAŠKO & UMRIAN JÁN & MARIAN MAJ: UMRIAN MARIAN + GAŠKO JÁN
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
124 113 105
 ANDROMA BEST GAMBLER, CMKU/CD/24682/-18/17, 16.10.2017
 O: ANDROMA PRINCE CASPIAN M: TOUCH OF GOLD VON DER ISCHLERBAHN
 CH: VELEPEC ANDTEJA A MARTINA MAJ: NÁHLOVSKÁ EVA
125 114 106
 CATCHING FIRE ENDLESS OCEAN, PKR.I-83063, 30.06.2016
 O: CAPTAIN CADILLAC VOM TRAUMLAND WOBLITZ-SEE M: EBONY PRINCESS DU CHEMIN DES RANDONNES
 CH: ZIMMERMANN JANINE MAJ: KOCHAN ANNA
------ 107
 FRIDENS DUSSELDORF, CMKU/CD/24712/-18/17, 15.06.2017
 O: LYNMEAD AMALIE TRI MY LIFE M: FRIDENS REVELATION
 CH: NOVISLAVSKAYA SVETLANA MAJ: VSETECKA ALES
126 115 108
 WICANI EXCALIBUR, Met.Coll.582/H/18, 17.10.2017
 O: WICANI BY SWORD AND SORCERY M: WICANI SUGAR BON BONS
 CH: HARVEY ANGELA MAJ: KISS MÁRIA + TÓTH GÁBOR
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
127 ------
 BEVERLY BLUE ZÁMOCKÁ LIPA, SPKP 1180, 08.07.2019
 O: MONSOLANA POKER STAR M: DANCING QUEEN FATRANSKÝ SEN
 CH: HUDECOVÁ ELEONÓRA MAJ: HUDECOVÁ ELEONÓRA
128 --- 109
 ESSENCE OF EXCLUSIVITY OF EMIBER, CMKU/CD/25080/-19/19, 08.08.2019
 O: JUST THE WAY YOU ARE WITH GHERARDINI M: ZEXWOOD LOVE OF MY LIFE
 CH: STOPPINI ROBERTO MAJ: VÁCHOVÁ MARCELA
--- 116 ---
 STONEHAVEN PRIDE INFINITE DREAMS, CMKU/CD/25021/-19/19, 14.02.2019
 O: SCOTTLYME MIDAS TOUCH M: FRIDENS BUGATTI
 CH: CSOKONA PERESNÉ BERNADETT MAJ: VÁCHOVÁ MARCELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 19.07.2020: 4)
129 --- 110
 STONEHAVEN PRIDE INFINITE DREAMS, CMKU/CD/25021/-19/19, 14.02.2019
 O: SCOTTLYME MIDAS TOUCH M: FRIDENS BUGATTI
 CH: CSOKONA PERESNÉ BERNADETT MAJ: VÁCHOVÁ MARCELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 19.07.2020: 4)
------ 111
 GALATEA GIBSONOVA PÚŠŤ, SPKP 1100, 20.04.2018
 O: BOREAS GIBSONOVA PÚŠŤ M: DIANA GIBSONOVA PÚŠŤ
 CH: GAŠKO JÁN & UMRIAN MARIAN MAJ: GAŠKO JÁN + ROTH MAREK
130 ------
 JULZAR DESERT ROSE, SPKP 1039, 06.10.2017
 O: SHADOW FATRANSKÝ SEN M: DALLINAIRE GIFT FOR JULZAR
 CH: FILIPOVÁ TERÉZIA MAJ: FILIPOVÁ TERÉZIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
131 --- 112
 DANCING QUEEN FATRANSKÝ SEN, SPKP 953, 08.11.2016
 O: HUCKLEBERRY FATRANSKÝ SEN M: MONSOLANA MY BLUE VALENTINE
 CH: KOTULÁŠ MIROSLAV MAJ: HUDECOVÁ ELEONÓRA
132 117 113
 XCLUSIVE EVER AFTER, CMKU/CD/24743/18, 23.03.2018
 O: MISTRAL GAGNANT DU BOIS DES AMAZONES M: JEOPARDY EVER AFTER
 CH: PETRÁŠKOVÁ LENKA MAJ: SOUČKOVÁ MARTINA
 
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝ - COLLIE SMOOTH
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
133 118 114
 ARTEX ENERGY-SPIRIT, SPKP 112, 17.09.2019
 O: KANGASVUOKON LUMO M: WIFI KRÁSNÁ LOUKA
 CH: MALÍKOVÁ LUCIE MAJ: NOVÁKOVÁ OĽGA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
-- 119 ---
 DUSTY BLUEANGEL WITH LONG SMILE, CMKU/CK/1374/18, 10.03.2018
 O: MENELLUINE INDIGO M: BIANKA JESSEE LONG SMILE
 CH: ČANČUROVÁ KLÁRA MAJ: ŠVEHLÍKOVÁ JOLANA
134 120 115
 LUGH LITTLE PRINCE SMART LOVE, CMKU/CK/1474/-18/18, 20.06.2018
 O: KAMIKAZE LIMITED EDITION SMOOTH DRINKS M: BATAVIA DAFF FUN DOG
 CH: FORKIEWICZ-SOBINA TERESA MAJ: TUMOVA BARBORA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
135 --- 116
 EUKLEIDÉS IN-SITÚ, CMKU/CK/1319/17, 13.11.2017
 O: ELIXÍR LÁSKY LENELI M: CARMEN IN-SITÚ
 CH: VELKOVÁ TEREZA MAJ: LUNDÁKOVÁ NAĎA
136 121 117
 MIGHTY´S SPRING MEADOW ROY RAFER, SPKP 84, 29.05.2018
 O: NATALAIN KEYSTONE M: MIGHTY´S SPRING MEADOW HOPE OF NADINE
 CH: SEMIANOVA JANA MAJ: DUDASOVA TAMARA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 19.07.2020: 4)
137 --- 118
 MIGHTY´S SPRING MEADOW OYA OILELL, SPKP 67, 05.06.2017
 O: MIGHTY´S SPRING MEADOW IO ILARIO M: MIGHTY´S SPRING MEADOW LINN LOWRI
 CH: SEMIANOVÁ JANA MAJ: SEMIANOVÁ JANA
 
WELSH CORGI CARDIGAN
skupina/group 1. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
138 122 119
 ZARKA ELSAGRAFA, PKR.I-92515, 22.05.2019
 O: FIRE FIGHTER DUMMLES FCI M: RAZMA GAUCHO
 CH: SZAGAŁA GRAŻYNA MAJ: GRZELAK MARIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
139 123 120
 BIJOU ICY DIAMOND OF WELSH, SPKP 59, 02.06.2018
 O: HASHFAN VILLFRED M: CLEAR DIAMOND KASMIR MORAVIA
 CH: MRVOVÁ EVA MAJ: MRVOVÁ EVA
 
WELSH CORGI PEMBROKE
skupina/group 1. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 10)
--- 124 ---
 NORD FANTASY BRILLIANT IN DARK, RKF 5643667, 30.05.2019
 O: BRILLIANCE RED IZ YUTABUR ENS M: ZOLOTO SAMARY ELITA BEST FOR NORD FANTASY
 CH: TIMOCHKINA N.I. MAJ: DELIEVA INNA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
140 125 121
 APPLE OF ROYAL ANCESTRY, CMKU/WCP/1572/18, 12.09.2018
 O: DWYNELLA CUSTOM MADE M: DRAGONJOY SHOOT FOR THE MOON
 CH: MARYSKA JAN MAJ: MARYŠKA JAN
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
--- 126 122
 DAN HABROVANSKÉ SLUNCE, CMKU/WCP/1542/17, 06.06.2017
 O: ARCHIE DREAM OF YOUTH M: CELINE HABROVANSKÉ SLUNCE
 CH: ČALKOVSKÁ KATEŘINA MAJ: HOLZBECHEROVÁ EVA
141 --- 123
 FAFA OF NEBALROKOREA, WP-18-0005203-ROK, 29.09.2018
 O: REALINE BIG BEN M: HERB OF DOGOD
 CH: SUNG KWANK MAJ: MARYŠKA JAN
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
142 127 124
 PEMSLIFE MOONLIGHT WALKER, CMKU/WCP/1567/-17/17, 09.08.2017
 O: PEMCADER HIGH FLYER M: PEMSLIFE FAME AND FORTUNE
 CH: FERRARI ESTHER MAJ: HALÍŘ VÁCLAV
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
--- 128 ---
 ATHEA ANOTHER DREAM, CMKU/WCP/1722/19, 26.08.2019
 O: ROCK’N’ROL TELMAN HAUS M: THEODORA BARONKA Z OLD PEMROKU
 CH: BROŽÍKOVÁ MONIKA MAJ: JANIKOVSKÁ VERONIKA
143 129 125
 CILIMIERI SILVER MANGO, SPKP 329, 25.03.2019
 O: BALLETCOR KNIGHTS CRUSADE M: BALLETCOR SILVER DAWN
 CH: MR C T & MISS S E JAMES MAJ: GARAJ MICHAL
144 130 ---
 PENELOPA LISKI Z GRODU LECHA, SPKP 339, 29.06.2019
 O: ANDVOL YUDASHKIN M: LAMIA LISKI Z GRODU LECHA
 CH: KOMOSINSKA ZOFIA MAJ: PETRÁŠOVÁ IVANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
145 131 126
 ADELAIDA POD SLOVÁCKÝM NEBEM, SPKP 330, 04.12.2018
 O: BORN TO BE YOUR HAROLD WILSON M: MILADY MONIQUE HIGU
 CH: DANĚK MARTIN MAJ: JURÁK PAVOL + PLATKOVÁ ANDREA
------ 127
 BOLEYN LADY ANNE OF ROYAL ANCESTRY, CMKU/WCP/1672/19, 18.03.2019
 O: DAREDEVIL’S HUNTING FOR COMPLIMENTS FROM STAKEN M: DRAGONJOY SHOOT FOR THE MOON
 CH: MARYŠKA JAN MAJ: MARYŠKA JAN
146 132 ---
 PRAYDA, RKF 5481699, 09.12.2018
 O: LUCIANO PAVAROTTI DES CONTAMINES M: SHELPRIZ VENEZIA BEAUTY
 CH: ISHMUKHAMETOVA E.I. MAJ: KERESKENYIOVA RADKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 16, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 4)
147 133 128
 ARWEN UNDÓMIEL SPIRIT OF WALES, SPKP 278, 18.01.2018
 O: GREENWOODS SECRET AGENT II M: BESSI URBAN CORGIS
 CH: BANKOVICH ANDREJ MAJ: BANKOVICH ANDREJ
148 ------
 DEBIE DREAM OF YOUTH, SPKP 282, 05.06.2018
 O: ANNLINE´S HARD TO HANDLE M: ARYA DREAM OF YOUTH
 CH: GARAJ MICHAL MAJ: SMĚLÍKOVÁ IVANA
--- 134 129
 LOGERFOLD TROYA ALL WHAT FIRE, SPKP 331, 20.02.2019
 O: MISTYCOR HIGHLANDER M: LAIF SPRING NEW DREAM ASTARTA
 CH: SHARIPOVA N. MAJ: ŠKVARKOVSKÝ MATEJ
SKUPINA / GROUP FCI 2
APENZELSKÝ SALAŠNÝ PES - APPENZELLER SENNENHUND
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11)
149 135 
 DUSTY SPOD HRÁDZE, SPKP 627, 01.04.2019
 O: ARTUŠ SIJAMBO M: GIGI ZAHRADA SNŮ
 CH: BELOVIČOVÁ ANETTA MAJ: HORNIAKOVÁ TEREZA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 11)
  136 
 FERGIE SPOD HRÁDZE, SPKP 676, 18.10.2019
 O: LEXUS SPOD HRÁDZE M: KHARMA VOM PIRNIKHOF
 CH: BELOVIČOVÁ ANETTA MAJ: IGLODIOVÁ HENRIETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
150 137 130
 ORNELLE VOM RÜTELIHOF, CMKU/APZ/1004/-19/18, 17.12.2018
 O: ARAGON VOM GROSSEN CHASTEL M: MONA VOM RUTELIHOF
 CH: SUTER RITA MAJ: HOŠKOVÁ MARIE
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 11)
  138 
 BRITTA MICHNICKÁ TVRZ, CMKU/APZ/913/17, 08.09.2017
 O: CAMARO ZAHRADA SNŮ M: ANITA Z BENÁTSKÝCH NOCÍ
 CH: BERGMÜLLER ANDREA MAJ: HORÁKOVÁ KUČEROVÁ LUCIE
 
ARGENTÍNSKA DOGA - DOGO ARGENTINO
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 7)
151  
 GOLEM BLANCO DEABOLO, SPKP 1607, 08.04.2019
 O: DANILO ALQUANTO MAGNIFICENTE M: BEAUTY
 CH: BIENIK JÁN MAJ: GARČÁROVÁ JANKA + BIENIK JÁN
152 139 131
 RANGO DE LOS ESCORPIONES BLANCOS, SPKP 1643, 30.05.2019
 O: KAIRO DEL QUINVAL M: MAŇANA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
 CH: PASTUCHOVÁ EVA MAJ: PUCHOŇOVÁ OĽGA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 7)
153 140 132
 BODOLF DE LOS BLANCOS CAMPEONES, LOE2457495, 21.01.2019
 O: FEDOR VALLE DE LID M: CAMORRA DE AYELCHEN
 CH: SERE SANDOR MAJ: CHAUTUR MARTIN
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5)
154  
 GANON BLANCO DEABOLO, SPKP 1604, 08.04.2019
 O: DANILO ALQUANTO MAGNIFICENTE M: BEAUTY
 CH: BIENIK JÁN MAJ: BIENIK JÁN
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 7)
155 141 133
 BRONKO JUNIOR SAMAR LINE, CMKU/AD/1723/18, 30.04.2018
 O: BRONKO LAS ALCANAS M: MONA LISA DI CASA NARDINI
 CH: SANDAL MARIAN MAJ: PAVELEK TOMÁŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 7)
156 142 134
 DESPINA SAMAR LINE, CMKU/AD/1790/19, 15.06.2019
 O: BRONKO LAS ALCANAS M: MONA LISA DI CASA NARDINI
 CH: SANDAL MARIAN MAJ: MRÁČKOVÁ ELIŠKA
157 143 135
 ROSETA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS, SPKP 1649, 30.05.2019
 O: KAIRO DEL QUINVAL M: MAŇANA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
 CH: PASTUCHOVÁ EVA MAJ: PEČENKOVÁ KATARÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 10)
158 144 
 FLÓR SERRANA ASESINO SILENCIOSO, SPKP 1627, 07.04.2019
 O: ARION ANTU MAKTO M: DOMINGA ASESINO SILENCIOSO
 CH: LUKÁČOVÁ PETRA MAJ: SOPKOVÁ GABRIELA + SOPKO VLADIMÍR
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 7)
159 145 136
 BARRACUDA SAMAR LINE, CMKU/AD/1724/18, 30.04.2018
 O: BRONKO LAS ALCANAS M: MONA LISA DI CASA NARDINI
 CH: SANDAL MARIÁN MAJ: MRÁČKOVÁ ELIŠKA + SANDAL MARIÁN
   137
 NIVIS CASUS FELICIA, SPKP 1663, 19.02.2017
 O: ESCORPION DE LOS ESCORPIONES BLANCOS M: TANCA DEL BLANCO DIABLO
 CH: VÁRADI CSABA MAJ: PETRO JÁN
160  
 PRISCA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS, SPKP 1560, 10.05.2017
 O: MANY PACQUIAO DEL BLENDER M: HARMONÍA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
 CH: PASTUCHOVÁ EVA MAJ: PUCHOŇOVÁ OĽGA
 
BERNSKÝ SALAŠNÝ PES - BERNER SENNENHUND
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7)
161  
 BERNEWA’S ILOMILO, SPKP 4134, 25.09.2019
 O: YOGI MACO Z GEMERSKEJ POLOMY M: BERNEWA’S DOLCE MANETTE
 CH: VARGA BRANISLAV MAJ: VARGOVÁ DRAHOMÍRA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
162 146 
 BERNEWA´S HARMONY BY LOHENGRIN, CMKU/BSP/13423/-18/18, 18.10.2018
 O: JERMANN-WHERE THE DREAMS HAVE NO END M: BERNEWA´S DOLCE MANETTE
 CH: VARGA BRANISLAV MAJ: MRÁZKOVÁ PAVLA
163 147 138
 KAPPAHEGYI MARVEL, MET.Bsh.861/19, 21.12.2018
 O: ROCKING BOND JAMES BOND M: KAPPAHEGYI KISS ME
 CH: SZEKERES NIKOLETT MAJ: SZATMÁRI GABRIELLA + SÁSNÉ TÓTH EMESE
  148 139
 PRINCAS KALNU ŠUO, CMKU/BSP/13592/-19/18, 08.12.2018
 O: TELL WILHELM FROM BALIHARA RANCH M: KANDELA KALNU TALISMANAS
 CH: TAURNAUSKAS IRMANTAS MAJ: PULTAROVÁ NELA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
   140
 BERNEWA´S HARMONY BY LOHENGRIN, CMKU/BSP/13423/-18/18, 18.10.2018
 O: JERMANN-WHERE THE DREAMS HAVE NO END M: BERNEWA´S DOLCE MANETTE
 CH: VARGA BRANISLAV MAJ: MRÁZKOVÁ PAVLA
164 149 
 CONOR MOLLY’ S YARD, SPKP 3970, 02.08.2017
 O: GENTLEMAN MORRAVIAN HURRICANE M: BRONIA MOLLY ´ S YARD
 CH: ZEZULOVÁ NIKOLETA MAJ: ZEZULOVÁ NIKOLETA
165  
 PRINCAS KALNU ŠUO, CMKU/BSP/13592/-19/18, 08.12.2018
 O: TELL WILHELM FROM BALIHARA RANCH M: KANDELA KALNU TALISMANAS
 CH: TAURNAUSKAS IRMANTAS MAJ: PULTAROVÁ NELA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
166 150 141
 DOLLAR ZE STAROBĚLSKÉ SAMOTY, CMKU/BSP/12257/17, 04.01.2017
 O: ERATO HARD RIVER M: MA BAKER AV HISELFOSS
 CH: BŘENEK ROMAN MAJ: ŠEMBEROVÁ MIROSLAVA
167 151 142
 ELVIS Z CVANOVHO DVORA, SPKP 3913, 09.03.2017
 O: YCZAR Z GEMERSKEJ POLOMY M: GRACE TASMAŃSKA ELITTE
 CH: HUŠŤAK JÁN MAJ: POLÁKOVÁ SANDRA
168 152 143
 KING LERRY CARALLSA, CMKU/BSP/11538/15/17, 13.10.2015
 O: FORTUNEIA NORTHERN WINTER SUNSET M: FAIRLEE FRANCISS CARALLSA
 CH: PULTAROVÁ NELA MAJ: HOLČÁKOVÁ STANISLAVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
169 153 144
 A´CONNIE PARISBERNS, CMKU/BSP/13442/19, 20.01.2019
 O: ROBI CODELI GIRLS M: PARIS CODELI GIRLS
 CH: LAGOVÁ LUCIE MAJ: PLŠKOVÁ MONIKA
170 154 145
 ADERIN AMAZING FLOWER, CMKU/BSP/13657/19, 01.05.2019
 O: KING LERRY CARALLSA M: AIDA ZÁŘÍCÍ HVĚZDA
 CH: DUŠEK MILAN MAJ: HOLČÁKOVÁ STANISLAVA
171 155 146
 ELLYS GREACE PÍSECKÉ HORY, SPKP 4066, 18.02.2019
 O: ANDY KATTY CHAMPION M: SHAYLA PÍSECKÉ HORY
 CH: PROCHÁDZKOVÁ EVA MAJ: MIHALKOVÁ JOZEFÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
172  
 BERNEWA’S HARMONY BY HÉLENE, SPKP 4054, 18.10.2018
 O: JERMANN – WHERE THE DREAMS HAVE NO END M: BERNEWA’S DOLCE MANETTE
 CH: VARGA BRANISLAV MAJ: VARGA BRANISLAV + VARGOVÁ DRAHOMÍRA
   147
 JANICE JOPLIN FROM BALIHARA RANCH, SPKP 4038, 16.09.2018
 O: CREDO ELDEGI M: HONEYMOON VENYIM GYÖNGYE
 CH: ŠTEFANCOVÁ JANA MAJ: ŠUFLIARSKY MARTIN
173 156 148
 PRINCESS Z MOKROVOUS, CMKU/BSP/13301/18, 21.09.2018
 O: KOUDY BERMONDO BOHEMIA M: JULIA Z MOKROVOUS
 CH: PEČENKA PAVEL MAJ: ŠEMBEROVÁ MIROSLAVA
174 157 149
 XOLANA ALEXBERNS, MET.Bsh.965/H/19, 05.11.2018
 O: MICHIKOS EIEN M: LIKA STAR ALEXBERNS
 CH: CHERVYNSKYI ALEXANDER MAJ: SZATMÁRI GABRIELLA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
175 158 150
 CHARLOTTE LUSI’S STARS, CMKU/BSP/11684/-16/15/18, 18.08.2015
 O: XENON Z GORZYCKIEJ ZAGRODY M: LUSI BERNEŃSKIE SZCZĘŚCIE
 CH: GRABSKA GRAŹYNA MAJ: DRDLÍKOVÁ JAROSLAVA
176 159 151
 CHIQUITKA MORAVIAN HURRICANE, CMKU/BSP/13068/18, 01.05.2018
 O: VONK V.D. WUSTYNNEI M: GREAT VICTORY MORAVIAN HURRICANE
 CH: HORSÁKOVÁ JITKA MAJ: HORSÁKOVÁ JITKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
177 160 152
 KATTIE OD ZLATÉHO ROXE, CMKU/BSP/12658/17, 28.06.2017
 O: RIDON HANNET ROBINSON M: HAIDY BELL OD ZLATÉHO ROXE
 CH: KULHAVÁ MARIE MAJ: ŠEMBEROVÁ MIROSLAVA
178 161 153
 KEYSI OD ZLATÉHO ROXE, CMKU/BSP/12659/17, 28.06.2017
 O: RIDON HENNET ROBINSON M: HAIDY BELL OD ZLATÉHO ROXE
 CH: KULHAVÁ MARIE MAJ: PULTAROVÁ NELA
 
BORDEAUXSKÁ DOGA - DOGUE DE BORDEAUX
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8)
179  
 AXELL CHAMY MAYESTA, CMKU/BX/3390/18, 28.01.2018
 O: CHOPPER BALLOTADA M: ROXY GAZENO
 CH: NOVOTNÁ ADÉLA MAJ: NOVOTNÁ ADÉLA
 
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6)
180 162 
 KORNIEL FENDER EDDA, SPKP 5816, 09.02.2019
 O: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA M: XANTIELA FENDER EDDA
 CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: ŠUSTER SEBASTIAN + ŠUSTER JOZEF
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 5)
   154
 KORNIEL FENDER EDDA, SPKP 5816, 09.02.2019
 O: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA M: XANTIELA FENDER EDDA
 CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: ŠUSTER SEBASTIAN + ŠUSTER JOZEF
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
181 163 155
 CARAMBOL SANVITA, UKU.0347458, 08.12.2017
 O: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE M: MAFIA SANVITA
 CH: POGODNINA VIKTORIA MAJ: ZAPOROWSKA ZOFIA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 19.07.2020: 5)
182  156
 TORRO SIGNUM LAUDIS, SPKP 5649, 15.06.2018
 O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: OPERA SIGNUM LAUDIS
 CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: VARÁČKOVÁ NIKOLA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
183  
 JESSY SELI DOG, SPKP 5864, 20.03.2019
 O: JAZAR FLOYD FENDER EDDA M: HOLLY SELI DOG
 CH: BÍRO PAVOL MAJ: STRAKA PATRIK
  164 157
 MITHRA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5849, 02.05.2019
 O: WALLIM FLOYD FENDER EDDA M: BATH KOL FLOYD FENDER EDDA
 CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: ŠUSTER JOZEF + ŠUSTER SEBASTIAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 19.07.2020: 5)
184  158
 JESSIE KARMAPA, SPKP 5765, 11.10.2018
 O: UREUS II. KARMAPA M: SLAVENA KARMAPA
 CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 6)
  165 
 JESSY SELI DOG, SPKP 5864, 20.03.2019
 O: JAZAR FLOYD FENDER EDDA M: HOLLY SELI DOG
 CH: BÍRO PAVOL MAJ: STRAKA PATRIK
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
185 166 159
 KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016
 O: VALDO MIR-FIŠ M: TAURA MI-FIŠ
 CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: NAGYOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 5)
   160
 CHRISTINE CONGO NIGRANS, CMKU/BOX/16100/16, 18.12.2016
 O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO M: ESPRIT CONGO NIGRANS
 CH: HIREŠOVÁ LENKA MAJ: RENDLOVÁ MARTINA + RENDLOVÁ ANETA
 
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
186 167 161
 ORIFIEL FENDER EDDA, SPKP 5983, 04.10.2019
 O: LEVIATHAN Z RINGU M: ELEMIAH FENDER EDDA
 CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: BÍRÓ IMRE + KLČO ROMAN
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
187 168 162
 DAEVY CON LOMICARO, CMKU/BOX/17152/18, 09.12.2018
 O: CAPO DI TUTTI CAPI RUS LA FLER M: AMÁLKA OD IVETKY DE CHANEL
 CH: ŠIBALOVÁ BOHUSLAVA MAJ: KUPKOVÁ JITKA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
188 169 163
 JACK PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/16547/17, 24.10.2017
 O: BAKÍR PÁLAVA BOX M: EVETTE OPTIMA GRATA
 CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
189 170 164
 MAIA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5847, 02.05.2019
 O: WALLIM FLOYD FENDER EDDA M: BATH KOL FLOYD FENDER EDDA
 CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
190  
 GALA INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5748, 18.09.2018
 O: WATWALD MUNCH M: SÁVA INDIÁNSKY BRLOH
 CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: SOPKOVA IVETA
191 171 165
 IRMINA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5770, 16.10.2018
 O: FIREWORK DE PORTO VILLAGE M: JALUHA FLOYD FENDER EDDA
 CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: ŠVECOVÁ LENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
  172 166
 GALA INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5748, 18.09.2018
 O: WATWALD MUNCH M: SÁVA INDIÁNSKY BRLOH
 CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: SOPKOVA IVETA
192 173 
 SÓSRÉT-MENTI RIO, MET.Bo.278/18, 03.07.2018
 O: KIS-BICS ALEX M: DOROTKA DE SALGOS
 CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
  174 
 JIR-PIA EM EMALEE, CMKU/BOX/16787/18, 30.04.2017
 O: G´M DE BELLEMANIE M: JIR-PIA AGLAIA
 CH: BOADA PERE & PICART ANNA MAJ: LUKEŠOVÁ MARCELA
193 175 167
 KETTY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/16624/17, 09.11.2017
 O: LEVIATHAN Z RINGU M: ANDRA PÁLAVA BOX
 CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ
 
BRADÁČ MALÝ BIELY - ZWERGSCHNAUZER WEISS
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11)
194 176 
 STAR´S OF WHITE NIGHT ENEY, RKF 5631054, 13.03.2019
 O: FEELING´S CLEMENTE M: STAR´S OF WHITE NIGHT FEMME FATALE
 CH: MALEV A.V. MALEV A.V. MAJ: STANÍK MIROSLAV
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11)
195 177 
 LADY GAGA Z BIELEHO DOMU, SPKP 3011, 13.08.2019
 O: AWESOME MARSHALL Z BIELEHO DOMU M: FUTURE PRINCESS Z BIELEHO DOMU
 CH: STANÍK MIROSLAV MAJ: STANÍK MIROSLAV
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6)
196  
 WONDERFULLY WITCH Z ŠARDANU, SPKP 3025, 21.12.2018
 O: INEY GENSTAT M: NAGYIREGI PHILADELPHIA
 CH: KOLLÁROVÁ ŠÁRKA MAJ: ČAJKOVÁ LENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
197 178 168
 IZZI Z BIELEHO DOMU, SPKP 2865, 11.03.2018
 O: HEL-MITCH BAILEY WHITE M: BELLATRIX LESTRANGE ZŠARDANU
 CH: STANÍK MIROSLAV MAJ: VARGA PETER
 
BRADÁČ MALÝ ČIERNOSTRIEBORNÝ - ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ-SILBER
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
   169
 IAGO SILVER GRAND CALVERA, CMKU/KM/11367/18, 08.04.2018
 O: ALWAYS ON TOP BS FROM RAINBOELAND M: CUTE LILLY GRAND CALVERA
 CH: HAVELKOVÁ DENISA MAJ: KOLÁČKOVÁ DITA
198 179 
 SUMANTU HAJAN POLONIA, CMKU/KM/11969/19, 14.07.2018
 O: MORRIS THE STAR OF RAINBOWLAND M: ICE CREAM OF TAITA´S USHABTI
 CH: JANISZEWSKA HALINA A JOANNA MAJ: RODINOVÁ DAGMAR
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 11)
  180 
 INFINITY Z DIXIE, SPKP3027, 29.06.2019
 O: ON THE TOP Z DIXIE M: PINK DEVIL Z DIXIE
 CH: ŠINDELAROVA MICHALA MAJ: OKRUHLICOVÁ HENRIETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
199 181 170
 DAULIE BLACKIT OD STŘÍBRNÝCH TLAPEK, CMKU/KM/8473/12, 05.02.2012
 O: ART´MARANT CROSSFIRE M: NIKITA REZLARK
 CH: VACULÍKOVÁ ŠÁRKA MAJ: VACULÍKOVÁ JANA
 
BRADÁČ MALÝ ČIERNY - ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
200 182 171
 JOSHUA MY LOVE ANDROIS, CMKU/KM/11517/18, 23.09.2018
 O: DREAMKISS ILLUSION COMES TRUE M: HARMONY ANDROIS
 CH: ZAORALOVÁ ANDREA MAJ: ZAORALOVÁ ANDREA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
201  172
 LEO YANK WILD RANE, SPKP 2952, 21.03.2019
 O: DREAMKISS YANK M: VICTORIUS STAR JUST BEAUTY
 CH: ADAMČIAKOVI JURAJ & ANDREA MAJ: ADAMČIAKOVÁ ANDREA
202 183 
 MAGIE NAIR OMAR SHARIF, UKU.0402470, 10.12.2018
 O: VICTORIOUS STAR INCREDIBLE M: MAGIE NAIR JOLIE JOLIE
 CH: TRUNOVA GALYNA & ERMOLENKO T.V. MAJ: KOLLÁROVÁ ŠÁRKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
203 184 173
 LUNA JUST BEAUTY WILD RANE, SPKP 2957, 21.03.2019
 O: DREAMKISS YANK M: VICTORIOUS STAR JUST BEAUTY
 CH: ADAMČIAKOVI JURAJ A ANDREA MAJ: GÁBRIŠOVÁ ANGELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
204  
 FRANCHESCA BENAVENTE MORAVIA, CMKU/KM/11665/19, 31.01.2019
 O: KING SAMUEL BLACK SAMBA M: BUTRERFLY BENAVENTE MORAVIA
 CH: RODINOVÁ DAGMAR MAJ: RODINOVÁ DAGMAR
205 185 174
 JOSEPHINA ANDROIS, CMKU/KM/11520/18, 23.09.2018
 O: DREAMKISS ILLUSION COMES TRUE M: HARMONY ANDROIS
 CH: ZAORALOVÁ ANDREA MAJ: ZAORALOVÁ ANDREA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
  186 
 FRANCHESCA BENAVENTE MORAVIA, CMKU/KM/11665/19, 31.01.2019
 O: KING SAMUEL BLACK SAMBA M: BUTRERFLY BENAVENTE MORAVIA
 CH: RODINOVÁ DAGMAR MAJ: RODINOVÁ DAGMAR
206  175
 KALEY NICCOL WILD RANE, SPKP 2938, 11.01.2019
 O: CARLSBERG DE LORDSHIP’S M: NICCOL KRISTÍNA WILD RANE
 CH: ADAMČIAKOVI JURAJ & ANDREA MAJ: ADAMČIAKOVÁ ANDREA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11)
207  
 DESTINATION ROSEAU FROM DOLINA RIVENDELL, JR 74494 Pš, 13.04.2018
 O: JAZZMAN ELDZH HOPE M: BACKOUT´S LUVATON LYSTI
 CH: PODOLSCY IZABELLA & RAFAL MAJ: KOLLÁROVÁ ŠÁRKA
  187 
 SERAFINA Z ŠARDANU, JR 81763 Pš, 18.10.2017
 O: YOKKER THE BOSS Z DIXIE M: DOLCEZZA Z ŠARDANU
 CH: KOLLAROVÁ ŠÁRKA MAJ: JANEČEKOVÁ VIKTÓRIA
 
BRADÁČ MALÝ KORENIE A SOĽ - ZWERGSCHNAUZER PFEFFERSALZ
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
208 188 176
 ODIN KELADOR, SPKP 2949, 01.04.2019
 O: JIN JANG VIGDERGAUZ M: JESABELL KELADOR
 CH: STRAKOVÁ ZUZANA MAJ: BRAUN JURAJ
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6)
209  
 GREINTON DE LORDSHIP’S, LOE2385678, 20.08.2017
 O: ELKOS VERDI M: SPEED SECRET DE LORDSHIP’S
 CH: LLIN TALAVERA LUIS MAJ: TSYTOVICH ELENA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
  189 177
 IRON MAN ORIGINAL ASTRONAUT, SPKP 2837, 07.03.2017
 O: ZEUS PEPPER ASTRONAUT M: ULTRA PS REZLARK
 CH: SUCHÁ MIROSLAVA MAJ: POVAŽAN KAROL
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
210 190 178
 ODYSSEA KELADOR, SPKP 2950, 01.04.2019
 O: JIN JANG VIGDERGAUZ M: JESABELL KELADOR
 CH: STRAKOVÁ ZUZANA MAJ: HREŠČÁKOVÁ INGRID + KOTESOVÁ PETRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
211 191 179
 NOISETTE PEPPER ANDROIS, CMKU/KM/11515/18, 17.09.2018
 O: UNCAS PS REZLARK M: DOMINGA PEPPER ANDROIS
 CH: ZAORALOVÁ ANDREA MAJ: ZAORALOVÁ ANDREA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
212  
 OLYMPIA KELADOR, SPKP 2951, 01.04.2019
 O: JIN JANG VIGDERGAUZ M: JESABELL KELADOR
 CH: STRAKOVÁ ZUZANA MAJ: STRAKOVÁ ZUZANA + HORSKÝ BORIS
  192 180
 WORLD PEACE ASTRONAUT, SPKP 2964, 26.12.2018
 O: BALOUBET TRENDIN WORLDWIDE M: SABRINA ERNST ASTRONAUT
 CH: SUCHÁ MIROSLAVA MAJ: MAZÁKOVÁ JANA
 
BRADÁČ STREDNÝ ČIERNY - SCHNAUZER SCHWARZ
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
213 193 181
 WANHAN PUROLAN GUNVALD, FI15623/19, 07.01.2019
 O: EMILIO-DON VOM KÖNIGSDAMM M: ROLLS-ROYCE WANHAN PUROLAN
 CH: CITTOVA-KONTU MARTINA MAJ: HYNKOVÁ VERONIKA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
214 194 182
 CABALLERO OD DALAJSKÉHO POTOKA, SPKP 1546, 01.07.2018
 O: QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA M: TINA OD DALAJSKÉHO POTOKA
 CH: KAPRÁLKOVÁ MARTINA MAJ: BÚRANOVÁ DANICA + LACHKOVIČ RUDOLF
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
215 195 183
 WANHAN PUROLAN FAMIRA CARDINAL, FI39173/18, 17.06.2018
 O: YORK-SIMONS VON DER KLEINEN AU M: BLACK BANANA WANHAN PUROLAN
 CH: CITTOVA-KONTU MARTINA MAJ: MIKSOVÁ MARTINA
 
BRADÁČ STREDNÝ KORENIE A SOĽ - SCHNAUZER PFEFFERSALZ
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 11)
  196 
 MARVIS IMPRESE, SPKP 1503, 11.08.2016
 O: RAPID REFLEX ALARM BESKYD M: KILLY IMPRESE
 CH: MAZAKOVA JANA MAJ: CHMUROVA ZDENA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
216 197 184
 YAD ALARM BESKYD, CMKU/KS/8488/13, 10.07.2013
 O: ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT M: LADY LANE ALARM BESKYD
 CH: FAJKUSOVÁ LENKA MAJ: POSPÍŠIL MARTIN
PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
217 198 185
 ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT, CMKU/KS/7706/09/12, 23.04.2009
 O: MOHNER´S PEPPERMILL M: BROOKE BOGY FORTUNA MORAVIA
 CH: KŘÍŽOVÁ MARCELA MAJ: POKORNÁ KAMILA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
   186
 IZUMI Z ROMORU, SPKP 1545, 11.01.2019
 O: BEST Z PEKNEHO POLA M: EXIMMA Z ROMORU
 CH: DRLIČKOVA KRISTINA MAJ: DRLIČKOVÁ KRISTÍNA
218 199 
 RASHMI ALARM BESKYD, CMKU/KS/9423/19, 19.01.2019
 O: AM. MADE’S QUESTIONABLE LEGALITY SHALIMAR M: AURORA ALARM BESKYD
 CH: FAJKUSOVÁ LENKA MAJ: FAJKUSOVÁ LENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 19.07.2020: 4)
219  
 CINDY Z PEKNÉHO POĽA, SPKP 1528, 14.06.2018
 O: NEWTON ARTAX´S ANGELS M: ANETT Z PEKNÉHO POĽA
 CH: KOLLÁROVÁ ZUZANA MAJ: KOLLÁROVÁ ZUZANA
   187
 CHINNA Z ROMORU, SPKP 1521, 27.12.2017
 O: BEST Z PEKNEHO POLA M: EXIMMA Z ROMORU
 CH: DRLIČKOVÁ KRISTÍNA MAJ: DRLIČKOVÁ KRISTÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11)
220 200 
 TOP TARGET SNEHURKA BENAVENTE, CMKU/KS/9392/18, 18.03.2018
 O: TOP TARGET CHIZAR M: TOP TARGET GLORIA STUART
 CH: SVIRIDOVA NATALIA MAJ: RODINOVÁ DAGMAR
 
BRADÁČ VEĽKÝ ČIERNY - RIESENSCHNAUZER SCHWARZ
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6)
221  
 BARRICHELLO RUBENS VON BÜBLINGSHAUSEN, VDH 16RS 61014646, 24.04.2016
 O: ROLLS ROYCE VON DER TALMÜHLE M: JAHNINA FEE RADINIE
 CH: LAUMANN BERND THEODOR MAJ: BÖHMOVÁ NIKOLA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
222 201 188
 DÁRIUS-BRILL FRANCESCA, MET.Ó.Schn.432/19, 28.04.2019
 O: GENTLY BORN CHRISTIAN DIOR M: BACCARA VON DER TALMÜHLE
 CH: LANGH RAJMUND MAJ: TIBAY NORBERT
223 202 
 DEJNA KALIMANTANA, SPKP 2160, 18.03.2019
 O: FRODO DYAS POLAND M: BERTA KALIMANTANA
 CH: KOCTÚROVÁ JANA MAJ: KOCTÚROVÁ JANKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
224  
 GEORGIE TRIUMETAL, SPKP 2153, 09.03.2019
 O: FRENKLIN ZE SLUNEČNÉ VERANDY M: VESPER TRIUMETAL
 CH: SLAČKOVÁ JAROSLAVA MAJ: SLAČKOVÁ JAROSLAVA
225 203 
 INSPIRACE OD DEVÍTI VRB, CMKU/KV/7768/18, 28.10.2018
 O: ARBATEL OD DEVÍTI VRB M: OXANA SKANSEN’S VON ELLY’S MEUTE
 CH: BOHÁČOVÁ KATEŘINA MAJ: BOHÁČOVÁ KATEŘINA
   189
 ZARAH RADINIE, CMKU/KV/7830/19, 10.03.2019
 O: UNO NICOLAS RADINIE M: PENÉLOPE RADINIE
 CH: GLÄNZNEROVI ZD.+HELENA MAJ: HODEKOVÁ IVETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
226 204 190
 ENNY VE-FI, CMKU/KV/7513/17, 25.01.2017
 O: ABEL OD DEVÍTI VRB M: KIANGA VON HORREN
 CH: FIALOVÁ VERONIKA MAJ: VACULÍKOVÁ JANA + PLACATA VÁCLAV
  205 
 ESPECIAL EXTRA TRIUMETAL, SPKP 2135, 22.05.2018
 O: URIAH HEEP RADIMIE M: DIANA FRANCIS RADINIE
 CH: SLAČKOVÁ JAROSLAVA MAJ: OKRUHLICA ERIK + OKRUHLICOVÁ HENRIETA
 
BRADÁČ VEĽKÝ KORENIE A SOĽ - RIESENSCHNAUZER PFEFFERSALZ
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
227 206 191
 NORMANN KELADOR, SPKP 2090, 09.04.2017
 O: SAMSON EL MACHO M: HESTIA KELADOR
 CH: STRAKOVÁ ZUZANA MAJ: STRAKOVÁ ZUZANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
228 207 192
 GWENNA VE-FI, CMKU/KV/7792/19, 20.01.2019
 O: BOSMAN Z GRODU KSIAZAT POMORSKICH M: D´ARIANA VE-FI
 CH: FIALOVÁ VERONIKA MAJ: ŠTOKOVA PETRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 11)
  208 
 FELISSA VE-FI, SPKP 2137, 13.02.2018
 O: BOSMAN Z GRODU KSIAZAT POMORSKICH M: MEGGIE VĚČNY RIVAL
 CH: FIALOVÁ VERONIKA MAJ: SUSKY MIROSLAV + SUSKA VIERA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
229 209 193
 NEFERTARI KELADOR, SPKP 2092, 09.04.2017
 O: SAMSON EL MACHO M: HESTIA KELADOR
 CH: STRAKOVÁ ZUZANA MAJ: STRAKOVÁ ZUZANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 4)
230  
 HESTIA KELADOR, SPKP 1856, 16.05.2011
 O: GLORIS GENIAL GOTT M: CONSTANZE KELADOR
 CH: STRAKOVÁ ZUZANA MAJ: STRAKOVÁ ZUZANA
231 210 194
 SILVER SENATOR FEMME FATALE, CMKU/KV/6770/12, 25.04.2012
 O: MEL GIBSON VON AMBER M: SILVER SENATOR RHISBEE
 CH: SZÖLLŐSI ANIKÓ MAJ: VACULÍKOVÁ JANA
 
BRAZÍLSKA FILA - FILA BRASILEIRO
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 7)
   195
 MERCATOR DI COLLE MANZU´, OEKV FIBR 273, 15.08.2019
 O: HATAN DO BR TABAYARA M: ELLY DI COLLE MANZU´
 CH: MANZONI GIULIA MAJ: OELGARTE CLAUDIA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 7)
232 211 196
 RONALDO FI-BOX, SPKP 628, 10.10.2017
 O: FIEL PARA SEMPRE BRUNO M: NADIRA FI-BOX
 CH: ČERNÁ DANA MAJ: WUSCHEEROVA BEATA
 
BULLDOG
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
233 212 197
 COLIN WHITE SHAXAREE, CMKU/AB/7660/19, 27.02.2019
 O: GREAT SNOWMAN GEŇA LENEYCO M: ROYAL REGINA SHAXAREE
 CH: DRKULOVÁ LUCIE MAJ: GAVALIEROVÁ DENISA
  213 
 XAVIER SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 4230, 16.09.2019
 O: GOLDEN-BULL LUCAS M: BUBBLE ILLIMON
 CH: KYSEĽOVÁ LUCIA MAJ: MYŠÍK JÁN
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
234 214 198
 BLACK-TREASURE DOGS LOYD, MET.Ang.bull. 2455/19, 15.10.2018
 O: BLACK-TREASURE DOGS DARIUS M: GOLDEN-BULL KEYA
 CH: BOROSS MÓNIKA MAJ: ONDRLOVÁ BARBORA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
235 215 199
 EXPRESS NORD MY GAL-BULL, SPKP 4184, 24.10.2017
 O: GOLDEN BULL MACHO M: RONA REY GRIIN GREY
 CH: KRAWIEC KATARZYNA MAJ: KRČMÁROVÁ BOHUMILA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
236 216 200
 GREISY ILLIMON, SPKP 4252, 06.10.2019
 O: C-JUNIOR LARGE-GARDEN BULLS M: O´HARA ILLIMON
 CH: MELICHOVÁ ILDIKÓ & MONIKA MAJ: KAČINOVÁ JANA
237  
 XILLI SLNEČNÝ LÚČ, SPKP 4233, 16.09.2019
 O: GOLDEN-BULL LUCAS M: BUBBLE ILLIMON
 CH: KYSEĽOVÁ LUCIA MAJ: PONISTOVA MIROSLAVA + DESAT MICHAL
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
238 217 201
 GOŠIN´S AMY , SPKP 4121, 20.07.2018
 O: LA CHATA TIGERBOY M: GOŠIN´S OLIVIA
 CH: RADOCHOVÁ BARBORA MAJ: ONDRLOVÁ BARBORA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
  218 202
 BUBBLE ILLIMON, SPKP 4079, 02.02.2018
 O: C-JUNIOR LARGE-GARDEN BULLS M: O´HARA ILLIMON
 CH: MELICHOVÁ ILDIKÓ & MONIKA MAJ: KYSEĽOVÁ LUCIA
 
BULLMASTIFF
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 6)
   203
 PEGAS KING POD SLOVÁCKYM NEBEM, CMKU/BM/2960/19, 01.06.2019
 O: FULLHOUSE BULL´S POWER OF ROTT-BULL M: K-JENKA SESYBO-MART
 CH: DANEK MARTIN MAJ: CHUDÁ MÁRIA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 6)
239 219 204
 BY MY KEEPER FLOAT LIKE A BUTTERFLY STING LIKE A BEE, SPKP 766, 15.03.2019
 O: VENI VIDI VICI IS DVARISKIU M: BIG GEMS DOLLY FOR I BRAVI RAGAZZI
 CH: BE MY KEEPER ALLEVAMENTO MAJ: TUNEGA ONDREJ
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 6)
240 220 205
 CHEIF BOHEMIA TARA, CMKU/BM/2881/18, 06.07.2018
 O: DANDI DOLIHE M: DEIREEN BOHEMIA TARA
 CH: ČÍŽKOVÁ IVANA MAJ: MIŠOVICOVÁ LENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 6)
241 221 206
 CINDY BULL ROSANELA, SPKP 772, 25.08.2019
 O: ANGELS PHOENIX HEART ATTACK M: ANNABELL BULL ROSANELA
 CH: ROSINOVA ANNA MAJ: ROSINOVA ANNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 6)
  222 207
 BLACKBERRY MALLAHE, CMKU/BM/2926/18, 11.11.2018
 O: GUCCI Z WILD-JENISU M: FARAH FREYA GUINESIS STAR
 CH: ŠIMKOVÁ HELENA MAJ: ŠIMKOVÁ HELENA
   208
 VEKTRA BUSAN MAR-ŠI, SPKP 755, 14.12.2018
 O: ROCKEFELLER BUSAN MARŠI M: ASHRA ALGINO-BULL
 CH: ŠIPKOVSKÝ MARTIN MAJ: CHUDÁ MÁRIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 6)
242 223 209
 ARISHA HEART OF WARRIOR, UKU.0373139, 23.05.2018
 O: GRAVARIS ANTARIS M: ZHIZELL DALI LAND
 CH: PODALIUKA VOLODYMYR MAJ: NIZNIK MATUS + NIZNIK ANNA
243 224 210
 I BRAVI RAGAZZI TARANTELLA, CMKU/BM/2830/-17/17, 26.01.2017
 O: I BRAVI RAGAZZI EASY RIDER M: I BRAVI RAGAZZI XTREME SEXY GIRL
 CH: FURLON NADIA MAJ: KOVÁŘOVÁ LENKA
 
CANE CORSO
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
244 225 211
 CASSINI GALAXIA DEL PERRO, PKR.II-139375, 05.08.2019
 O: PRESIDENT IZ DINASTII CHEMPIONOV M: LUNA DIAMANTE DINASTIA
 CH: POLEWSKA AGNIESZKA MAJ: POLEWSKA AGNIESZKA + BLECHARZ RAFAŁ
245 226 212
 CC HIGHMAX JUNIOR VITA DA CAPO, SPKP 2138, 25.09.2019
 O: HIGHMAX DEL CORSOCLUB M: GEMA IMPERIAL MOLOSS
 CH: CELERIK TOMÁŠ MAJ: GAŇOVÁ IVANA
246 227 213
 JEOM SOUL GUARD, SPKP 2050, 20.04.2019
 O: PRESIDENT IZ DINASTII CHEMPIONOV M: DELANNA SOUL GUARD
 CH: BLESÁKOVÁ KATARÍNA MAJ: KÚTYOVÁ ANDREA
247 228 214
 JETTEO SOUL GUARD, SPKP 2051, 20.04.2019
 O: PRESIDENT UŽ DINASTII CHEMPIONOV M: DELANNA SOUL GUARD
 CH: BLESÁKOVÁ KATARÍNA MAJ: ZIBRÍK BRANISLAV
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
  229 
 AMORE MIO VITA DA CAPO, SPKP 1982, 17.09.2018
 O: ARGUS NATHAN GEMMA NERA M: LARI VIKTORIO ESTER OT NOCHNOGO DOZORA
 CH: CELERIK TOMÁŠ MAJ: BUVALA ANTON
248 230 
 GREG CUORE PRODE, CMKU/CC/4144/18, 03.12.2018
 O: ROOSVELT M: TIGRIS CORSO IMPERIUM
 CH: BISKUPOVÁ VENDULA MAJ: KUGLEROVÁ PETRA + BISKUPOVÁ VENDULA
  231 215
 THOR DELLA VALLE DEI LORD, SPKP 2100, 02.03.2019
 O: OSCAR M: EVALEPORE DELLA VALLE DEI LORD
 CH: DI RIENZO LUIGI MAJ: BUCHOVA ZUZANA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
249 232 216
 RE MANFREDI ALOEVERA, EST-03299/18, 25.06.2018
 O: CEASARIO OF SOUL GUARD M: RE MANFREDI VILMA
 CH: BLESÁKOVÁ KATARÍNA MAJ: BEDNÁRIKOVÁ ZORA + BLESÁKOVÁ KATARÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
250 233 217
 APRIORI BEST SHARLIZ, RKF 5606010, 09.04.2019
 O: ZHAVA RISH IZ DINASTII CHEMPIONOV M: APRIORI BEST MERCEDES
 CH: MAYKOVA ELENA MAJ: VRABCOVA EVA
  234 
 CC CRYSTAL CHANTALL VITA DA CAPO, SPKP 2141, 25.09.2019
 O: HIGHMAX DEL CORSOCLUB M: GEMA IMPERIAL MOLOSS
 CH: CELERIK TOMAŠ MAJ: POLÁČIK MATEJ
251  218
 CC PRINCESS CHANEL VITA DA CAPO, SPKP 2143, 25.09.2019
 O: HIGHMAX DEL CORSOCLUB M: GEMA IMPERIAL MOLOSS
 CH: CELERIK TOMÁŠ MAJ: GAŇOVÁ IVANA
   219
 GRAND INFINITY EVELLIYA, RKF 5802787, 15.09.2019
 O: NOCHNOY DOZOR POCHETNYY ESKORT M: GALAXY DOLCE VITA S NEVSKOI VOLNY
 CH: ULANOVSKÁ ANGELA MAJ: KOZOLOVÁ ALENA
252  220
 GUARD OF OLYMPUS HANNA, BEK-172490, 20.04.2019
 O: CALISTO FROM GDA GOD OF TROY TEAM M: SHELY
 CH: NERENTZOULA ANTONARA MAJ: BLESAKOVA KATARINA
  235 
 JENAYA GEMMA NERA, SPKP 2112, 03.08.2019
 O: CARRO DELLA VALLE DETI LORD M: GERTSOGINYA IZ DINNASTII CHEMPIONOV
 CH: MRÁZOVÁ ALENA MAJ: LUPTÁKOVÁ MIROSLAVA
  236 
 JULIETTE SOUL GUARD, SKP 2055, 20.04.2019
 O: PRESIDENT IZ DINASTII CHEMPIONOV M: DELANNA SOUL GUARD
 CH: BLESÁKOVÁ KATARÍNA MAJ: BLESAKOVA KATARINA
253 237 221
 TALIA SILVER LAKE KOJIĆ, JR 702043 CC, 03.05.2019
 O: NOCHNOY DOZOR NAPOLEON M: SCARLET SILVER LAKE KOJIĆ
 CH: KOJIĆ BOJAN MAJ: BERNÁTKOVÁ JITKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
254 238 222
 AMARETTA VITA DA CAPO, SPKP 1986, 17.09.2018
 O: ARGUS NATHAN GEMMA NERA M: LARI VIKTORIO ESTER OT NOCHNOGO DOZORA
 CH: CELERIK TOMÁŠ MAJ: CELERIK TOMÁŠ
255 239 
 GENIE CUORE PRODE, CMKU/CC/4150/18, 03.12.2018
 O: ROOSVELT M: TIGRIS CORSO IMPERIUM
 CH: BISKUPOVÁ VENDULA MAJ: BISKUPOVÁ VENDULA
256  223
 HALLA SOUL GUARD, SPKP 1975, 18.11.2018
 O: ABATE PIA FIDELIS M: CATHERINE OF SOUL GUARD
 CH: BLESÁKOVÁ KATARÍNA MAJ: ŠMAHÓOVÁ KATARÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
257 240 224
 DIVINE REVENGE GANG PRĘGUSÓW, PKR.II-132332, 18.09.2017
 O: AQUILA DORATA RANDOLF M: HEROINA GANG PRĘGUSÓW
 CH: LERCZAK JOANNA MAJ: WRZYCIEL MAGDALENA
258 241 225
 GEMA IMPERIAL MOLOSS, COR A 6143-18/343, 16.01.2018
 O: ACCIARINO PIA FIDELIS M: PAOLINA DE NOBIL ROSE
 CH: COZMANCIUC FELIX MAJ: CELERIK TOMÁŠ
 
CIMMARON URUGUAYO
skupina/group 2. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
259 242 226
 DEZZIE CERBERUS ILLUSION, MET.CIM.U.44/17, 01.05.2019
 O: ANAKIN CERBERUS ILLUSION M: MISIA MAURA DE AQUERONTE
 CH: HURTOS GABRIELLA MAJ: ČERMÁKOVÁ ADÉLA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
260 243 227
 BEAUTY CERBERUS ILLUSION, CMKU/CIM/17/-19/17, 16.05.2017
 O: TINU DE AQUERONTE M: ZSOSZUR C.U. ALYCE
 CH: HURTOS GABRIELLA MAJ: ČAPKOVÁ VENDULA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
261 244 228
 BELEZZA CERBERUS ILLUSION, CMKU/CIM/15/-18/17, 16.05.2017
 O: TINU DE AQUERONTE M: ZSOSZUR C.U. ALYCE
 CH: HURTOS GABRIELLA MAJ: ČERMÁKOVÁ ADÉLA
 
DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM - DOBERMANN SCHWARZ UND ROT
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
262 245 229
 BUENO ARON ACHAOO VIA, CMKU/DB/11285/19, 15.06.2019
 O: HERON BLACK SAGGITA M: AGILA ACHAOO VIA
 CH: CHMELÍKOVÁ DAGMAR MAJ: ŠMOLOVÁ KRISTÝNA
  246 230
 INDIGO ICON DI ALTOBELLO, SPKP 3157, 03.05.2019
 O: QUIZ VON SCHWARZE KRAFT M: LOVE DI ALTOBELLO
 CH: ORBÁN ANDREA MAJ: ORBÁN ANDREA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 19.07.2020: 5)
263  231
 NEGRO NORRIS BŁĘKITNY KANION, PKR.II-136768, 21.07.2018
 O: ERIA PRO HARTL M: ELEKTRA ELSI BŁĘKITNY KANION
 CH: KWAŚNA ALEKSANDRA MAJ: PUCEK IWONA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 6)
  247 
 NEGRO NORRIS BŁĘKITNY KANION, PKR.II-136768, 21.07.2018
 O: ERIA PRO HARTL M: ELEKTRA ELSI BŁĘKITNY KANION
 CH: KWAŚNA ALEKSANDRA MAJ: PUCEK IWONA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
264 248 232
 GRAFF Z PANSTVÍ DOBRKAČKY, CMKU/DB/10747/16, 30.08.2016
 O: GROF RODŠVÉD M: O’KATA OD DVOU LVŮ
 CH: HEJHALOVÁ KATEŘINA MAJ: ROBOVA IRMA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
  249 233
 KRESH VITAL SCREEN, PKR.II-134895, 31.03.2018
 O: AK-YAR ZHORES M: CHERUTTI VITAL SCREEN
 CH: ABRAMOVICH ALENA MAJ: GŁOWACZ JOANNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
265 250 234
 BELIZE VALLE DI ROSE, SPKP 3127, 28.04.2019
 O: YAN DEL NAISSUS M: GHANA VEĽKÝ JAROK
 CH: AMGWERDOVÁ LAURA MAJ: TEGDOVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
266 251 235
 IRIS VOM FREYER TAL, SPKP 3114, 28.03.2019
 O: PRINCE VON NEMESIS M: BROOK VOM FREYER TAL
 CH: FREYER ALICA A WOLFGANG MAJ: KOPERNICKY MILAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6)
267 252 
 AURORA VALLE DI ROSE, SPKP 3091, 15.05.2018
 O: ETTORE DEL TIBUR M: GHANA VEĽKÝ JAROK
 CH: AMGWERDOVÁ LAURA MAJ: DOLINSKÝ RICHARD
268 253 
 VERA VERENA MORGANTINA, SPKP 3026, 19.06.2017
 O: TOSCANO DEL DIAMANTE NERO M: THELMA TEA MORGANTINA
 CH: ERGHOVÁ MARTINA MAJ: MURGAŠOVÁ ALŽBETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
269 254 236
 AMIRA VALLE DI ROSE, SPKP 3088, 15.05.2018
 O: ETTORE DEL TIBUR M: GHANA VELKÝ JAROK
 CH: AMGWERDOVÁ LAURA MAJ: AMGWERDOVÁ LAURA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
  255 237
 VIVAT DE VINKO WONDERFUL AALIYAH, RKF 5234156, 11.01.2018
 O: AYK VON ELBTHOR M: KALINKA-MALINKA DE GRANDE VINKO
 CH: ANANYEVA ELENA MAJ: HUCAŁ DOMINIKA
 
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM - DOBERMANN BRAUN UND ROT
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 5)
   238
 SANTA DREAM VOLFGANG, RKF 5331418, 04.05.2018
 O: OSCAR Z PADOKU M: SANT KREAL ZIMNYAYA SKALA
 CH: LUTSENKO OKSANA MAJ: STĘPIEŃ-PUCZKO PRZEMYSLAW + STĘPIEŃ-PUCZKO KATARZYNA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
270 256 239
 HERO Z PANSTVÍ DOBRKAČKY, CMKU/DB/10928/17, 26.08.2017
 O: HERON BLACK SAGITTA M: O’KATA OD DVOU LVŮ
 CH: HEJHALOVÁ KATEŘINA MAJ: ROBOVA IRMA
 
ENTLEBUŠSKÝ SALAŠNÝ PES - ENTLEBUCHER SENNENHUND
skupina/group 2. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
271 257 240
 ORANGE WINGS ADAMANT-ROSE, SPKP 573, 21.06.2019
 O: KISS OF LIFE KENDALL ZORSKA PRIMA M: KOROLEVSTVO GORNIH PSOV PEGGY
 CH: SOLOVYEVA TATIANA MAJ: LIPTAJ KAŠŤÁKOVÁ NAĎA + LIPTAJ MARTIN
 
HOVAWART
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
272 258 241
 CASPER ANJELSKÁ STRÁŽ, SPKP 1624, 14.04.2019
 O: HAVEL VOM WILDWEIBCHENSTEIN M: JASMINE KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ
 CH: BACIGÁL JAROSLAV MAJ: BACIGÁL JAROSLAV
  259 242
 CEJLON ANJELSKÁ STRÁŽ, SPKP 1625, 14.04.2019
 O: HAVEL VOM WILDWEIBCHENSTEIN M: JASMINE KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ
 CH: BACIGÁL JAROSLAV MAJ: MIKLOŠÍK LUBOŠ
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 5)
   243
 FORD OD KRÁLOVSKÉHO RYBNÍKA, CMKU/HW/7631/14, 06.03.2014
 O: ANZI-BADY KESIDY M: CLARION OD KRÁLOVSKÉHO RYBNÍKA
 CH: DEKANOVÁ TIMOTEA MAJ: DEKANOVÁ TIMOTEA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
273 260 244
 BALUE CICESBEO, SPKP1402, 27.03.2016
 O: JACOBI GASKO PRIM M: AYRIN TAKAVORAKAN
 CH: MARCINSKÍ ŠTEFAN A MARTA MAJ: DENEŠ JOZEF
  261 245
 CASPER SAINT BARBARONS, SPKP 1484, 23.02.2017
 O: PLATTENSEE-WART ARGOS M: CHILE KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ
 CH: KLIMÁČKOVÁ DANIELA MAJ: FELLNEROVÁ MIROSLAVA
274 262 
 ROYAL ROYAL SAFE, CMKU/HW/8469/16, 15.03.2016
 O: LEONARD OD ČERVENÉ SKÁLY M: LATOYA ROYAL SAFE
 CH: SLEZAK MARTIN MAJ: DROZD MARIAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
275 263 246
 CORINA ANJELSKÁ STRÁŽ, SPKP 1631, 14.04.2019
 O: HAVEL VOM WILDWEIBCHENSTEIN M: JASMINE KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ
 CH: BACIGÁL JAROSLAV MAJ: BACIGÁL JAROSLAV
276 264 247
 DANIELLE EBRITTE, SPKP 1610, 23.01.2019
 O: ANTEK VOM EIBENBOGEN M: ABBIE EBRITTE
 CH: VERGOVÁ KATARÍNA MAJ: CHOMOVA TATIANA
277  
 XAMINA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ, SPKP 1645, 21.05.2019
 O: LEROY ALDEON M: NIAGARA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ
 CH: BABÍKOVÁ MARTINA MAJ: BABÍKOVÁ MARTINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15)
278 265 
 TILLY VOM HAUSE LUKA, SPKP 1603, 14.11.2018
 O: ARKO VON DER SPREEAUE M: RUNA VOM HAUSE LUKA
 CH: DENDL ELISABETH MAJ: ONDRÁŠKOVÁ MARTINA
279  
 WRONKA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ, SPKP 1638, 11.04.2019
 O: AIK CARPATHIA HEART M: JAMAICA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ
 CH: BABÍKOVÁ MARTINA MAJ: BABÍKOVÁ MARTINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
280 266 248
 CANDY ASIGUARDA, SPKP 1564, 24.05.2018
 O: AMIGO EBRITTE M: BRIA ASIGUARDA
 CH: KRAJČÍKOVÁ ANDREA MAJ: KRAJČÍKOVÁ ANDREA
281  
 EBBIE CARPATHIA HEART, SPKP 1592, 28.05.2018
 O: AMIGO EBRITTE M: AIMIE CARPATIA HEART
 CH: ŽÁKOVIČ MAREK MAJ: KOVALÍK KOLOMAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
  267 249
 BRITANNY BRIA CICESBEO, SPKP 1404, 27.03.2016
 O: JACOBI GASKO PRIM M: AYRIN TAKAVORAKAN
 CH: MARCINSKÍ ŠTEFAN A MARTA MAJ: ŽUGECOVÁ ALENA
282  
 VIRGINIA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ, SPKP 1525, 27.06.2017
 O: LEROY VON DER HOFREITE M: JAMAICA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ
 CH: BABÍKOVÁ MARTINA MAJ: BABÍKOVÁ MARTINA
 
KAUKAZSKÝ OVČIAK - KAVKAZSKAIA OVTCHARKA
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
283 268 250
 MORDOR BALKAN MASTER, JR 74886 Kov, 03.06.2019
 O: SIRIUS BLACK BALKAN MASTER M: MORENA UN PASSO AVANTI
 CH: PANTOVIC SRDJAN MAJ: VÁGNEROVÁ SOŇA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
  269 251
 KŐHEGY-SZÉPE FLYNN, MET.Kauk.juh.789/18, 26.06.2018
 O: BATTYÁNI DÖNCI NÉRÓ M: KŐHEGY-SZÉPE EMIRA
 CH: PERECZES ZSOLT MAJ: PERECZES ZSOLT + PERECZES ALEXANDRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
284 270 252
 TIRA MOUNT CHÁN, SPKP 1866, 02.09.2019
 O: HARLAM MOUNT CHÁN M: NIRA MILANOVSKY ROD MOUNTH CHÁN
 CH: POLÁK MILAN MAJ: BIROŠ ONDREJ
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
  271 253
 GEYA KARKUS MUST HAJA, SPKP 1800, 24.06.2018
 O: SÁMÁNHEGYI VITÉZ RADZS M: MIZSEHÁZI SÁTÁN ZINA
 CH: KARKUS JAROSLAV MAJ: KARKUS JAROSLAV
  272 254
 MILANOVSKII ROD BRAVURA, SPKP 1746, 29.09.2017
 O: DABAR II IZ ALEKSANDROVOI SLOBODY M: FAZBA MOUNT CHÁN
 CH: POLÁK MILAN MAJ: POLÁK MILAN
285 273 255
 PERVY LEGION ROSKOSHNAYA, RKF 5375788, 01.06.2018
 O: RATMIR DLYA PERVOGO LEGIONA M: PERVY LEGION TURU-AYNUR
 CH: SMOKTIY I.V. MAJ: SUPUKA PETER + SUPUKA MILOŠ
 
LANDSEER
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
286 274 256
 ABDUL TOBI MIRACLE STAR, SPKP 410, 09.01.2018
 O: ANUBIS VON DEN LUCKY GIANTS M: DAFRA Z LADEROVA
 CH: UHROVÁ IVETA MAJ: UHROVÁ IVETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
287 275 257
 CATHERINE CARPATHIAN VALLEY, SPKP 429, 22.02.2019
 O: ELVIS VON DES BACHES RAUSCHEN M: CORY POD SVATOU HOROU
 CH: ČERNAJOVÁ IVANA MAJ: ČERNAJOVÁ IVANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
288 276 258
 BELLATRIX WEPWAWET, PKR.II-134696, 20.03.2018
 O: WILLI VOM KINGINRINTEICH M: CLAUDIA Z HORY BLANIK
 CH: OLSAKOVA DOUBRAVKA MAJ: SURMACZ EWELINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
289 277 259
 ODILE VOM KOLLERHOF, SPKP 421, 14.04.2018
 O: BORGMOSEGAARDS BACARDI M: LOURANI VOM KOLLERHOF
 CH: SANDER ANTJE UND RALF MAJ: KERAK PETER
 
LEONBERGER
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
290 278 260
 AGREE WITH PAXX FROM ARWILAND, CMKU/L/6107/19, 10.04.2019
 O: KINGLORDS MR DORIAN M: ARWEN ORO BETA GRUIS
 CH: PELČÁKOVÁ MARTINA MAJ: DANTER JOZEF
  279 
 BRUNO LEON EPERIES, SPKP 1734, 04.03.2019
 O: ATUIN NANDO BUDWEISER CAVALIER M: FRIDA FIONA GOLDENLEON
 CH: COCUĽA MICHAL MAJ: CSUKOVÁ EVA
291 280 261
 HAPPY 4 YOU GRAND AIVEKO, CLP/L/6074, 26.03.2019
 O: ENZO VON DER OSNITZ M: DWENNA DAIICHI GRAND AIVEKO
 CH: KOUBALOVA VERONIKA MAJ: KOUBALOVA VERONIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
292 281 262
 BARAKA LEON EPERIES, SPKP 1737, 04.03.2019
 O: ATUIN NANDO BUDWEISER CAVALIER M: FRIDA FIONA GOLDENLEON
 CH: COCUĽA MICHAL MAJ: COCUĽOVÁ ALICA
   263
 BONEY ALMOND DOVELET, SPKP 1750, 15.04.2019
 O: JIMINY JAMPPA M: BAMBI LADY
 CH: SOPIROVA ALEXANDRA MAJ: MINAROVIČ ERIK
293 282 264
 DUHOVKA OD KOSTELA SV. GABRIELA, CLP/L/6072, 14.03.2019
 O: IGGY KENNETHSALVE LEON M: CIJA OD KOSTELA SV. GABRIELA
 CH: BEZDĚKOVSKÁ RENATA MAJ: ZELENÁ PETRA + ZELENÝ MIROSLAV
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
294 283 265
 SKUTESJÖNS DUDLEYA DREAM OF ATUIN, CMKU/L/6095/-19/19, 14.01.2019
 O: ATUIN NANDO BUDWEISER CAVALIER M: MEDVEBERGI MASZKOS KHALESSI
 CH: SKARNEHALL MARGARETA MAJ: BAREŠ PETR
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
295 284 266
 ARETHA ALMOND DOVELET, SPKP 1710, 15.10.2017
 O: AFROJACK BEAR FROM CASTLE M: BAMBI LADY MAXILEV
 CH: SOPIROVÁ ALEXANDRA MAJ: GRÁCOVÁ ZUZANA
  285 267
 BECKY LEON CRIZLY, SPKP 1722, 18.04.2018
 O: KIRAMOON BASTIAN M: AIMEE BENJAMINA OD HOLEŠKY
 CH: PLEŠKOVÁ JARMILA MAJ: PLEŠKOVÁ JARMILA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
296  
 ADELE ALMOND DOVELET, SPKP 1708, 15.10.2017
 O: AFROJACK BEAR FROM CASTLE M: BAMBI LADY MAXILEV
 CH: SOPIROVÁ ALEXANDRA MAJ: KRAMÁROVÁ RADKA
297 286 268
 GOODBYE AND KISS GRAND AIVEKO, CLP/L/5932, 07.04.2018
 O: MEDVEBERGI MASZKOS EXCEL M: ELWIRA EXCLUSIVE FOR GRAND AIVEKO
 CH: KOUBALOVA VERONIKA MAJ: KOUBALOVA VERONIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
  287 269
 AMIRA CRIZLY, SPKP 1566, 01.05.2012
 O: DRAGONGARDEN’S QUANTA$ AT XMA$ M: AIMEE BENJAMINA OD HOLEŠKY
 CH: PLEŠKO DUŠAN MAJ: PLEŠKO MILAN
 
MALÝ HLADKOSRSTÝ PINČ ČIERNY S PÁLENÍM - ZWERGPINSCHER SCHWARZROT
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
298 288 270
 FARON VOM SCHÜTZENGRUND, VDH 19ZP 02003173, 04.05.2019
 O: HOMER DEGLI SVEVI DI BARION M: YELENA VOM SCHÜTZENGRUND
 CH: SCHÜTZE KRISTINA MAJ: GNAUCK KATRIN
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
299 289 271
 A ME NON INTERESSA DI CA’ GILARDONI, ROI 19/50731, 20.12.2018
 O: MR. X DI CA’ GILARDONI M: BARON WOLF BLACK DIAMOND
 CH: GILARDONI MATTIA MAJ: GILARDONI MATTIA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
300 290 272
 ARIK VOM SCHÜTZENGRUND, VDH 17ZP 02002956, 25.08.2017
 O: HOMER DEGLI SVEVI DI BARION M: BATIDA DE COCO VOM SCHÜTZENGRUND
 CH: SCHÜTZE KRISTINA MAJ: GNAUCK KATRIN
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
301 291 273
 AJSY BARONIN ZPOD HÁDECKÉ PLANINKY, CMKU/MHP/5420/18, 19.05.2018
 O: SEVENTH HEAVEN VOM CAMP ACHENSEE M: ARWEN MI RED & WAL
 CH: SNIEGOŇOVÁ HILDEGARDA MAJ: NEUMAIR ZUZANA
 
NEMECKÁ DOGA ČIERNA - DEUTSCHE DOGGE SCHWARZ
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
  292 
 ANUBIS BELLO PERRAZO, SPKP 1738, 11.10.2019
 O: CAPITAN CORES ORA DYNASTY M: BELLA LA REGINA BIANCA
 CH: KYSELOVÁ JANA MAJ: KOREŇOVÁ PETRA
  293 274
 APOLLO BLACK AND WHITE DOG, SPKP 1666, 20.04.2019
 O: LUCKI LUCIANO A DELL´ALTO FEUDO M: TESLA CLAUDIA BOHEMICA
 CH: BLASKOVA PETRA MAJ: RIST MARTIN
302 294 275
 ATACAMA SAND INSPIRED BY NATURE, SPKP 1675, 07.02.2019
 O: OMAR VON WIMARIA M: BRIDGET EL SANTHYNOR
 CH: MAGYAROS ATTILA MAJ: NALEŠNIKOVÁ DOMINIKA + NALEŠNIKOVÁ EVA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
303 295 276
 CAIRO FROM BLACK ELIZABETH’S MEADOWS, SPKP 1622, 16.12.2018
 O: IMPERATO DI VENDRA NERA M: IVANČICA SANCTUS ROCHUS
 CH: BARAN JÁN MAJ: KOLLÁROVÁ VANDA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
304 296 277
 TERAZ ALBO NIGDY MARGAREJRO, PKR.II-123211, 19.03.2015
 O: HASHICH DE LA BENJAMINE M: HEROINA MARGAREJRO
 CH: SROCZYNSKA AGNIESZKA MAJ: KARŁOWICZ KLAUDIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
305  
 ALPHA BELLO PERRAZO, SPKP 1744, 11.10.2019
 O: CAPITAN CORES ORA DYNASTY M: BELLA LA REGINA BIANCA
 CH: KYSELOVÁ JANA MAJ: KYSELOVÁ JANA
306 297 278
 ALPINE SNOWFLAKES ON PAWS INSPIRED BY NATURE, SPKP 1731, 07.02.2019
 O: OMAR VON WIMARIA M: BRIDGET EL SANTHYNOR
 CH: MAGYAROS ATTILA MAJ: NALEŠNIKOVÁ DOMINIKA + DERKOVÁ LUCIA
  298 279
 BERGENIA HEBARGO, SPKP 1719, 29.07.2019
 O: COLIN VON GUT NEUBOURG M: ANDRAGORA HEBARGO
 CH: LÚČANOVÁ PETRA MAJ: LÚČANOVÁ PETRA
  299 
 ELIZABETH QUEEN VON FRIZANTTE, SPKP 1727, 03.09.2019
 O: CHANNING VON MRAQUE M: HEDWIGE VON MRAQUE
 CH: PETRÁŠOVÁ TATIANA MAJ: ŠICHTOVÁ-LIWOŃ IZABELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7)
307 300 
 DAYNA PERLA OTAVY, SPKP 1701, 21.02.2019
 O: HARLEM RAIN-N DELLA BAIA AZZURRA M: CARMITA PERLA OTAVY
 CH: KROPÁČKOVÁ VLADISLAVA MAJ: KARCZAG TOMÁŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
308 301 280
 AFRA MODRY EFEKT, PKR.II-133710, 21.03.2018
 O: LEONIDAS DU DOMAINE DE KALKIS M: RASTAFARI MODRY EFEKT
 CH: SOWA-HALICKA AGNIESZKA MAJ: SOWA AGNIESZKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
309 302 281
 BARBRA FROM BLACK ELIZABETH´S MEADOWS, SPKP 1511, 07.11.2017
 O: PARODIE D ´AMOUR OF AUSTRIA GREAT STARS M: IVANČICA SANTUS ROCHUS
 CH: BARAN JÁN MAJ: BARAN JAN
310  282
 BELLA MARGAREJRO FCI, SPKP1467, 05.05.2017
 O: HASHICH DE LA BENJAMINE M: PENELOPE MARGAREJRO
 CH: AGNIESZKA SROCZYŃSKA MAJ: ADÁMEK MARTIN + KUBJATKOVÁ NATÁLIA
 
NEMECKÁ DOGA MODRÁ - DEUTSCHE DOGGE BLAU
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
311  283
 ALCHEMILLIO VON BELCAMDOG, SPKP1694, 01.05.2019
 O: ELROY HROMADOG BRUNENSIS M: CIARA VON LUDWIGA BLAU
 CH: KUBJATKOVÁ NATÁLIA MAJ: KUBJATKOVÁ NATÁLIA
312 303 284
 BELROY CRYSTAL BLUE DIAMOND, SPKP 1712, 31.07.2019
 O: ELROY HROMADOGBRUNESIS M: ANIFE CLIODOG
 CH: TAKÁCSOVÁ KATARINA MAJ: KAHLEROVA LENKA
313 304 
 ZANZIBAR THE BLUE DREAM RHAPSODY, PKR.II-136939, 01.02.2019
 O: E-JAN SERCE MOLOSEUM M: SEPHORA MARGAREJRO
 CH: SZCZEPANIK MONIKA MAJ: ŠERCL MIROSLAV
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
314  
 ADONIS SAPHIRA´S ROYAL HEART, SPKP 1588, 08.09.2018
 O: ICH BIN VON HAUS TIEFENBACH M: BUTTERFLY SLOVAKIAN GREAT HEART
 CH: ÚJVÁRY DARINA MAJ: SLANÝ PETER
  305 
 CAMARO BADAN-SLOVAKIA, SPKP 1654, 17.04.2019
 O: AIRBORNE SHADOW MIRABILIS GEMMA M: AURA COLLOREDO TILIA
 CH: BAČEK DANIEL MAJ: BAČEK DANIEL
   285
 ZANZIBAR THE BLUE DREAM RHAPSODY, PKR.II-136939, 01.02.2019
 O: E-JAN SERCE MOLOSEUM M: SEPHORA MARGAREJRO
 CH: SZCZEPANIK MONIKA MAJ: ŠERCL MIROSLAV
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
  306 
 ARLESS CRYSTAL BLUE DIAMOND, SPKP 1420, 12.05.2017
 O: ARLES BEAUTIFUL BLUE BALLERINES M: ANIFE CLIODOG
 CH: TAKÁCSOVÁ KATARÍNA MAJ: ŠOBÍŠEK MARKO
315  
 BARNEY BADAN-SLOVAKIA, SPKP 1518, 15.12.2017
 O: FAMOUS PLATININIS M: AURA COLLOREDO TILIA
 CH: BAČEK DANIEL MAJ: BAČEK DANIEL
   286
 BRITT BADAN-SLOVAKIA, SPKP 1522, 15.12.2017
 O: FAMOUS PLATININIS M: AURA COLLOREDO TILIA
 CH: BAČEK DANIEL MAJ: BAČEK DANIEL
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
  307 287
 ADONIS SAPHIRA´S ROYAL HEART, SPKP 1588, 08.09.2018
 O: ICH BIN VON HAUS TIEFENBACH M: BUTTERFLY SLOVAKIAN GREAT HEART
 CH: ÚJVÁRY DARINA MAJ: SLANÝ PETER
316 308 288
 ARTUS FROM BLUE ELIZABETH´S MEADOWS, SPKP 1509, 13.10.2017
 O: EVANGEL-LION-B DELLA BAIA AZZURRA M: GERALDINE GRACE BLUE HRADECKÁ HVĚZDA
 CH: BARAN JÁN MAJ: BARAN JAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
317  
 ALELOMORFA LA MIA BELLA, SPKP 1755, 18.05.2019
 O: TARO NOIR VOM ROMERSEE M: BELLANITA BEAUTIFUL BLUE BALLERINES
 CH: PALÁTOVÁ KATARINA MAJ: ČEREŠŇÁKOVÁ KATARÍNA
   289
 AMANDA VOM BLAUER HOF, CMKU/ND/22885/19, 25.08.2019
 O: E-JAN SERCE MOLOSEUM M: YOSEMITE CEVELOB
 CH: ŠIMKO DALIBOR MAJ: KRUPA PAVOL
  309 290
 DIANNA FROM BLUE ELIZABETH´S MEADOWS, SPKP 1684, 16.03.2019
 O: FABERGÉ VON MRAQUE M: GERALDINE GRACE BLUE HRADECKÁ HVĚZDA
 CH: BARAN JÁN MAJ: BARANOVÁ LENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
318 310 291
 DARA FROM BLUE ELIZABETH’S MEADOWS, SPKP 1682, 16.03.2019
 O: FABERGÉ VON MRAQUE M: GERALDINE GRACE BLUE HRADECKA HVEZDA
 CH: BARAN JÁN MAJ: ĎURIŠOVÁ LIBUŠA
319  
 DIANNA FROM BLUE ELIZABETH´S MEADOWS, SPKP 1684, 16.03.2019
 O: FABERGÉ VON MRAQUE M: GERALDINE GRACE BLUE HRADECKÁ HVĚZDA
 CH: BARAN JÁN MAJ: BARANOVÁ LENKA
320 311 292
 YESABEL THE BLUE DREAM RHAPSODY, PKR.II-137849, 24.01.2019
 O: HAGRID BUCCARO-N DELLA BAIA AZZURRA M: TIRAMISU THE BLUE DREAM RHAPSODY
 CH: SZCZEPANIK MONIKA MAJ: KULPIŃSKA MAGDALENA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
321 312 
 AIREEN VON FRIZANTTE, SPKP 1373, 31.08.2016
 O: ELROY HROMADOG BRUNENSIS M: HEDWIGE VON MRAQUE
 CH: PETRÁŠOVÁ TATIANA MAJ: PETRÁŠOVÁ TATIANA
322 313 293
 DARMIN BEAUTIFUL BLUE BALLERINES, SPKP 1542, 14.02.2018
 O: FILIP DOLANSKÝ DVUR M: AKIRA BEAUTIFUL BLUE BALLERINES
 CH: ČEREŠŇÁKOVÁ KATARÍNA MAJ: KAJSOVA MONIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
  314 
 AZIRA CRYSTAL BLUE DIAMOND, SPKP 1425, 12.05.2017
 O: ARLES BEAUTIFUL BLUE BALLERINES M: ANIFE CLIODOG
 CH: TAKÁCSOVÁ KATARÍNA MAJ: TAKACSOVA KATARINA
323 315 294
 HENRIET BRIXEN, CMKU/ND/22567/18, 15.07.2018
 O: ELROY HROMADOG BRUNENSIS M: FERGIE BRIXEN
 CH: RYBNÍČEK RADIM MAJ: GAŠPAROVIČOVÁ ANDREA
324 316 295
 ZARINA MODRY EFEKT, PKR.II-132229, 23.08.2017
 O: ICH BIN VOM HAUS TIEFENBACH M: TRISHNA MODRY EFEKT
 CH: SOWA-HALICKA AGNIESZKA MAJ: SOWA AGNIESZKA
 
NEMECKÁ DOGA PÁSIKAVÁ - DEUTSCHE DOGGE GESTROMT
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
325 317 296
 EQUADOR DA QUINTA DA ARRABIDA, SPKP 1619, 19.04.2018
 O: YOU ARE NOT ALONE -F DEL PICCOLO JIGO M: PIXIE DA CASA DO TORRAO
 CH: MONTEIRO JOANA FILIPA ROSA MAJ: BENIČIAKOVÁ VLADIMÍRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
326 318 297
 KASANDRA NUO GRAZUCIU, LSVK DD 1425/19, 07.01.2019
 O: ITXARO DU BOIS DU CHANT DES ROSSIGNOLS M: ESTERA FÉLIX NUO GRAZUCIU
 CH: VOSYLIUTE VIOLETA MAJ: HLAVATÁ PETRA
 
NEMECKÁ DOGA ŠKVRNITÁ - DEUTSCHE DOGGE GEFLECKT
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
  319 
 AMOR BELLO PERRAZO, SPKP 1736, 11.10.2019
 O: CAPITAN CORES ORA DYNASTY M: BELLA LA REGINA BIANCA
 CH: KYSELOVÁ JANA MAJ: KYSELOVÁ JANA
327 320 298
 BEST OF EUROPEAN GREAT STARS, SPKP 1723, 16.05.2019
 O: RAY OF LIGHT EUROPEAN GREAT STARS M: REINE DE LˇAMOUR OF AUSTRIA GREAT STARS
 CH: BUXBAUM OLIVER MAJ: HALABURDOVA JAROSLAVA
  321 299
 BONSAI HEBARGO, SPKP 1715, 29.07.2019
 O: COLIN VON GUT NEUBOURG M: ANDRAGORA HEBARGO
 CH: LÚČANOVÁ PETRA MAJ: DIVIŠOVÁ ZUZANA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 6)
   300
 COCAIN LA REGINA BIANCA, SPKP 1639, 11.02.2019
 O: BONO VOX ORA DYNASTY M: BARUNKA LA REGINA BIANCA
 CH: MOLNÁROVÁ BARBORA MAJ: MOLNAROVA BARBORA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
  322 301
 BEAUTIFUL BENNET CASSIOPEA DOG, CMKU/ND/22452/18, 03.04.2018
 O: LOTRANDO CATLEY RANCH M: AMBRA ČEREŇASNKÉ PANSTVÍ
 CH: MORAVCOVÁ JANA MAJ: ŠTEFÁNKOVÁ NIKOLA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
328 323 302
 PRINCE OF A GREAT STARS TEAM, JR 72908 Dog, 13.04.2017
 O: MAJESTIC VON DER DOMAINE HOHLENFELS M: WILD-ANGEL OF AUSTRIA GREAT STARS
 CH: BUXBAUM GABRIELA MAJ: HALABURDOVA JAROSLAVA
329  
 UGO WILLIAM SILVA TAROK, CMKU/ND/21461/14, 16.12.2014
 O: DEPARDIE SILVA TAROK M: DAYA ZOBORSKÉ LÚKY
 CH: DOSTÁL LEOPOLD MAJ: ĎURIŠ TOMÁŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
   303
 ARTEMISIA BELLO PERRAZO, SPKP 1745, 11.10.2019
 O: CAPITAN CORES ORA DYNASTY M: BELLA LA REGINA BIANCA
 CH: KYSELOVÁ JANA MAJ: KYSELOVÁ JANA
330 324 304
 COCO CHANEL LA REGINA BIANCA, SPKP 1645, 11.02.2019
 O: BONO VOX ORA DYNASTY M: BARUNKA LA REGINA BIANCA
 CH: MOLNÁROVÁ BARBORA MAJ: HALÁSOVÁ LENKA
331 325 305
 YOHANA WITH RED RIBBON, PKR.II-138230, 08.06.2019
 O: TORCIK OBROWSKA TRADYCJA M: RICOTTA WITH RED RIBBON
 CH: WALASIEWICZ MAGDALENA MAJ: GAŠPAROVIČOVÁ ANDREA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
332 326 306
 CATHERINA FROM HARLE ELIZABETH´S MEADOWS, SPKP 1626, 16.12.2018
 O: IMPERATO DI VENDRA NERA M: IVANČICA SANCTUS ROCHUS
 CH: BARAN JÁN MAJ: BARAN JAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
333 327 307
 ERSILIA-A DELLA TORRE DI VELIA, PKR.II-136731, 26.10.2018
 O: LUCIUS VERUS COMMUDUS-N DEL NORD OVEST M: ZAFIRA-A DELLA TORRE DI VELIA
 CH: ANIELLO ALFANO MAJ: SROCZYŃSKA AGNIESZKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
334 328 308
 BEATRICE FROM HARLE. ELIZABETH´S MEADOWS, SPKP 1512, 07.11.2017
 O: PARODIE D´AMOUR OF AUSTRIA GREAT STARS M: IVANČICA SANCTUS ROCHUS
 CH: BARAN JÁN MAJ: BARAN JAN
 
NEMECKÁ DOGA ŽLTÁ - DEUTSCHE DOGGE GELB
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7)
335 329 
 DRACO VON FRIZANTTE, SPKP 1688, 14.05.2019
 O: AGAT NA SZLAKU KORMORANA M: ROSALIE BIG LORD
 CH: PETRÁŠOVÁ TATIANA MAJ: KUJAN VLADIMÍR
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7)
336 330 
 LUBCZYK Z KUŹNI NAPOLEOŃSKIEJ, PKR.II-127265, 06.05.2016
 O: ITXARO DU BOIS DU CHANT DES ROSSIGNOLS M: GUANABANA Z KUŹNI NAPOLEOŃSKIEJ
 CH: MRÓZ-GABRYSIAK JOANNA MAJ: KULIŃSKI MIROSLAW
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
337 331 
 CAHOON VON FRIZANTHE, SPKP 1550, 13.04.2018
 O: AGAT NA SZLAKU KORMORANA M: ROSALIE BIG LORD
 CH: PETRÁŠOVÁ TATIANA MAJ: KUJAN VLADIMÍR
   309
 LUBCZYK Z KUŹNI NAPOLEOŃSKIEJ, PKR.II-127265, 06.05.2016
 O: ITXARO DU BOIS DU CHANT DES ROSSIGNOLS M: GUANABANA Z KUŹNI NAPOLEOŃSKIEJ
 CH: MRÓZ-GABRYSIAK JOANNA MAJ: KULIŃSKI MIROSLAW
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
338 332 310
 MELODY F - DELLA BAIA AZZURRA, ROI 19/170123, 27.05.2019
 O: ITXARO DU BOIS DU CHANT DES ROSSIGNOLS M: HEIDY T - DELLA BAIA AZZURRA
 CH: DONATI PATRIZIO MAJ: STRÍŽ PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 6)
339 333 311
 NADZIEJA Z KUŹNI NAPOLEOŃSKIEJ, PKR.II-134075, 28.01.2018
 O: LUBCZYK Z KUZNI NAPOLEONSKIEJ M: BIG DOPE YMA SUMAC
 CH: MRÓZ-GABRYSIAK JOANNA MAJ: MRÓZ-GABRYSIAK JOANNA
 
NOVOFUNDLANDSKÝ PES - NEWFOUNDLAND
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
340 334 312
 FORREST GUMP CRAZY CLIFF, CMKU/NF/6658/19, 20.08.2019
 O: BLACK BOOMER ANGELS GABOO M: AQUATORIYA KELVIN ISEDGE OF GLORY
 CH: VLČKOVÁ ANITA MAJ: VLČKOVÁ ANITA
  335 
 KING OF HELLULAND VALENTINO II., CMKU/NF/6701/-19/19, 21.08.2019
 O: KING OF HELLULAND ZOU ARE THE BEST M: SEABROOK MAGIC MOMENT
 CH: KROČKO SONA A VLADIMIR MAJ: HOLLESCH ALFRED
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
   313
 DENNY BEAR OF THE MONK, CMKU/NF/6620/19, 02.03.2019
 O: KING OF HELLULAND GREAT I AM M: DIZZY MISS LIZZY BEAR MOUNTAIN
 CH: NOVÁKOVÁ IRENA MAJ: NOVÁKOVÁ IRENA
341 336 314
 XAROS CYGAŃSKIE NIEDŹWIADKI, SPKP 2179, 05.01.2019
 O: DARKFLIGHT IRVING FOR RIESRAND M: JAGA CYGAŃSKIE NIEDŹWIADKI
 CH: PLOCHACKA MAGDALENA & PLOCHACKI KAMIL MAJ: HRONCOVÁ ADRIANA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
342 337 315
 KING OF HELLULAND PRIME TIME, SPKP 2112, 09.01.2018
 O: KING OF HELLULAND DUKE OF HEAVEN M: KING OF HELLULAND GOD SAVE THE QUEEN
 CH: KROČKO SOŇA A VLADIMÍR MAJ: POLAKOVIČOVÁ JARMILA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6)
343 338 
 DORIEN DE SHAWN Z POVODÍ SVRATKY, CMKU/NF/6324/16, 05.06.2016
 O: KING OF HELLULAND OVER THE TOP M: ALI MOU JUST ONE DREAM
 CH: VLACHOVÁ HANA MAJ: SKÝPALOVÁ RADKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
344 339 316
 ALITA THE FIGHTER BLACK ARMY OF GEMER, SPKP 2212, 10.10.2019
 O: NJUFORT INSTINCT WINNER KNIG M: FEKETE PANDA KISS OF DRAGON
 CH: ŠŤAVINA MÁTÁŠ MAJ: GAŠPERANOVÁ HENRIETA
345 340 317
 DARLING BEAR OF THE MONK, CMKU/NF/6623/19, 02.03.2019
 O: KING OF HELLULAND GREAT I AM M: DIZZY MISS LIZZY BEAR MOUNTAIN
 CH: NOVÁKOVÁ IRENA MAJ: VAN WYK NATAŠA
  341 
 CHICCO SUNSHINE BLACK KORALLE, CMKU/NF/6646/19, 14.06.2019
 O: KING OF HELLULAND KENNEDY M: TWILLIN GATE QUEEN OF MY HEART
 CH: HOLLESCH ALFRED MAJ: HOLLESCH ALFRED
346 342 318
 ZANATER FAUNDLAND, JR 71691 Nju, 10.07.2019
 O: MISSISSIPPI-MISSOURI ZADAR M: FATIMA FAUNDLAND
 CH: POLGAR ANDRAŠ MAJ: HAJDOVÁ LENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
347 343 319
 ANNABEL CHLOE PEARL OF THE OCEAN, CMKU/NF/6603/-18/18 , 06.10.2018
 O: HAGRID BALU BLACK KORALLE M: H-FANTAZJA BEAUTIFUL GREAT DANE
 CH: BRZYK PRZEMYSLAW MAJ: SZWEDOVÁ EVA
  344 
 KING OF HELLULAND SUMMER IN THE CITY, SPKP 2139, 27.08.2018
 O: KING OF HELLULAND KENNEDY M: KING OF HELLULAND AURORA
 CH: KROČKO SONA A VLADIMIR MAJ: HOLLESCHOVA GABRIELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
348 345 320
 ELISE LOGRUS, CMKU/NF/6633/-19/18, 06.11.2018
 O: COBRA COMMANDER M: CATCH BEAM FROM HELL AVANGLION
 CH: GRABOWSKA ANNA MAJ: KOLLERTOVÁ MICHAELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
349 346 321
 AGAINST ALL ODDS JOURNEY OF A SEAMAN, CMKU/NF/6460/17, 06.07.2017
 O: GOLDCOAST'S JEFFREY AT MISSISSIPPI-MISSOURI M: IMAGINE TO WIN ASKADO
 CH: JELÍNKOVÁ NIKOLA MAJ: HAJDA OTAKAR + HAJDOVÁ LENKA
350 347 322
 AMAZING ELLA CAME FROM THE STARS, CMKU/NF/6322/16, 20.05.2016
 O: AQUATORIYA KELVIN KALASCHNIKOFF M: ANNY LOO JUST ONE DREAM
 CH: SKOUPILOVÁ PETRA MAJ: SKOUPILOVÁ PETRA + VOLF JAKUB
351 348 323
 GILLI SAVAGE BLOW, CMKU/NF/6538/18, 13.01.2018
 O: GALAHAD BÄR VON DER ORTENAU M: NATALIE-BELA OD TROJSKÉ SKÁLY
 CH: DUDEK MARTIN MAJ: DUDEK MARTIN
 
OPIČÍ PINČ - AFFENPINSCHER
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 19.07.2020: 16)
352  324
 BOB MARLEY REGGAE STAR, RKF 5217043, 29.01.2018
 O: ALEKSANDRIT IZ DOMA KUNETS M: CHERNOGLAZAYA KRASOTKA IZ DOMA KUNETS
 CH: SHESTAKOVA IRINA MAJ: NEUBAUEROVÁ LIBĚNA ANNA
 
PRESA CANARIO
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
353 349 325
 GORO DE HORNOS DE CAL, LOE2396812, 04.12.2017
 O: SÓCRATES DE HORNOS DE CAL M: VENUS DE HORNOS DE CAL
 CH: SUAREZ GUERRA VICTOR MANUEL MAJ: VARSÁS-KISS ESZTER
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 16)
   326
 AA KAN TOM GUARDDOGS ARIEL, MET.P.P.C.706/20, 18.07.2019
 O: DEMANIOS PIAR CALRO GAMBINO M: ARRROJADO GUERRERO ROSE
 CH: KÁNTOR TAMÁS MAJ: ANDROVIČ ROBERT
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
354 350 327
 AYLA HERMOSO PERRO DE ZUMIS, SPKP 293, 16.10.2018
 O: TEBO CANCHAS DE LOS GUANCHOS M: QUBANA CABALLERO CANARIO
 CH: FABOVÁ ZUZANA MAJ: IVANICS RÓBERT
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 7, 19.07.2020: 16)
355 351 328
 GRANDES GUARDIA´S CHIEN NA WEI, SPKP 284, 01.10.2016
 O: FINNDOCAN S BOREAS M: GRANDES GUARDIA S VALKIRIE
 CH: KUJALA ANETTE MAJ: BRATKOVÁ MÁRIA + BRATKO MARIÁN
 
PYRENEJSKÝ HORSKÝ PES - CHIEN DE MONTAGNE DES PYRÉNÉES
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 19.07.2020: 7)
356  329
 FOOR COUDY FROM PYRLANDIA, SPKP 332, 06.05.2019
 O: COUDY BABYLON BOHEMIA M: AMIE LINELLE FROM PYRLANDIA
 CH: KOMINKOVÁ JANA MAJ: GAJDOŠECHOVÁ ALICA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 10)
357 352 
 EMERSON WINNIE FROM PYRLANDIA, SPKP 321, 08.02.2019
 O: PORTOS POMNIEJSZE BÓSTWA M: AMANDA RED SUNSET
 CH: KOMÍNKOVÁ JANA MAJ: ĽUPTÁK PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 10, 19.07.2020: 7)
358 353 330
 CINNAMON RED SUNSET, SPKP 350, 23.08.2019
 O: COUDY BABYLON BOHEMIA M: ANGIE RED SUNSET
 CH: VALENTOVIČOVÁ ADRIANA MAJ: VALENTOVIČOVÁ ADRIANA
359 354 331
 J’ADORE LES PYRÉNÉES PERLA SILESIA, CMKU/PHP/1967/19, 14.10.2019
 O: NORAN DU VAL DE MONTSERRAT M: C’EST MOI PERLA SILESIA
 CH: LANGEROVÁ MARKÉTA MAJ: MILANOVA BARBORA
360  
 MONIQUE DEL MONTE GARIGLIONE, ROI 19/175831, 13.08.2019
 O: JALISSE M: SCYANEL
 CH: SCALA MASSIMO MAJ: KOMINKOVÁ JANA
 
PYRENEJSKÝ MASTIN - MASTIN DE LOS PIRINEOS
skupina/group 2. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 5)
361 355 332
 ZARAGOZA SÁRA BOHEMIA VAMPIRELLI, CMKU/PM/613/18, 23.09.2018
 O: AMADO M: JALTA BOHEMIA VAMPIRELLI
 CH: HERČÍKOVÁ IVANA MAJ: HERČÍKOVÁ IVANA
 
ROTTWEILER
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 19.07.2020: 5)
362  333
 LACKO TEREZSKÝ DVŮR, CMKU/RTW/15962/19, 18.02.2019
 O: VARUS VON DER BLEICHSTRASSE M: TODI TEREZSKÝ DVŮR
 CH: FRANK KAREL MAJ: KRÁL PETR
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 19.07.2020: 5)
363  334
 CODY VOM GROSSEN TAL, JR 79773 Rw, 28.12.2018
 O: TERRY OF THE LITTLE GODFATHER M: COBRA LIBERO DOGS
 CH: GAGIC ALEKSANDAR MAJ: GAGIC ALEKSANDAR
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 19.07.2020: 5)
364  335
 GEORGE OD BERIDY, PKR.II-129209, 17.08.2016
 O: EKKO VOM KUMMELSEE M: ENYO OD BERIDY
 CH: LATOUR KATARZYNA MAJ: KOKOWSKA BOŻENA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
  356 
 GEORGE OD BERIDY, PKR.II-129209, 17.08.2016
 O: EKKO VOM KUMMELSEE M: ENYO OD BERIDY
 CH: LATOUR KATARZYNA MAJ: KOKOWSKA BOŻENA
365  336
 RAFALE FOR RPH NEKAR VOM IGLENBURG, SPKP 3002, 20.02.2016
 O: BLEPER'S MIG M: ZHEZA VOM IGLENBURG
 CH: PAVLOVA E.N. MAJ: MAJGOTOVA IVETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5)
366  
 BAILEY VOM HAUSE ANROBA, SPKP 3169, 21.04.2019
 O: MICHAEL CORLEONE VON HAUSE LEROY M: DOLLY OD VADANORA
 CH: BARTOVIČ RÓBERT MAJ: MAJGOTOVA IVETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 19.07.2020: 5)
367  337
 BLUES VOM GROSSEN TAL, JR 79763 rw, 16.12.2018
 O: DIZEL EARL ANTONIUS M: GABBY VOM GROSSENTAL
 CH: GAGIČ ALEKSANDAR MAJ: TAKÁČ IGOR
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 19.07.2020: 5)
368  338
 KESSIE LIB-VACH, CMKU/RTW/15541/18, 09.02.2018
 O: INOK VOM AGRAM BERG M: NATTY LIB-VACH
 CH: VACHUTKA LIBOR MAJ: VACHUTKA LIBOR
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 5)
369 357 339
 ALLYS ARGOS DREAM, PKR.II-135413, 07.05.2018
 O: FAUST OD BERIDY M: Z CATANI POLAND ARABELLA
 CH: KUMISZCZA ŻANETTA MAJ: KUMISZCZA ŻANETTA
 
RUSKÝ ČIERNY TERIÉR - RUSSKIY TCHIORNY TERRIER
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
370 358 340
 DANTE ČIERNY SEN, SPKP 373, 26.08.2019
 O: PATRIOT IZ RUSSKOI DINASTII M: GLAFIRA S ZOLOTOGO GRADA
 CH: HELDOVA SONA MAJ: HELDOVÁ LUCIA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
371 359 341
 CIEKAWY ŚWIATA U STÓP SZKLANYCH GÓR, PKR.II-134485, 05.06.2018
 O: JASZA BACIARY Z KNIAZIOWSKIEJ DYNASTII M: CALIFORNIA DREAM EDERLEZI
 CH: TURKIEWICZ EWELINA MAJ: TURKIEWICZ EWELINA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
372 360 342
 DANTE NIGER VENUSTAS, PKR.II-129936, 23.04.2017
 O: SOKRATES MAGNATERIA M: URANIA MAGNATERIA
 CH: FOŁTA-NIEDZIELCZYK SABINA MAJ: FOŁTA-NIEDZIELCZYK SABINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
373 361 343
 ENYA NIGER VENUSTAS, PKR.II-138799, 11.03.2019
 O: MONOMAH NOCH NA KUPALU M: DYNASTIA NIGER VENUSTAS
 CH: FOLTA NIEDZIELCZYK SABINA MAJ: SZKARADOWSKI ZBYSZEK
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
374  344
 ADEL Z GALICYJSKIEJ ZIEMI, PKR.II-134613, 08.03.2018
 O: TCHORNY MEDVED FROL GAVRILOVICH M: BRIGID WSPOMNIENIE O TIGRZE
 CH: ŁAGOWSKI ANDRZEJ MAJ: ŁAGOWSKI ANDRZEJ
375 362 345
 CZARNA PERŁA U STÓP SZKLANYCH GÓR, PKR.II-134484, 05.06.2018
 O: JASZA BACIARY Z KNIAZIOWSKIEJ DYNASTII M: CALIFORNIA DREAM EDERLEZI
 CH: TURKIEWICZ EWELINA MAJ: TURKIEWICZ EWELINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 16)
376 363 346
 DAKOTA NIGER VENUSTAS, PKR.II-135211, 23.04.2017
 O: SOKRATES MAGNATERIA M: URANIA MAGNATERIA
 CH: FOŁTA- NIEDZIELCZYK SABINA MAJ: FOŁTA-NIEDZIELCZYK SABINA
 
SHAR-PEI
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 15)
  364 
 TRISTAN ZUZKIN SEN, SPKP 1179, 27.01.2019
 O: RUBY RED VIKY PEI POLICE M: LOLITKA ZUZKIN SEN
 CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: KURUCOVÁ ERIKA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 7)
377 365 347
 ALFREDO BLUE OF WRINKLE RESIDENCE, CMKU/SP/8119/16, 22.10.2016
 O: NEVERENDING SUNSHINE COCA-COLA M: ANGEL CHOCOLATTE BEST PEI
 CH: SETNICKOVA LENKA MAJ: POTAPKINA VIKTORIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 7)
   348
 CLEMENTINE BRAMASOLE, SPKP 1174, 23.10.2018
 O: POES LITTLE POEM LELA SHAR PEI M: ADORE BRAMASOLE
 CH: ABEID KRISTINA MAJ: ABEID KRISTINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 7)
   349
 RUBY RED VIKY PEI FEDORA, MET.Sharp.219/17, 27.10.2016
 O: PAVAROTTI MAGIC SONET M: RUBY RED VIKY PEI FIBI
 CH: SZALAY VIKTORIA MAJ: MARTINESCU FLORENTINA MIHAELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 7)
   350
 BERENICE BRAMASOLE, SPKP 1125, 07.10.2015
 O: AMADEUS BRAMASOLE M: FAVORITKA IZ DOMA BSS
 CH: ABEID KRISTINA MAJ: BAZSÓVÁ VERONIKA
378 366 351
 MOHBIS CANO SWEDISH PRINCESS NANNA CREASE PEI, CMKU/SP/8270/-18/17, 31.10.2017
 O: PEI ATTENTION BOW - TIE M: PEI ATTENTION SWEET SUMMER GIRL
 CH: GAJDZIŇSKA AGNIESZKA MAJ: ULOVCOVA JITKA
 
STREDOÁZIJSKÝ OVČIAK - SREDNEASIATSKAIA OVTCHARKA
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 6)
   352
 ANCIJÁŠ VERLAD ADMAROL, SPKP 8955, 28.03.2019
 O: HONSAR BAYAZ-BURY M: TAMARA IZ RUSKOG IZVORA
 CH: DUNČKOVÁ VERONIKA MAJ: DUNČKOVÁ VERONIKA
  367 
 CAMELOT CHERAAKAS, SPKP 9013, 29.06.2019
 O: DABIR CHORASAN M: RAKSHA SHAH-AZIM
 CH: MALIŠ JOZEF MAJ: VÉGH JAKUB
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 6)
379 368 353
 ADIL GAYAZ ZAKHINLI , SPKP 8828, 22.10.2018
 O: DOG VIĽL BAYSAR ADIL GAYAZ M: DOG VIĽL BIYA
 CH: GORBACHEVA E.V. MAJ: KOPRNA PAVOL
380  
 LUCHIK PODSTRÁNIE, SPKP 8779, 07.11.2018
 O: YANSONS ZHUREK M: WARA RI-VĚ-GU
 CH: ŠKOLNÍK ŠTEFAN MAJ: VRANOVÁ ZUZANA + ŠKOLNÍK ŠTEFAN
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 6)
381 369 
 ALDAŠ CAO IT, SPKP 8506, 15.11.2017
 O: ARNI M: TANA BARSKIY DVOR
 CH: ONDROVIČ RUDOLF MAJ: CANAKY BRANISLAV
382  
 NIRAD GJULČITAJ TUHAJ BEJ, SPKP 8667, 13.01.2018
 O: LYUSHA RAGNAR BURIBOSSAR M: BOVDYRJA GJULČITAJ TUHAJ BEJ
 CH: BASAROVÁ DANKA & DIANA MAJ: ONDROVIČ RUDOLF
383 370 354
 UGUR ACHAL-TEKIN, SPKP 8520, 03.12.2017
 O: ATA HOSH BUSLAY M: PATYSHA ACHAL-TEKIN
 CH: HORECKÁ DAGMAR MAJ: SABOVÁ LAURA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 6)
384  355
 AK-MAGASH MAZHOR DLY SHAH-AZIM, RKF 5334091, 05.06.2018
 O: BAHMAL YAR IMPERATOR M: GYZ MEDZHAL ALA
 CH: KULIGINA OLGA MAJ: VAŠKOVÁ ZDEŇKA
385 371 356
 ATTIS BIELY BOJOVNÍK, SPKP 8580, 30.12.2017
 O: COGUSH-YUREK BAYAZ-BURY M: DABARA-BAI ABAD-ABDŽE
 CH: KIKUŠOVÁ NIKOLA MAJ: KIKUŠOVÁ NIKOLA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 6)
   357
 A’NASŤJA VERLAD ADMAROL, SPKP 8956, 28.03.2019
 O: HONSAR BAYAZ-BURY M: TAMARA IZ RUSKOG IZVORA
 CH: DUNČKOVA VERONIKA MAJ: ŠTEMMEROVÁ NORA
  372 
 LARA FEA INTACTO, SPKP 8972, 23.03.2019
 O: CAKAR GORESCHMEK M: ORIS USULL-BEK
 CH: JANUŠEK IGOR MAJ: ZELINKOVÁ VERONIKA
386 373 358
 MIYAT IYGILIK, RKF 5863041, 11.10.2019
 O: IT-ILYAS LASKOVYI ZVER M: YRAL TAU BEKESH
 CH: KOSTIN ROMAN MAJ: VARGOVA DENISA
  374 359
 NASLEDIE VOINA ARTEMIDA, SPKP 9071, 26.07.2019
 O: VELIKIY VOIN M: EL SABUDZHAY AFINA TISAO
 CH: KUTOVSKIY ARTIEM MAJ: FUTÁK MICHAL
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 6)
387 375 360
 EUROPA CHORASAN, SPKP 8800, 14.11.2018
 O: CASSIM CHORASAN M: ZIMA CHORASAN FERUDUSH
 CH: VARGOVÁ DENISA MAJ: VALOVIČOVÁ MIRIAM
388  361
 VALLI SHAH-AZIM, CMKU/SAO/4905/18, 25.11.2018
 O: ISTOCHNIK FORTUNY ERISTALIS M: ALI ALADJA TAAKAT
 CH: VAŠKOVÁ ZDEŇKA MAJ: VAŠKOVÁ ZDEŇKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 6)
389 376 362
 FARZANAH RASBEN TURUK, SPKP 8361, 20.11.2016
 O: RAHBAR SAMANA STAR M: TURKMEN-KALA AGSHAM
 CH: NEU RASTISLAV MAJ: MEDLOVÁ KARINA + BAHNOVA KARIN
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 6, 18.07.2020: 15, 19.07.2020: 6)
390 377 363
 ALFA BIELY BOJOVNÍK, SPKP 8582, 30.12.2017
 O: COGUSH-YUREK BAYAZ-BURY M: DABARA-BAI ABAD-ABDŽE
 CH: KIKUŠOVÁ NIKOLA MAJ: KIKUŠOVÁ NIKOLA
 
ŠPANIELSKY MASTIN - MASTIN ESPAŇOL
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 7)
   364
 MAGNO DEL PICU MORU, RRC0171207, 24.01.2019
 O: APOLO DEL PICU MORU M: NOA DEL PICU MORU
 CH: GARCIA ALONSO RAMON MAJ: GARCIA ALONSO RAMON
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 19.07.2020: 7)
391  
 BIANCA DE KAMASTINO, CMKU/ME/1448/17, 26.09.2017
 O: VIGO MASTIBE M: BINCIE BELLA SABEBE
 CH: MRÁZKOVÁ MICHAELA MAJ: KAPLANOVÁ MICHAELA
   365
 GORGEOUS GIRL TORNÁDO ERBEN, CMKU/ME/1483/18, 07.01.2018
 O: ISCO DE TIERRA DE ORBIGO M: YERBA TIGRE TORNÁDO ERBEN
 CH: ERBENOVÁ LENKA MAJ: ERBENOVÁ LENKA
 
TIBETSKÁ DOGA - DO-KHYI
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 7)
392 378 366
 DJAMCCHO ALTAN-CORGO, CMKU/TD/3799/18, 13.12.2018
 O: DRAKYI TITAN ALTAN-CORGO M: KURULTÁJ CSILLU
 CH: SCHNEIDER TOMÁŠ MAJ: BEČVÁŘOVÁ JAROSLAVA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 7)
  379 
 NANDARI’S ORION, CMKU/TD/3317/-16/15, 03.08.2015
 O: IRBIS GANGKAR M: NANDARI’S HANIMAH
 CH: LENNARTZ ANDREA MAJ: VALENA VLADIMÍR
   367
 VICTOR GORO GANGKAR, SPKP 1107, 28.10.2017
 O: YESHETIS MADE IN TIBET M: TENZIN GANGKAR
 CH: HUDCOVICOVÁ MARTINA MAJ: PASTVOVÁ HELENA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 7)
393 380 368
 AKKA LAMA ALTAN-CORGO, CMKU/TD/3644/17, 22.12.2017
 O: USHER M: KURULTÁJ CSILLU
 CH: SCHNEIDER TOMÁŠ MAJ: HRUBÁ IVANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 7)
394 381 369
 WHOOPI GANGKAR, SPKP 1182, 11.10.2019
 O: ZODYR AGO ANVIJO M: TENZIN GANGKAR
 CH: HUDCOVICOVÁ MARTINA MAJ: ZAHÁLKOVÁ MARTINA + HUDCOVICOVÁ MARTINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 5, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 7)
395 382 370
 TENZIN GANGKAR, SPKP 1023, 11.12.2014
 O: JAMAL GONKHANG M: MOGWAI GANGKAR
 CH: HUDCOVICOVÁ MARTINA MAJ: HUDCOVICOVÁ MARTINA
396 383 371
 YUSHI ALTAN-CORGO, CMKU/TD/3453/17, 11.01.2017
 O: USHER M: RAMILA HENRIETS GARDEN
 CH: SCHNEIDER TOMÁŠ MAJ: ORLITOVÁ MICHAELA
 
TOSA
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 6)
397 384 
 MAC ABIDES, CMKU/TI/2775/17, 25.12.2017
 O: NIK MAJESTIC JIN YOSHIRO M: KERIA ABIDES
 CH: ŠEVČÍKOVÁ GUZÍKOVÁ RENÁTA MAJ: ŠKOPOVÁ MARTINA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 7)
398 385 372
 AI-ASHURA KATSURO AZARIO, SPKP 265, 22.04.2018
 O: PAWS UP GENTA OD JANUSOW M: HIDEKO MAZURSKI SAMURAJ
 CH: JURASOVÁ TATIANA MAJ: ĎURIŠ TOMÁŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 7)
399 386 373
 EIKO TOSADAR, CMKU/TI/2985/19, 01.09.2019
 O: ISOSHI MAZURSKI SAMURAJ M: DAYSI TOSADAR
 CH: ŠKOPOVÁ MARTINA MAJ: ŠKOPOVÁ MARTINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 8, 18.07.2020: 6)
400 387 
 AKASITA BUSHI FICHTING SPIRIT, CMKU/TI/2823/-18/18, 20.01.2018
 O: CAMBELO JA-NA M: BRIGITA COLOSS TOSA
 CH: NOWAKOWSKI WOJCICH MAJ: BLAHÁČKOVÁ ANEŽKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 6, 19.07.2020: 7)
  388 374
 AI-YOKO TAKARA AZARIO, SPKP 267, 22.04.2018
 O: PAWS UP GENTA OD JANUSÓW M: HUDEKO MAZURSKI SAMURAJ
 CH: JURASOVÁ TATIANA MAJ: JURASOVÁ TATIANA
 
VEĽKÝ ŠVAJČIARSKY SALAŠNÝ PES - GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND
skupina/group 2. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
401 389 375
 FALLEN STAR FROM SWISS STAR, CMKU/VSP/3876/19, 23.05.2019
 O: GIORGIO ARMANI FROM SWISS STAR M: REBELKA RAY FROM SWISS STAR
 CH: LIPENSKÁ IVANA MAJ: MANÁK MARTIN
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
402 390 376
 BRIX FROM BELLS VALLEY, SPKP 1022, 09.02.2019
 O: ENZO IRVING M: ALMA Z ALMINEJ ZÁHRADY
 CH: JORDÁROVÁ SIMONA MAJ: PLAVEC JAN
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
403 391 377
 ANTEY IZ KNYAZHEGRADA, SPKP 989, 16.02.2018
 O: ELMIR ALPIYSKAYA SEMYA M: ZOLLI IZ DOMA MADAMY
 CH: POTYOMKINA SVITLANA MAJ: ŠTEFANCOVÁ JANA + PAVLOVIČ PATRIK
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 19.07.2020: 7)
404  378
 URKÁN ANDY QUARTERWORLD, SPKP 756, 28.08.2014
 O: DEVIL KARANTANSKI M: LAURA QUARTERWORLD
 CH: BUREŠOVA PAVLA MAJ: BALOG JÁN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
405 392 379
 HONEY SUNNY OUR CHAMPIONS, CMKU/VSP/3919/19, 12.09.2019
 O: CASSIUS CLAY OUR CHAMPIONS M: FESTINA LENTE HOLLY DOLLY
 CH: MACKOVÁ LUCIE MAJ: RUSZÓ PETRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 18.07.2020: 11, 19.07.2020: 7)
406 393 380
 MISS MONEYPENNY FROM BALIHARA RANCH, SPKP 1008, 02.12.2018
 O: DUNDEE CLARK´S FUTURE M: CLEO FROM NINA´S FARM
 CH: ŠTEFANCOVÁ JANA MAJ: ŠTEFANCOVÁ JANA + PAVLOVIČ PATRIK
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 7, 19.07.2020: 7)
407  
 AIWA Z LIPOVEJ ALEJE, SPKP 860, 16.07.2016
 O: GASTON SPOD HRÁDZE M: AISA ZO SOKOĽSKÉHO LESA
 CH: PŠENČÍK BORIS MAJ: LACKOVIČOVÁ ANDREA
   381
 DÁŠEŇKA TUROVŠTÍ PSI, SPKP 1050, 27.08.2017
 O: HERKULES VOM FÖRSTERRAIN M: ORION VALATHECA
 CH: MARTINKOVÁ ŠÁRKA MAJ: HELEXOVÁ EVA
SKUPINA / GROUP FCI 3
AIREDALE TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
408 394 382
 SUNNILY QUANTUM OF SOLACE, SPKP 1383, 17.06.2019
 O: SAREDON BIG BROTHER M: LOLLOBRIGIDA OF THE AIRE VICTORY
 CH: HOZOVÁ PAVLA MAJ: HOZOVÁ PAVLA
409 395 383
 SUNNILY QUO VADIS , SPKP 1386, 17.06.2019
 O: SAREDON THE LAST SAMURAI M: LOLLOBRIGIDA OF THE AIRE VICTORY
 CH: HOZOVÁ PAVLA MAJ: HALÁSZOVÁ SYLVIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
410 396 384
 EST ETIAM ENIGMA, SPKP 1379, 01.10.2018
 O: EST ETIAM NOMEN GLORIOSUM M: EST ETIAM JUSTA VITA
 CH: GELLER JULIA MAJ: KALIŠ ADRIAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14)
411 --------
 QUIANCY OSTRNOV, CMKU/AT/5357/17, 03.08.2017
 O: HUGARIAN BETYAR DE AIRE- NIEMEYER M: FATIMA OSTRNOV
 CH: KNOTEK FRANTIŠEK MAJ: KNOTEK FRANTIŠEK
 
AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
412 397 385
 AMERICAN CAPTAIN LEGEND OF CARPATHIANS, SPKP 3400, 31.08.2019
 O: MY GOLD STANDARD PRESBURG STAFF M: LAKI´S PRIDE I AM INFINITY
 CH: SOMOROVSKÁ LENKA MAJ: SOMOROVSKÁ LENKA
-------- 386
 ATREY NEVERENDING PERCY STAFF, CLP/AST/11655, 14.04.2019
 O: RETURN TO MY AMERICAN DREAM CANOSSA M: PRETTY CINDY CRAWFORD CANOSSA
 CH: HORKÁ PETRA MAJ: ZŮDOVÁ IVETA + HORKÁ PETRA
---- 398 ----
 BORN DUFFY-STAFF, SPKP 3347, 05.05.2019
 O: JAZZ TO THE WORLD HIGHWAY CHILE M: DUFFY Z PEKLA ŠŤASTIE
 CH: KOLLÁRIK MARIÁN MAJ: GRMANOVÁ PATRÍCIA
---- 399 ----
 EWAN MC GREGOR KARKULA, SPKP 3405, 02.10.2019
 O: SPARTAC FLIGHT STAFF M: XANTIA KARKULA
 CH: JAMRICH JURAJ MAJ: ERTLOVÁ MICHAELA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
---- 400 387
 ARTUR ALEXIS WORLD WINNER, PKR.III-85405, 01.08.2018
 O: ANIKORD YOU’RE MY REASON FOR PRIDE M: BERENIKA BARBETTA
 CH: APTSIAURI M.V MAJ: KARPIUK KAMILA
413 401 ----
 SERENDIPITY’S GREAT HUNTER FROM ROK, MET.Amst.371/H/19, 13.03.2019
 O: WHIT’S CAUGHT IN THE CROSSHAIRS CGC M: EPIC JOURNEY FROM SERENDIPITY STAFF
 CH: ZEUMALT BRYON AND JENNIFER MAJ: IMRE SAMU
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
-------- 388
 ATOMIC BOY II FAITHFUL STAFF, SPKP 3134, 22.01.2018
 O: ACE GANGSTER STAFF BOHEMIA M: DEBORA Z PEKLA ŠŤASTIE
 CH: MOKRIŠOVÁ GABRIELA MAJ: MOKRIŠOVÁ GABRIELA
414 --------
 D’ARTAGNAN LEO CORDIS, MET.Amst.343/18, 07.07.2018
 O: ADONIS LEO CORDIS M: POWER KONTINENTAL HOPE FROM LEO CORDIS
 CH: ATTILA BAKSAI MAJ: ATTILA BAKSAI
415 402 389
 NINE TO FIVE NORTHERN DANCER, AKC RN31888506, 03.12.2017
 O: STAFF O CLASS HIGH POWER PACK M: CASANOVA’S PARTY GIRL
 CH: WAGEMAEKERS DIMITRI MAJ: TIBAY NORBERT
416 --------
 SKYGLOWS HIS MAJESTY, SPKP 2736, 30.03.2015
 O: JAZZ TO THE WORLD HIGHWAY CHILE M: YOU ARE TOO TIPIT Z HANKY
 CH: URGOSOVA ERIKA MAJ: HAJEK LADISLAV
417 403 390
 SKYGLOWS ZOOM, SPKP 3263, 14.09.2018
 O: SKYGLOWS TWILIGHT M: SKYGLOWS SHAPE OF YOU
 CH: URGOSOVA ERIKA MAJ: URGOŠOVÁ ERIKA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
418 ---- 391
 BECAUSE I’M THE BEST LEO CORDIS, MET.Amst.410/17, 17.10.2017
 O: LOUIS VUITTON DU TEMPLE DE GAIA M: I DREAMED A DREAM FROM OOPS DALE
 CH: ATTILA BAKSAI MAJ: ATTILA BAKSAI
419 404 ----
 GOODHUNTING GO WITH ME, SPKP 3074, 21.06.2017
 O: GOODHUNTING RED ROYAL M: MY NAME IS PRADA HIGHWAY CHILE
 CH: CZABÓ SÁNDOR MAJ: NOVÁK ZDENĚK + URGOŠOVÁ ERIKA
420 405 392
 RED BULL NICO OF FIANNA TEAM, MET.Amst.179/18, 03.05.2018
 O: D’ARTAGNAN DE IBERO M: SHE IS THE MODEL OF FIANNA TEAM
 CH: TIBAY NORBERT MAJ: TIBAY NORBERT
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
421 406 393
 AMERICAN DREAM LEGEND OF CARPATHIANS, SPKP 3401, 31.08.2019
 O: MY GOLD STANDARD PRESBURG STAFF M: LAKI´S PRIDE I AM INFINITY
 CH: SOMOROVSKÁ LENKA MAJ: SOMOROVSKÝ DANIEL + SOMOROVSKÁ LENKA
422 407 394
 BIANCA OF FIANNA TEAM, MET.Amst.205/19, 27.03.2019
 O: BUSTER SHINING FIELD LONG STEP M: LUCKY & STRONG HÉRA HEURÉKA
 CH: TIBAY NORBERT MAJ: TIBAY NORBERT
423 --------
 ESMERALDA KARKULA, SPKP 3409, 02.10.2019
 O: SPARTAC FLIGHT STAFF M: XANTIA KARKULA
 CH: JAMRICH JURAJ MAJ: JAMRICH JURAJ
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
424 408 395
 ANNIE SKIN LAZY STAFF, CLP/AST/11277, 13.08.2018
 O: LAKIS PRIDE I AM WINNER M: BLUE FAWN ANABEL SECRETE DEVIL
 CH: LIMBERK KAREL MAJ: LIMBERK KAREL
425 409 396
 BRAHMA DE MANDRAKA, SPKP 3306, 01.12.2018
 O: DUNCAN DE CAN GUASCH M: FRANSTAL S C EST SI BON
 CH: LOŽIČ ŽELJKO MAJ: JACEK JOZEF + JACEK JANKA
426 410 397
 TOP MODEL LONG STEP, MET.Amst.174/H/20, 17.04.2019
 O: LORD OF STAFFS BEST PLAYMATE M: NASTY GIRL OF NIKE’S RINGFIGHTER
 CH: DARKO ZIVANOVIC MAJ: TIBAY NORBERT
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
427 411 398
 BLACK BUTTERFLY DOMINANT STORM, JR 711133 Ast, 23.08.2018
 O: SENATOR COSA NOSTRA IMPERO M: MYSTIC STAFF ATINA
 CH: JANCIĆ VOJIN MAJ: SOMOROVSKÁ LENKA
428 412 399
 BLACK ROSE DE MANDRAKA, JR 711372 AST, 01.12.2018
 O: DUNCAN DE CAN GUASCH M: FRANSTALS C ´EST SI BON
 CH: LOZIĆ ŽELJKO MAJ: LOZIĆ VIKTORIA
-------- 400
 CASHIRA COOL SECRETE DEVIL, SPKP 3247, 15.02.2017
 O: DARK DEVIL BLUE POWER M: DEBORA Z PEKLA ŠŤASTIE
 CH: KADLECIK JAROSLAV MAJ: KOMENDA MILOŠ
429 413 401
 DONA DARIA FATRANSKÝ SEN, SPKP 3276, 02.10.2018
 O: ONASIS INTREPID STAFF M: DELTA COSA NOSTRA IMPERO
 CH: KOTULÁŠ MIROSLAV MAJ: ŠOKOVÁ MONIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8)
430 414 ----
 GOODHUNTING GINA IN LOVE, MET.AMST.239/17, 21.06.2017
 O: GOOGHUNTING RED ROYAL M: MY NAME IS PRAGA HIGHWAY CHILE
 CH: CZAKÓ SÁNDOR MAJ: NOVÁK ZDENĚK
 
AUSTRALIAN SILKY TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
431  
 EMPORIO SILK OF BOHEMIA, CLP/SIT/736, 09.10.2016
 O: ADAM KRÁSNÁ LOUKA M: CRYSTALLINE SILK OF BOHEMIA
 CH: KVĚCHOVÁ IVANA MAJ: KVĚCHOVÁ IVANA
  415 402
 FERRAGAMO SILK OF BOHEMIA, CLP/SIT/783, 16.05.2018
 O: CRIS EVER DAMIKON M: CRYSTALLINE SILK OF BOHEMIA
 CH: KVĚCHOVÁ IVANA MAJ: KVĚCHOVÁ IVANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14)
432  
 FANTASIES ROMANTIC SILK OF BOHEMIA, CLP/SIT/787, 16.05.2018
 O: CRIS EVER DAMIKON M: CRYSTALLINE SILK OF BOHEMIA
 CH: KVĚCHOVÁ IVANA MAJ: KVĚCHOVÁ IVANA
 
BEDLINGTON TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
433 416 403
 DUMBLEDORE IZ MOSKOVSKOY BEMTY, PKR.III-87724, 15.06.2019
 O: AIRIS BLUE SILVER RAIN M: BARONESS IZ MOSKOVSKOY BEMTY
 CH: SIDORINA T.M. MAJ: BOBOWSKA EWA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9)
  417 
 WALTZ GARDEN CALYPSA, MET. Bedl. 27/H/18, 16.11.2017
 O: BERYL GARDEN CALYPSA M: DAPHNE GARDEN CALYPSA
 CH: HRTANEK ROMAN MAJ: BOLONI OLGA + HRTANEK ROMAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
434 418 404
 WOOLLYWOOD SUPERHERO 1.NATASA ROMANOFF, MET.Bedl.42/19, 09.05.2019
 O: JUMPER HUNTER HEAVENLY SUMMER M: KINTERRA MIRACLE IN YOUR LIFE
 CH: GORTVA ZOLTÁN MAJ: SCHNOPPER ANTON
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
435 419 405
 QUEEN QUARTA GARDEN CALYPSA, SPKP 173, 05.12.2018
 O: SÄFVA´S SOMETHING BEAUTIFUL M: JAJLA GARDEN CALYPSA
 CH: HRTÁNEK ROMAN MAJ: HRTÁNEK ROMAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9)
436  
 EMILI DIAMOND LAMB, PKR.III-85594, 09.10.2018
 O: COLACODA COME DANCE WITH ME M: TREVINA SLIM EXTREME
 CH: BOBOWSKA EWA MAJ: BOBOWSKA EWA
  420 
 XOLA GARDEN CALYPSA, SPKP 172, 12.06.2018
 O: L´END SHOW MISHA GREATES ROMANCE M: KASSIOPEA GARDEN CALYPSA
 CH: HRTÁNEK ROMAN MAJ: HRTÁNEK ROMAN
 
BORDER TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9)
  421 
 WAYNE FLERET MORAVIA, CLP/BRT/8921, 10.02.2019
 O: BUBBLES FLERET MORAVIA M: SIXTY FLERET MORAVIA
 CH: ŠIMŮNEK VLADIMÍR MAJ: ŠIMŮNEK VLADIMÍR
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
437  
 AVAR STERLING MORAVIA, CLP/BRT/8480, 06.03.2018
 O: BADAMTAM´S FLERET M: GABA Z MŠENSKÉ CIHELNY
 CH: ŠPAČEK LUKÁŠ MAJ: MALÍŘOVÁ ANNA
438 422 406
 CYRUS Z JESENCE, CLP/BRT/8312, 26.07.2017
 O: CHATMOSS CHARLIE BOY M: YRRA Z ROMANOVA CHOVU
 CH: MELNIČÁKOVÁ PETRA MAJ: GURICOVA PAVLINA
439 423 407
 QUIRIN Z BUKOVSKÝCH LESŮ, CLP/BRT/8613, 15.05.2018
 O: BADAMTAMŚ FLERET M: CHASINTA Z BUKOVSKÝCH LESŮ
 CH: ŠÍMOVÁ LENKA MAJ: ŠÍMOVÁ LENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9)
  424 
 DEISY ZIMNÍ VRCH, CLP/BRT/9013, 15.03.2019
 O: BUBBLES FLERET MORAVIA M: MERYL FLERET MORAVIA
 CH: ŠIMBERA STANISLAV MAJ: ŠIMŮNEK VLADIMÍR
440  
 KIRA VAKUC, CLP/BRT/8967, 30.01.2019
 O: BUBBLES FLERET MORAVIA M: CLEA VAKUC
 CH: KUČERA VÁCLAV MAJ: KUČERA VÁCLAV
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
441 425 408
 ARWEN VOLNEROV DVOR, SPKP 1373, 14.07.2018
 O: ARON Z BORSKÉHO PANSTVÍ M: ATESSA GALLAVI
 CH: VOLNEROVÁ KATARÍNA MAJ: GAJARSKÝ MIROSLAV
442  
 AUTOPILOT ENJOY SANGRIA, SPKP 1357, 07.03.2018
 O: AUTOPILOT ARROW DE MARCO’S HUNTER M: AUTOPILOT ADRENALINE AMPOULE
 CH: KRAWCZUKOVÁ ANDREA MAJ: PAVLÍKOVÁ MARTINA
 
BULL TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
  426 
 ELIJAH REMERBULL, SPKP 3469, 15.09.2019
 O: DORIAN REMERBULL M: BEE REMERBULL
 CH: REMEN RASTISLAV MAJ: REHUŠOVA BARBORA
  427 409
 EVIL REMERBULL, SPKP 3467, 15.09.2019
 O: DORIAN REMERBULL M: BEE REMERBULL
 CH: REMEŇ RASTISLAV MAJ: ERBEN MIROSLAV
443  
 GAUNER MITHGARD, SPKP 3495, 10.10.2019
 O: BILBOEN CONAN THE BARBARIAN M: ZANDALLEE ZARA REMUSDOG TIMAR
 CH: ČUPKA JAROSLAV MAJ: ČUPKA JAROSLAV
   410
 MASOKA ADORE THE GUAPO, SPKP 3436, 25.06.2019
 O: BLUE RIBBON BAXTER M: ROLLING ANGEL APHRODITE
 CH: CHOVANEC MAREK MAJ: MIČKOVÁ BARBORA
444 428 411
 ZAKKIEL DAIDALOS, SPKP 3514, 09.09.2019
 O: SATYRICON S GOLD DIGGER M: QUADRILLA DAIDALOS
 CH: ŠALDOVÁ KATARINA MAJ: ANDRÁŠIK DAVID
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
445 429 412
 AKIM EXI BULL, SPKP 3395, 03.11.2018
 O: GHOSTS´N GOBLINS BOLD AS BRASS M: EXI BULL OF DIAMOND
 CH: GALETKOVA JITKA MAJ: ŠIŠKOVÁ VERONIKA
446  
 ARES KRONOS BULL, SPKP 3384, 02.01.2019
 O: POWER KING GRIFFIN M: DALRILNG KOVO´S GLADIATORS
 CH: ZAHOREC ROMAN MAJ: DEKYŠSKÝ PETER
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
  430 413
 BONAPARTE AMIKANTO, SPKP 3264, 02.11.2017
 O: RAGNAROK FORSETI M: AMBRA AMIKANTO
 CH: KUBINOVA JANA MAJ: KUBINOVA JANA
447 431 
 TRITON DAIDALOS, CLP/BT/13984, 12.04.2018
 O: RHYDAMAN GOLD MEDAL M: PUZZLE DAIDALOS
 CH: ŠALDOVÁ KATEŘINA MAJ: RECHOVÁ HANA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
  432 414
 DORIAN REMERBULL, SPKP 3294, 14.01.2018
 O: NOTORIOUS JOKER OD BLAZINBULLYS M: BULLSLUCKY AVALANCHE
 CH: REMEŇ RASTISLAV MAJ: HLAVÁČOVÁ MIRIAM
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
448 433 415
 ZIPPORA DAIDALOS, ČLP/BT/14424, 09.09.2019
 O: SATYRICON´S GOLD DIGGER M: QUADRILLA DAIDALOS
 CH: ŠALDOVÁ KATEŘINA MAJ: ŠALDOVÁ KATEŘINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 19.07.2020: 9)
449  
 BECKY PAJAR, SPKP 3431, 05.03.2019
 O: KONSTANTY JAMIE TEMPTATION LOVE M: ROXY PAJAR
 CH: PAVEL JAROSLAV MAJ: GAZDÍK MARTIN + GAZDÍKOVÁ ANNA
   416
 RASELS BULL EXTRAVERT, SPKP 3373, 26.09.2018
 O: ZAPPY ZACK TIMAR M: LOVELY ANNA RASELS BULL
 CH: ŠLESÁROVCI JANKA A IVAN MAJ: TATÁR NORA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
450  
 AFRODITA KRONOS BULL, SPKP 3385, 02.01.2019
 O: POWER KING GRIFFIN M: DARLING KOVO’S GLADIATORS
 CH: ZÁHOREC ROMAN MAJ: ZÁHOREC ROMAN + VALOVÁ MICHAELA
   417
 DARKNESS REMERBULL, SPKP 3295, 14.01.2018
 O: NOTORIOUS JOKER OF BLAZINBULLYS M: BULLSLUCKY AVALANCHE
 CH: REMEŇ RASTISLAV MAJ: VAGAČOVÁ MONIKA
  434 418
 VIVIKA DAIDALOS, CLP/BT/14177, 07.12.2018
 O: PAMPALINI DAIDALOS M: QUELAMIA DAIDALOS
 CH: ŠALDOVÁ KATEŘINA MAJ: RECHOVÁ HANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8)
451  
 EXCELLENCE MITHGARD, SPKP 3288, 22.11.2017
 O: REBELSIDE I´M THE SUPERMAN M: ZANDALLE ZARA REMUSDOG TIMAR
 CH: ČUPKA JAROSLAV MAJ: ČUPKOVCI JANKA A JAROSLAV
452 435 
 URIELLA DAIDALOS, CLP/BT/13994, 16.04.2018
 O: BULLISTORGAME JEROME LE BANNER M: KASIENKA DAIDALOS
 CH: ŠALDOVÁ KATEŘINA MAJ: ŠALDOVÁ KATEŘINA
 
BULL TERRIER MINIATUR
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
453 436 419
 MOOLTI GRIZZLY FROM BADA BING BADA BULL, RKF 5542872, 18.06.2019
 O: USAIN DEMIDREAMS VON AMADIS M: MOOLTI NINA RICCI
 CH: A.A. GRIDNEVA MAJ: WESTON ELIZABETH
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
454 437 420
 BORIS OF BULLY LAKE, MET.Min.Bull.T775/19, 28.07.2018
 O: MOONCRAFT’S SELF-MADE MAN AT BIKATO PARTI M: PRINCESS LEIA OF BULLY LAKE
 CH: BAGI ZSOLT MAJ: TIBAY NORBERT
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
  438 
 EXTRAVERT JPEG, SPKP 503, 19.05.2019
 O: OMEGA´S WHITE KNIGHT M: I´M EXTRAVERT MARSO
 CH: TATÁROVÁ NORA MAJ: KOLLÁROVÁ ŠÁRKA
455 439 421
 LOVE ME OF BULLY LAKE, Met.MINBULL.t922/19, 10.05.2019
 O: MOONCRAFT’S SELF-MADE MAN AT BIKATO PARTI M: PRINCESS LEIA OF BULLY LAKE
 CH: BAGI ZSOLT MAJ: TIBAY NORBERT
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
456 440 422
 DESTINY WHITE ENEL FENOMEN, SPKP 478, 22.11.2018
 O: EXTRAVERT BURIZON M: HAPPY GO LUCKY VENTURESOME
 CH: BUTYKOVÁ MIRIAM MAJ: BUTYKOVA MIRIAM
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
457 441 423
 BERENICA JAMAICA INN DOMIN-JR, SPKP 259, 05.03.2015
 O: EXTRAVERT ALTER EGO M: JAMAICA INN MARSO-BULL
 CH: RIDOSKOVA ANDREA MAJ: RIDOŠKOVÁ ANDREA
   424
 DISI NONPAREIL MINI BULL CAELESTIS, SPKP 423, 25.01.2018
 O: KASIMIR VOM TROPFENDEN KESSEL M: DISI NONPAREIL MINI BULL ARENELLA
 CH: JUHOVA MICHAELA MAJ: JUHOVA MICHAELA
   425
 GISELLE MINI KALIMERO BOHEMICA, CLP/MBT/1051, 24.09.2017
 O: MOOLTI LAVR BLACK PEARL M: AMNESIA MINI KALIMERO BOHEMICA
 CH: MARKUPOVÁ LUCIE MAJ: VIDLIČKA PATRIK
458  
 KISS FLASH MARSO, CMKU/MBT/797/16, 10.03.2016
 O: ACTION APACHE MARSO M: DEEP SNOWFLAKE MARSO
 CH: LINHART LUKÁŠ MAJ: RIDOŠKO JOZEF
 
CAIRN TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 10)
   426
 GOLDENGUN SCOTTISH WIND, PKR.III-76227, 31.12.2014
 O: KIOKAS I DON’T LIKE MONDAYS M: ANTURIA SCOTTISH WIND
 CH: KORZENIEWSKA ALICJA MAJ: JĘDRUSIK DAMIAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  442 427
 HJOHOO´S HJO LIGHT UP MY FIRE, CLP/CR/1423, 12.03.2019
 O: HJOHOO´S LOVE LOOKING AT HJO M: HJOHOO´S HJO GOT THAT LOOK
 CH: THEODORSSON ELISABETH MAJ: KEBERLOVÁ ĽUBICA
 
DEUTSCHER JAGDTERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14)
459  
 DEMON Z TUŠICKÝCH POLÍ, SPKP 10791, 19.06.2019
 O: MAK JAGDUNIVERSAL M: BORA Z TUŠICKÝCH POLÍ
 CH: SIKSA SAMUEL MAJ: PANKUCH JAN
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14)
460  
 CAESAR ŠANGALOV DVOR, SPKP 10505, 11.09.2017
 O: TRISTAN BUKOWA OSTOJA M: HEXA SPOD MIŠTROVCA
 CH: ŠANGALA MARIO MAJ: PANKUCH JAN
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14)
461  
 FERO OD NEZVALŮ, CLP/JGT/22049, 15.06.2018
 O: DASTY OD KAMENNSKÉ HORY M: CIRA OD NEZVALŮ
 CH: NEZVAL PETR MAJ: ŠTĚRBA PETR
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14)
462  
 ABRA GERMAN GOLD, SPKP 10760, 02.02.2019
 O: JACK ZE SADLNA M: HEXA SPOD MIŠTROVCA
 CH: ELIÁŠ DANIEL MAJ: TREPÁČOVÁ TERÉZIA
 
ENGLISH TOY TERRIER /BLACK & TAN/
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
463 443 428
 AZZARO CANDYS BOHEMICA, CLP/ATT/29, 18.10.2017
 O: CITRUS COOLER WINNER TOUCH M: X-PECTED DINE MITES DESERT DAISY
 CH: MALÍKOVÁ ROMANA MAJ: HESOVÁ NIKOLA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
464 444 429
 ANNIE CANDYS BOHEMICA, CLP/ATT/31, 18.10.2017
 O: CITRUS COOLER WINNER´TOUCH M: X-PECTED DINE MITES DESERT DAISY
 CH: MALÍKOVÁ ROMANA MAJ: MALÍKOVÁ ROMANA
 
FOXTERIÉR HLADKOSRSTÝ - FOX TERRIER SMOOTH
skupina/group 3. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
465 445 430
 BETTY THE BREATH OF LIFE, SPKP 3070, 18.06.2019
 O: LIPAN OD RYTÍŘE MALOVCE M: SELMA OD RYTÍŘE MALOVCE
 CH: BARTOŠOVÁ JARMILA MAJ: BARTOŠOVÁ JARMILA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9)
  446 
 BORA Z VITALOVHO DVORA, SPKP 3035, 28.05.2018
 O: BROK Z BÔROVEJ DOLINY M: ZACKIA ZE ŠILFOVA DOLU
 CH: BAŽÍK RASTISLAV MAJ: CIVÁŇOVÁ KATARÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9)
  447 
 SELMA OD RYTÍŘE MALOVCE, SPKP 3008, 25.01.2017
 O: SNUGGLEWOOD´S JORIS M: OPERA OD RYTÍŘE MALOVCE
 CH: NOVÁKOVÁ IVETA MAJ: BARTOŠOVÁ JARMILA
 
FOXTERIÉR HRUBOSRSTÝ - FOX TERRIER WIRE
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14)
466  
 TROOPER STAR FRANKE, CLP/FXD/38927, 16.07.2019
 O: CHUCK STAR FRANKE M: VIVA QUALITY BRIGHT MOONLIGHT
 CH: POLEHŇA FRANTIŠEK MAJ: POLEHŇA FRANTIŠEK
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
467 448 431
 IZZY ROGOHOX, CLP/FXD/38739, 11.08.2018
 O: YUNUS V.D. BISMARCKQUELLE M: GALAXY STAR FRANKE
 CH: POÓR OLIVER MAJ: STANČÍKOVÁ SOŇA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
468 449 432
 IZAK ROGOHOX, SPKP 3950, 11.08.2018
 O: YUNUS V.D.BISMARCKQUELLE M: GALAXY STAR FRANKE
 CH: PÓOR OLIVER MAJ: PLACHA BIBIANA + POÓR OLIVER
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14)
469  
 URIANA STAR FRANKE, CLP/FXD/38930, 18.07.2019
 O: CHUCK STAR FRANKE M: TANNY ABDANK
 CH: POLEHŇA FRANTIŠEK MAJ: POLEHŇA FRANTIŠEK
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
470 450 433
 CLAIRE VOM ECKSTEIN, VDH DFZB 18 4098, 19.06.2018
 O: SUNDAY DRIVER V. D. SCHÖNEN BERGEN M: NELE V. D. FÄRBERFELSEN
 CH: DAMM THOMAS &SILVIA MAJ: DAMM SILVIA
 
IRISH TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9)
  451 
 BIG BEN ZDENARD, CLP/IRT/4387, 30.05.2019
 O: BETIRISH GAME OF THRONES M: CRISS CROSS SIMPLY IRISH
 CH: DRMOLA ARNOŠT MAJ: KOČIŠOVÁ STANISLAVA + KOČIŠ MICHAL
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  452 434
 AMIGOS PEROS POD MODRÝM VRCHOM, SPKP 1213, 31.05.2018
 O: JAAP V. IRISH RED M: BRITTANY TAVARI
 CH: ČARNOKÁ INGRID MAJ: BEZÁNYI JÁN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  453 435
 BRIGITTE BARDOT ZDENARD, ČLP/IRT/4390, 30.05.2019
 O: BETIRISH GAME OF THRONES M: CRISS CROSS SIMPLY IRISH
 CH: DRMOLA ARNOŠT MAJ: DRMOLA ARNOŠT
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 10)
   436
 AYLA POD MODRÝM VRCHOM, SPKP 1216, 31.05.2018
 O: JAAP V. IRISH RED M: BRITTANY TAVARI
 CH: ČARNOKÁ INGRID MAJ: FARKAŠOVSKÝ JOZEF
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
471 454 437
 LOVE Z HODĚJOVSKÝCH STRÁNÍ, CLP/IRT/4189, 17.03.2017
 O: JAAP V. IRISH RED M: FE-IR Z HODĚJOVSKÝCH STRÁNÍ
 CH: ŠVEJDA JAROSLAV MAJ: UHLÍŘOVÁ LUCIE
 
JACK RUSSEL TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
472 455 438
 AMOR OF LONGITAL´S FAMILY, SPKP 792, 01.02.2019
 O: DOUBLECROSS ARTICHOKE DIP M: MALA MI BIESZCZADZKIE LESZCZE
 CH: BADUROVÁ DANIELA MAJ: BADUROVÁ DANIELA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
473 456 439
 CRASH BANDICOOT WHITE STAR BOHEMMIA, CLP/JRT/4860, 18.01.2019
 O: DARWIN FUNNY PACK M: GENTLE GOLDIE BOHEMIA WHITE HUNTER
 CH: KAPLANOVÁ LEONA MAJ: KAPLANOVÁ LEONA
474 457 440
 JACKERSON’S JR CALVADOS, ROI 19/62772, 01.02.2019
 O: KNOTTELITEN’S STONE ROCK M: SECRET DESIRE JACKERSON’S
 CH: BOSELLI VLADIMIRA MAJ: BOSELLI VLADIMIRA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 19.07.2020: 9)
475  441
 FANCY PANTS, CLP/JRT/5076, 17.10.2018
 O: SCATMAN OF FIANNA TEAM M: STELLATUM GABRIELLE DELAKUR
 CH: DANILYUK SVETLANA MAJ: KAŇOVÁ KATEŘINA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
476  
 CROMWEL BLATAJ, CLP/JRT/4402, 17.08.2017
 O: NARCISO ZIEMANN M: NESSIE Z ATAROVA DVORA
 CH: NOVÁ HANA MAJ: MALÍKOVÁ JANA
477 458 442
 HIT THE ROAD JACK DI SAN GIMIGNANO, SPKP 719, 07.08.2017
 O: GRANLASCO IT,S A BEAUTIFUL LIFE M: JACKIE O DI SAN GIMIGNANO
 CH: COCHETTI FRANCESCO MAJ: BADUROVÁ DANIELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
478 459 443
 ALLBA OF LONGITAL´S FAMILY, SPKP 795, 01.02.2019
 O: DOUBLECROSS ARTICHOKE DIP M: MALA MI BIESZCZADZKIE LESZCZE
 CH: BADUROVÁ DANIELA MAJ: BADUROVÁ DANIELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
479 460 444
 CURIOUS CATHERINE WHITE STAR BOHEMIA, CLP/JRT/4861, 18.01.2019
 O: DARWIN FUNNY PACK M: GENTLE GOLDIE BOHEMIA WHITE HUNTER
 CH: KAPLANOVÁ LEONA MAJ: KAPLANOVÁ LEONA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8)
480 461 
 DONNA DIANA IZ IMPERII JAMPER, MET. Jack R.t. 367/H/18, 20.01.2018
 O: LOVELY-ORANGE YAPPY M: LOVELY-ORANGE BARBIE IN PINK
 CH: YU BULATOVA MAJ: BEATRIX FÁBIÁN
 
KERRY BLUE TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9)
481 462 
 STATEMENT WAPINI DVOMARO, CLP/KBT/2493, 06.07.2018
 O: SHYLOCH STATEMENT M: NAREENE BLUE STAR DVOMARO
 CH: NETÍKOVÁ MARKÉTA MAJ: BĚHALOVÁ MARTINA
 
PARSON RUSSEL TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 19.07.2020: 10)
482  445
 PARSONISK COFFEE WAFER, SPKP415, 13.10.2019
 O: AMICOTERRIERS NOUGAT WAFER M: PARSONISK ADELA
 CH: GROMOVÁ VLADIMÍRA MAJ: GROMOVÁ VLADIMÍRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9)
483 463 
 DAKOTA MAZURSKI BRZEG, PKR.III-86074, 21.01.2019
 O: EXTRATERESTRIAL TOP RUSSELL M: MY CRACKERSJACK´S ROYAL JEWEL
 CH: SHARIFI-DEMBOWSKA MAGDALENA F. MAJ: JANULÍKOVÁ NATÁLIE + SHARIFI-DEMBOWSKA MAGDALENA F.
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
   446
 DAKOTA MAZURSKI BRZEG, PKR.III-86074, 21.01.2019
 O: EXTRATERESTRIAL TOP RUSSELL M: MY CRACKERSJACK´S ROYAL JEWEL
 CH: SHARIFI-DEMBOWSKA MAGDALENA F. MAJ: JANULÍKOVÁ NATÁLIE + SHARIFI-DEMBOWSKA MAGDALENA F.
484 464 
 PARSONISK BRITTANY BIANKA, SPKP 394, 10.10.2018
 O: MYSIA ZAGLADA/CZUJNY M: MARGUERITE/DANSCANS
 CH: GROMOVÁ VLADIMÍRA MAJ: ŠVEHLA MARIÁN
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 10)
   447
 ABBIE CÉZAROV DVOR, SPKP 386, 28.05.2018
 O: MORGAN LEIBITZ SLOPE M: AIŠA ZO ŠODROVA
 CH: VAŠKÚTI RICHARD MAJ: DIAN EDUARD + DIANOVÁ MIROSLAVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14)
485  
 SMALL WITCH ČERNÝ FAUN, CLP/PRT/2868, 05.02.2016
 O: CHUCK NORRIS ČERNÝ FAUN M: IFIGÉNIA ISIS ČERNÝ FAUN
 CH: SPOLKOVÁ ROMANA MAJ: SPOLKOVÁ ROMANA
 
SCOTTISH TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  465 448
 LIMONCELLO SUPREM DAI HARD, PKR.III-85155, 10.07.2018
 O: GLENHEATH ENTREPRENEUR M: YOU PERFECTION DAI HARD
 CH: KUDINA NATALYA MAJ: WINOWICZ WIKTORIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  466 449
 MADE IN POLAND NICE´N SPICE, PKR.III-87591, 11.08.2019
 O: NOW LOOK AT ME TECONO M: OH MY GOODNESS TECONO
 CH: WINOWICZ WIKTORIA MAJ: WINOWICZ WIKTORIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9)
486 467 
 GERALDINE DAISY MAJESCO, CLP/ST/4197, 14.02.2019
 O: DON DEXIGO MAJESCO M: MY BE GRAN PRIX
 CH: NĚMEČKOVÁ IVA MAJ: NĚMEČKOVÁ IVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9)
487 468 
 FARIELA FUORI, CLP/ST/4148, 19.01.2018
 O: DON DEXIGO MAJESCO M: APRIL MAJESCO
 CH: NIKOLIČ NEBOJŠA MAJ: NĚMEČKOVÁ IVA
 
SEALYHAM TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
488 469 450
 REGGAEDOG GLORY STAR, CLP/SET/248, 02.07.2018
 O: ASTERIX CANISYARD M: REGGAEDOG CORA DI BOSCO
 CH: JAKUBČOVÁ PETRA MAJ: VESELÁ ALENA
 
SOFT COATED WHEATEN TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
489 470 451
 FLARE KNÍ-YORK Z TRŽIŠTĚ, CLP/SCT/860, 15.02.2018
 O: HOUSE OF SOFTY ORLANDO M: ALLISON Z TRŽIŠTĚ
 CH: ŠMÍDOVÁ MARCELA MAJ: ŠUBERTOVÁ PETRA
 
STAFFORDSHIRE BULL TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
490 471 452
 ARTIS SALMO NANU, SPKP 1673, 03.06.2019
 O: URUK BRABANTER M: NANU JARY’S FARM
 CH: LUŽOVÁ MICHAELA MAJ: LUŽOVÁ MICHAELA
491 472 
 POLO DE LA FRANSIMO BOHEMIA, CMKU/SBT/12841/19, 26.04.2019
 O: JOY MAB CYNTAF FRANSIMO BOHEMIA M: UNA MATAHARRY FRANSIMO BOHEMIA
 CH: LAHODOVÁ SIMONA MAJ: ZAJONCOVÁ KATARÍNA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 9)
   453
 BAMBOOBOY VON ROSENHEIM STAFF, SPKP 1625, 23.01.2019
 O: ZIELOESON SNAPDRAGON M: RITA CRAZY MAGIC
 CH: BORGUĽOVÁ MARTINA MAJ: SÉLEŠ TOMÁŠ
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
492 473 454
 BRUTUS EL DIABLO WINNERSTAFF, SPKP 1628, 26.01.2019
 O: LANLUAIN PRECIOUS BLOOD M: ANGEL CHIRA WINNERSTAFF
 CH: NAGY ALEXANDER MAJ: NAGY ALEXANDER
  474 455
 JUST KIDDING ALLSTAR, PKR.III-82822, 20.07.2017
 O: MAXSTA PRINCE OF CELTS M: BULLRICHS DON’T WORRY BE HAPPY
 CH: NEUHÄUSER DANIELA & KÄSTNER KATJA MAJ: UBOGI DARIUSZ
493  456
 ZAYN BLUE PRIDE FELICITY CHEER, SPKP 1596, 26.01.2018
 O: TAP DANCER AT AMBASSADOR SUN M: X-MAIA BLUE FELICITY CHEER
 CH: MAROUŠKOVÁ IVETA MAJ: SCHÄFFER RÓBERT + SCHÄFFER LUCIA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
494  
 BLACK BAGHIR ERVI DOG, SPKP 1529, 24.06.2018
 O: ANDREW LUCYSTAFF M: GEORGIA OF BULLY BOTTS
 CH: POLYÁKOVÁ EMÍLIA MAJ: ZELENÁKOVÁ NADEŽDA
   457
 BREMBO ACHERON SLOVAKIA, SPKP 1388, 05.04.2017
 O: JOLI KAF DU DOMAINE DˇISHTAR M: AIRA RASCAL BULL
 CH: ODNECHTA RADOVAN MAJ: ODNECHTA RADOVAN
495 475 
 FOREVER BULL CESAR, SPKP 1460, 09.07.2017
 O: SIKAISTAFF DARK LORD M: MEGA STAWKA WIEKSZA NIZ ZYCIE
 CH: UBOGI DARIUSZ MAJ: SEDLAKOVA ZUZANA
496 476 458
 VIN DIESEL AMBASSADOR SUN, CMKU/SBT/8294/15, 07.05.2015
 O: LITTLE JACK AMBASSADOR SUN M: DESTEENY AMBASSADOR SUN
 CH: LUKÁŠOVÁ OLUŠE MAJ: KONEČNÁ EVA + POLÁK ONDŘEJ
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
   459
 AURICSTAFF MANHATTAN RED CHERRY, SPKP 1750, 17.08.2019
 O: AURICSTAFF PRESTIGE M: AURICSTAFF CELEBRITY YONGS
 CH: ANATOLYEVA LARISA MAJ: ZAJONCOVÁ KATARÍNA
497  460
 BELLISSIMA MIA VON ROSENHEIM STAFF, SPKP 1627, 23.01.2019
 O: ZIELOESON SNAPDRAGON M: RITA CRAZY MAGIC
 CH: BORGUĽOVÁ MARTINA MAJ: KATRINCOVÁ KATARÍNA
498 477 
 BIBI RUTH WINNERSTAFF, SPKP 1630, 26.01.2019
 O: LANLUAIN PRECIOUS BLOOD M: ANGEL CHIRA WINNERSTAFF
 CH: NAGY ALEXANDER MAJ: RUDOLFOVÁ ERIKA
499 478 461
 KASYA PRINCESS ERYA HARYON, CMKU/SBT/13202/19, 08.07.2019
 O: JECANIBO’S KI-ADI-MUNDI M: FABLE ERYA HARYON
 CH: NOVÁKOVÁ ADÉLA MAJ: KONEČNÁ EVA + POLÁK ONDŘEJ
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
  479 462
 AGATKA UBOGA MADE IN HOME, PKR.III-86760, 24.03.2019
 O: JUST KIDDING ALLSTAR M: FOREVER BULL DON´T STOP BELIEVE ON ME
 CH: DANIELCZYK HUBERT MAJ: UBOGI DARIUSZ
   463
 BIBI RUTH WINNERSTAFF, SPKP 1630, 26.01.2019
 O: LANLUAIN PRECIOUS BLOOD M: ANGEL CHIRA WINNERSTAFF
 CH: NAGY ALEXANDER MAJ: RUDOLFOVÁ ERIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
500 480 464
 DAIRRA IVET ACHERON SLOVAKIA, SPKP 1540, 01.07.2018
 O: GLIMMER MAN DOMIDAR DOGS M: AEPRIL ACHERON SLOVAKIA
 CH: ODNECHTA RADOVAN MAJ: MALIŇÁKOVÁ MICHAELA
501 481 465
 GI GI NIZIOŁEK, PRK.III-83711, 28.01.2018
 O: ITCHEBOREN THUDER SOUND M: PANDORA ROYAL MILNIKSTAFF
 CH: PRZYBYLSKA JOANNA MAJ: ŁYŚ MONIKA
502  466
 JOLO STAFF BLACK SWAN, SPKP 1478, 17.01.2018
 O: VESUVIAN FIRE BLACK WOTAN M: BULLBROTHERS ELECTRA
 CH: OLŠAV JÁN MAJ: MOGROVICS JURAJ
  482 467
 MIYA ESO BONATOM, CMKU/SBT/11265/18, 15.02.2018
 O: CELTIC BLUE DÁRCE ŠTĚSTÍ M: NIKI ESO BANATOM
 CH: TOMEŠKOVÁ NAĎA MAJ: MOZOLIČ ROMAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 13, 18.07.2020: 8, 19.07.2020: 9)
503 483 468
 DIVA OF MY LIFE ACHERON SLOVAKIA, SPKP 1539, 01.07.2018
 O: GLIMMER MAN DOMIDAR DOGS M: AEPRIL ACHERON SLOVAKIA
 CH: ODNECHTA RADOVAN MAJ: ODNECHTA RADOVAN + ODNECHTOVÁ LAURA
 
WELSH TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  484 469
 SAMURAI SUNSHINE AT ESKWYRE, KC AV00501104, 05.12.2017
 O: ESKWYRE PISTOL PETE M: ELLENSIDE MAID IN CHELSEA
 CH: GREEN MS V MAJ: DENK CSABA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
504  
 ANABELL ŽANETINO SRDCE, CLP/WT/22852, 05.10.2019
 O: TERRIERIX GREAT EXPECTATIONS M: TERRIERIX NANA WEAVER
 CH: ŽIVĚLOVÁ ŽANETA MAJ: ŽIVĚLOVÁ ŽANETA + POLEHŇA FRANTIŠEK
505 485 470
 TERRIERIX REBECCA DE WINTER, SPKP 2816, 01.05.2019
 O: ESKWYRE WYART EARP M: TERRIERIX GORGEOUS GIGI
 CH: NEMESSZEGHY PETRA A ROMAN MAJ: VALENTOVÁ RENÉE
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9)
506 486 
 TERRIERIX PENELOPE WILHERN, SPKP 2773, 18.04.2018
 O: ASCAN STAR FRANKE M: TERRIERIX HONEY HANNAH
 CH: NEMESSZEGHY PETRA & ROMAN MAJ: OBERNAUER JAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 10)
   471
 TERRIERIX ORTIZ LETIZIA, SPKP 2744, 01.08.2017
 O: ABBEYROSE MACHETE IN SANHERPINC M: TERRIERIX GORGEOUS GIGI
 CH: NEMESSZEGHY PETRA A ROMAN MAJ: NEMESSZEGHY ROMAN
 
WEST HIGHLAND WHITE TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  487 472
 MILLION REASONS SUNSHINE CELEBRATION, SPKP 1568, 25.06.2019
 O: EASY-GOING DU MOULIN DE MAC GREGOR M: STARS FALL IN SUNSHINE CELEBRATION
 CH: KANÁSOVÁ MARTINA MAJ: KANÁSOVÁ MARTINA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9)
507 488 
 BOCANS BOHEMIAN RHAPSODY, CLP/WHW/8684/19, 01.09.2018
 O: BOCANS BACKIN BUSINESS M: BOCANS SUGAR LOVING
 CH: STEEMSON JULIE MAJ: HLÚŠKOVÁ ROMANA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14)
508  
 ROYAL CHARM OD BOBIKA, PKR.III-83835, 19.01.2018
 O: IM ALWAYS ON YOUR MIND OD BOBIKA M: SUMMER LOVE OD BOBIKA
 CH: IŁCZYK EWA MAJ: IŁCZYK EWA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  489 473
 DUKAT FREDY ADOXA, PKR.III-83774, 20.01.2018
 O: FREDY ADOXA M: AXA CORNUX ADOXA
 CH: KOZLOWSKI JAKUB MAJ: MALÍKOVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  490 474
 FLYING WESTIES HOPE, VDH 24/0055949, 15.01.2019
 O: WHAT A FEELING VOM NOPPER-HOF M: FLYING WESTIES FROZEN MARGARITA
 CH: WINKELKOETTER CLAUDIA MAJ: WINKELKOETTER CLAUDIA
509 491 475
 MAFIA OD BOBIKA, ČLP/WHW/8685, 19.11.2018
 O: STING SUNSHINE CELEBRATION M: OH I’M SO PRETTY OD BOBIKA
 CH: ILCZYK EWA MAJ: BAREŠOVÁ VERONIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
510  
 FLYING WESTIES HOPE, VDH 24/0055949, 15.01.2019
 O: WHAT A FEELING VOM NOPPER-HOF M: FLYING WESTIES FROZEN MARGARITA
 CH: WINKELKOETTER CLAUDIA MAJ: WINKELKOETTER CLAUDIA
  492 476
 XILKA ZO ZLATEJ ZÁHRADY, SPKP 1553, 15.07.2018
 O: CHAROSMACK COLD PLAY M: EIMI ZO ZLATEJ ZÁHRADY
 CH: VARGA ŠTEFAN MAJ: VARGA ŠTEFAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
511 493 477
 FLYING WESTIES DIAMOND DAISY, VDH 24/0054276, 24.04.2016
 O: TAMPA BAY SUNSHINE CELEBRATION M: YUKI SUNSHINE CELEBRATION
 CH: WINKELKOETTER CLAUDIA MAJ: WINKELKOETTER CLAUDIA
  494 478
 TINA ZO ZLATEJ ZÁHRADY, SPKP 1521, 01.08.2017
 O: CHAROSMACK COLD PLAY M: ELKA ZO ZLATEJ ZÁHRADY
 CH: VARGA ŠTEFAN MAJ: VARGA ŠTEFAN
 
YORKSHIRE TERRIER
skupina/group 3. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  495 479
 TESORO DEL MUNDO JE TEM FLYFI, RKF 5497980, 28.01.2019
 O: TESORO DEL MUNDO ULTIMATUM M: GOLDEN CRYSTAL NOVE KASIO
 CH: SHUBINA ULIYA MAJ: HNÁTOVÁ MICHAELA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  496 480
 CAMPARIS COLDRIVER, VDH/ CYT 03572, 03.02.2019
 O: CAMPARIS COASTWIND M: CAMPARIS PENNY LANE
 CH: ACKERMANN BEATE MAJ: HILMEROVA MARIA BABIANNE
512 497 481
 ZUNTA‘S HAIMA HARDWELL, CBKC PRB/18/02180, 08.12.2018
 O: ZUNTA‘S HAIMA GREEN VALLEY M: ZUNTA‘S HAIMA KISS N‘TELL
 CH: ZUNTA IVAN MICHAEL MAJ: ZUBERBÜHLER LARA VANESSA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  498 482
 ELVIS OF MARYON´S HOME, SPKP 9119, 15.08.2017
 O: M´AMOUR´S MAGIC TOUCH DE L´EDEN ARGENTE M: ELISSA OF MARYON´S HOME
 CH: HILMEROVÁ BABIANNE MAJ: HILMEROVA MARIA BABIANNE
513  483
 FLAMENCO HAJDUK GOLD, SPKP 9133, 11.06.2017
 O: KARAMBOLL BOHEMIA PLATINA M: ESPRIT VIP LIFE BOHEMIA PLATINA
 CH: HAJDUKOVÁ RENÁTA MAJ: HAJDUKOVA RENATA
   484
 HALIMEDA´S YORK MAGNUM, CMKU/YT/98169/19, 22.06.2018
 O: PATH TO PERFECTION GOLD EDITION M: ONE LOVE OFHALIMEDA
 CH: GYENESE ERZSÉBET MAJ: BARBURSKÁ GABRIELA
514 499 485
 LEON CRYSTAL OF THE YORK, SPKP 9217, 21.12.2017
 O: GUDYORK STARLIGHT M: SUNSHINE CRYSTAL OF THE YORK
 CH: PETRAK IVAN MAJ: PETRÁKOVÁ ZUZANA
  500 
 MARK TWAIN MINI BOMOND, CMKU/YT/97840/19/19, 17.11.2017
 O: WILGRET MCLAREN M: GLOSS WIN MINI BOMOND
 CH: KUZMENKO NATALIA MAJ: PALUVOVÁ LADA
515  
 THE LION KING STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ, CMKU/YT/86802/18, 15.01.2018
 O: YOU ARE MY ONE STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ M: LOVE ME FOREVER STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ
 CH: BYSTRIANSKÁ ALENA MAJ: BYSTRIANSKÁ ALENA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
516  486
 BENLY PALAMIKA BEL, CMKU/YT/86749/18, 29.01.2018
 O: ROLLS ROYCE Z DVORA FONOVIC M: FYLLIS YOLLY BAY
 CH: PALUVOVÁ LADA MAJ: HALFAROVA IVA
  501 487
 GUESS DARK LUNA, SPKP 8332, 18.09.2014
 O: WHISKY DARK LUNA M: JANETTE DARK LUNA
 CH: KYSELOVÁ KARIN MAJ: PIRKOVÁ NATÁLIA + KYSELOVÁ KARIN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
517  488
 KISS ME Z DVORA FONOVIC, CMKU/YT/97881/19, 04.03.2019
 O: LOVE ME LIKE YOU DO STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ M: CORVETTE DREAM Z DVORA FONOVIC
 CH: HALFAROVÁ IVA MAJ: HALFAROVA IVA
  502 
 SHALLOW JELLY-STAR FORTUNA JORIKAS, SPKP 9657, 08.10.2019
 O: WILL YOU BE MINE STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ M: NEW MOON OF YORK BELLA
 CH: ZACHAROVÁ ERIKA MAJ: ZACHAROVÁ ERIKA
  503 489
 WINKIE OF MARYON´S HOME, SPKP 9543, 07.05.2019
 O: OMER OF MARYON´S HOME M: AFRODITHE OF MARYON´S HOME
 CH: HILMEROVÁ BABIANNE MAJ: HILMEROVA MARIA BABIANNE
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
   490
 ALL STARS FOR ME 24 CARAT, SPKP 9374, 22.07.2018
 O: CHOPPARD TRUE MATCH M: CHOPPARD SASSY PANTS
 CH: KIRCHNEROVA ADRIANA MAJ: KIRCHNEROVÁ ADRIANA
518 504 491
 ANNUSCHKA CRYSTAL OF THE YORK, SPKP 9513, 28.03.2019
 O: DODGE NITRO CRYSTAL OF THE YORK M: PORSCHE CARRERA CRYSTAL OF THE YORK
 CH: PETRAK IVAN MAJ: PETRÁKOVÁ ZUZANA
519 505 
 GUDYORK ULUPIKA, SPKP 9478, 14.12.2018
 O: GUDYORK AVALON M: GUDYORK X-TREME
 CH: GUDERNOVÁ EVA MAJ: GUDERNOVÁ EVA
  506 
 YULIE OF JORANZA, SPKP 9463, 01.12.2018
 O: NEW YORK WILD FANTASY M: PANKA OF JORANZA
 CH: ORBANOVA ZUZANA MAJ: VAVRINEC ONDREJ
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  507 
 ALL STARS FOR ME 24 CARAT, SPKP 9374, 22.07.2018
 O: CHOPPARD TRUE MATCH M: CHOPPARD SASSY PANTS
 CH: KIRCHNEROVA ADRIANA MAJ: KIRCHNEROVÁ ADRIANA
  508 492
 DOLCE VITA OF MARYON´S HOME, SPKP 8747, 23.02.2016
 O: ZORRO FOR GHAWDEX OF MARYON´S HOME M: YESSICA OF MARYON´S HOME
 CH: HILMEROVÁ MÁRIA MAJ: HILMEROVA MARIA BABIANNE
520  
 GO FOR IT STŘÍBNÉ PŘÁNÍ, CMKU/YT/76466/17, 08.08.2017
 O: YOU ARE MERLINS SON STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ M: ONLINE STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ
 CH: BYSTRIANSKÁ ALENA MAJ: BYSTRIANSKÁ ALENA
  509 
 MAMBA OF JORANZA, SPKP 9079, 10.07.2017
 O: OMAR LIBERI GAIAS M: PANKA OF JORANZA
 CH: ORBÁNOVÁ ZUZANA MAJ: ORBÁNOVÁ ZUZANA
521  493
 MÉTIS STŘÍBRNÝ ARTEP, CMKU/YT/87051/18, 20.05.2018
 O: CLIFF TOM ROYAL JITVAMI M: AFRODITA OF MARYON´S HOME
 CH: URBANCOVÁ PETRA MAJ: URBANCOVÁ PETRA
   494
 TISHA DARK LUNA, SPKP 9165, 20.10.2017
 O: STJUMERS MAJESTIC M: JANETTE DARK LUNA
 CH: KYSELOVÁ KARIN MAJ: PIRKOVÁ NATÁLIA + KYSELOVÁ KARIN
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 14, 18.07.2020: 9, 19.07.2020: 10)
  510 495
 AMOUR´S MAGIC LOVE OF MARYON´S HOME, SPKP 9066, 15.07.2017
 O: M´AMOUR´S MAGIC TOUCH DE L´EDEN ARGENTE M: COLETTE OD PEKELSKE BRANY
 CH: HILMEROVÁ BABIANNE MAJ: HILMEROVA MARIA BABIANNE
522 511 496
 ZUNTA‘S HAIMA MERCEDES LUX, SHSB/LOS 763664, 20.09.2017
 O: RIGAIR PAJERO LUX M: ZUNTA‘S HAIMA RAGS TO RICHES
 CH: ZUNTA IVAN MICHAEL MAJ: ZUBERBÜHLER LARA VANESSA
 
SKUPINA / GROUP FCI 4
JAZVEČÍK DLHOSRSTÝ - DACHSHUND LANGHAAR
skupina/group 4. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16)
523 512 
 BERNARDO REIBERRY, CLP/J/94086, 24.12.2016
 O: ROMEO VON CHARLOTTENHOF M: SYNDY Z LODÍNSKÝCH LUHŮ
 CH: REITLOVÁ VĚRA MAJ: REITLOVÁ VĚRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
524 513 
 EOS KOMETA JOSEPHINE, CLP/J/100696, 19.07.2019
 O: ARMARILA’S STYLE VERSE OF EOS LOVE M: EOS KOMETA DAMASCUS ROSE
 CH: SUDINTIENÉ AUŠRA MAJ: REITLOVÁ VĚRA
  514 497
 SECRET GARDEN SLIM EXTREME, PKR.IV-29440Ds, 14.05.2019
 O: KENZO DAGI DOG M: GALWAY SWIATOLDYCZ
 CH: PLEWINSKA KAROLINA MAJ: WODA GABRIELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16)
525 515 
 DOROTHEA REIBERRY, CLP/J/98136, 08.02.2019
 O: FAITH FÉNIX SIAMON M: SYNDY Z LODÍNSKÝCH LUHŮ
 CH: REITLOVÁ VĚRA MAJ: REITLOVÁ VĚRA + GÁBOVÁ MARTINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 11)
   498
 AGATTA BIG MARLEY, SPKP 7130, 04.02.2018
 O: DASTY Z ČEPÍNŮ M: DEBBIE SPOD AGÁTOV
 CH: MOLNÁROVÁ LUCIA MAJ: MOLNÁROVÁ LUCIA + MOLNÁR DALIBOR
 
JAZVEČÍK DLHOSRSTÝ KRÁLIČÍ - DACHSHUND LANGHAAR KANINCHEN
skupina/group 4. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
526 516 499
 ERNEST ADACAIS AUGUS, CLP/JTK/98781, 08.05.2019
 O: ICONIC WINNER VOM MARGELCHOPF M: CAISY Z DVORKU ČAMOURKU
 CH: AUGUSTÍN JOSEF MAJ: ČENTÉŠ VASEKOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
527 517 500
 EILEITHYIA Z DISVORTU, SPKP 6923, 01.09.2019
 O: ZORO Z LOPENICKÝCH KOPCU M: DAYA DENETH FOREST ENGEL DIANETTE
 CH: SVOREŇOVÁ TRUCOVÁ IVANA MAJ: BARTÁKOVÁ LUCIA + PŠENÁKOVÁ TERÉZIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 16)
  518 
 BALLANTINES BENCILA, CLP/JTK/97379, 18.06.2018
 O: ROMEO CZUK HODOWLA MYŠLINOV M: KINCHVILLE LAKRITSA
 CH: HERIANOVA IVANA MAJ: PALMOVÁ MARKÉTA
 
JAZVEČÍK DLHOSRSTÝ TRPASLIČÍ - DACHSHUND LANGHAAR ZWERG
skupina/group 4. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
  519 501
 LITTL FUT IN LOVE AGAIN, RKF5901029, 17.08.2019
 O: ZVEZDA KOVALENI BAXTER M: LITTL FUT KEY TO MY HEART
 CH: GATAULLINA ELENA MAJ: PALMOVÁ MARKÉTA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
528 520 502
 ASLAN ZE SADOVKY, CLP/JTK/97529, 28.07.2018
 O: INDIGO BLUE VON DER DROSSELSCHMIEDE M: CONNIE GOLDEN ASO
 CH: ŠTEFAN FRANTIŠEK MAJ: ČENTÉŠ VASEKOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
  521 503
 DIZEILE Z DISVORTU, SPKP 6908, 02.04.2019
 O: UWE VON ARANMANOTH M: WYANETTA VELVET ANAMSUNAMON
 CH: SVOREŇOVÁ TRUCOVÁ IVANA MAJ: SVOREŇOVÁ TRUCOVÁ IVANA
529 522 504
 HERMIONA JEAN LUARAN, SPKP 6920, 08.08.2019
 O: ICONIC WINNER VOM MARGELCHOPF M: TREASY OD HUBERTOVY SKÁLY
 CH: SÝKORA ĽUBOŠ MAJ: SÝKORA LUBOŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
  523 505
 AAVISTUKSEN KORPIEN KAUNISTUS, PKR.IV-29259Dm, 10.01.2019
 O: AAVISTUKSEN VIIKINKI-PAALLIKKO M: AAVISTUKSEN HURJAN KAUNIS
 CH: SOISALO PAIVI SAVANDER MARJA-LIISA MAJ: WODA GABRIELA
 
JAZVEČÍK HLADKOSRSTÝ - DACHSHUND KURZHAAR
skupina/group 4. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
530 524 506
 JAMAZJA PAXTON, PKR.IV-29063 Ks, 10.08.2018
 O: ALEX - DLA JAMAZJI SSOMETHING MORE M: JAMAZJA KLARA
 CH: ZAWISTOWSKA ANNA MAJ: GLINIECKA JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
531 525 
 IRIS Z OPATOVY STEZKY, CLP/J/93479, 17.07.2016
 O: AHUR PHILLIPO SALTATRIX M: GRETA Z OPATOVY STEZKY
 CH: JANOVSKÁ MIROSLAVA MAJ: MOHELNIKOVÁ JITKA
   507
 KAROLINA PRIEVIDZA, SPKP 7669, 01.06.2018
 O: GARO PRIEVIDZA M: RED ROSE FINO BOHEMIA
 CH: MOKRÝ JÁN MAJ: MOKRÝ JÁN
 
JAZVEČÍK HLADKOSRSTÝ KRÁLIČÍ - DACHSHUND KURZHAAR KANINCHEN
skupina/group 4. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
   508
 TERRY Z BÔRICKEJ CESTY, SPKP 6711, 26.04.2019
 O: SHERLOCK HOLMES ONYX MORAVIA M: JUSTICE BEAUTIFUL RED MAGIC OF MORION
 CH: GAŇA VILIAM MAJ: CHOVANCULIAKOVA VERONIKA
532 526 509
 ZIGMUNDDORF ORAVA DREAM, SPKP 6737, 25.09.2019
 O: IZUMRUDNAYA SKAZKA GLINTVAIN M: ZIGMUNDDORF KOROLEVA DEYENERIS
 CH: GORELOVA NATALIA MAJ: FEDOR PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
533 527 510
 CYBERDACHS MINI ENOLA, SPKP 6694, 10.01.2018
 O: ZIMERBUDE TCHAIKOVSKY M: CYBERDACHS MINI SALSA
 CH: KIS TIBOR MAJ: BARTÁKOVÁ LUCIA + PŠENÁKOVÁ TERÉZIA
   511
 ZIGMUNDDORF ZAVETNAYA MECHTA , SPKP 6675, 15.05.2017
 O: SUNLUX CHILTON M: TVERSKOY MOZAIKI ENIGMA
 CH: GORELOVA N.N MAJ: CHOVANCULIAKOVA VERONIKA
 
JAZVEČÍK HLADKOSRSTÝ TRPASLIČÍ - DACHSHUND KURZHAAR ZWERG
skupina/group 4. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 11)
   512
 ANZHOS KAPRIZ ZHIVU I RADUYUS’, RKF 5622953, 15.05.2019
 O: ARMIDACH RAVE MASTER M: FIKTASH DREAM LINE MAGNOLIYA
 CH: OSIPOVA A. A MAJ: CHOVANCULIAKOVA VERONIKA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16)
534 528 
 GARFILD SIMON OD JISTEJ SKÁLY, CLP/JTK/96208, 02.02.2018
 O: SIMON GAPRO BOHEMIA M: ELISABETH MAGIK OD JISTEJ SKÁLY
 CH: MOHELNÍKOVÁ JITKA MAJ: MOHELNIKOVÁ JITKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
535 529 513
 PICOLLO TECKEL WILD ROSE, RKF 5903808, 08.07.2019
 O: PICOLLO TECKEL SOMERSET M: PICOLLO TECKEL ELLE GIRL
 CH: PIKUL E.S. MAJ: TATÁR NORA
536  514
 SHELBY Z BÔRICKEJ CESTY, SPKP 6705, 23.04.2019
 O: QUEER AS FOLK ONYX MORAVIA M: IZZA Z BÔRICKEJ CESTY
 CH: GAŇA VILIAM MAJ: PREKOPOVÁ KATEŘINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 16)
537 530 
 GRACE SIMON OD JISTEJ SKÁLY, CLP/JTK/96211, 02.02.2018
 O: SIMON GAPRO BOHEMIA M: ELISABETH MAGIK OD JISTEJ SKÁLY
 CH: MOHELNÍKOVÁ JITKA MAJ: MOHELNIKOVÁ JITKA
 
JAZVEČÍK HRUBOSRSTÝ - DACHSHUND RAUHHAAR
skupina/group 4. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12)
538  
 DRAK OD CÁROVEJ, SPKP 14284, 04.03.2019
 O: ADAR OD RABČICKÝCH BOROV M: HENA KAMENNÉ HONY
 CH: KURUCÁROVÁ ZUZANA MAJ: PETRÁŠKOVÁ ZUZANA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12)
539  
 BYN Z BURDILOVY ROKLE, CMKU/CLP/96860, 10.05.2018
 O: RANK Z RECHTLE ČLP/ J/ 86032/14 M: DORKA Z DOUBÍ ČLP/J/87262/16
 CH: DADÁK MICHAL MAJ: CHRENKO KAROL
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 19.07.2020: 11)
540  
 ADELHEID VON DEN EISNERS, ÖHZB RD 25857A, 19.09.2019
 O: GAUDENTIUS VON DER BISMARCK-EICHE M: BRUNHILDE VOM WEIKERLSEE
 CH: EISNER KATHRIN MAJ: EISNER KATHRIN
   515
 HORKA Z MILHOSTOVSKÝCH POLÍ, SPKP 14392, 07.06.2019
 O: SUMBUL Z KRŠŤANSKEJ ZÁHRADY M: FIONA DIVIAČÍ HÁJ
 CH: URBAN MICHAL MAJ: MALÍK FILIP
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 19.07.2020: 11)
541  516
 MAFIA KAMENNÝ POTOK, SPKP 14225, 07.11.2018
 O: INDUS Z KRŠŤANSKEJ ZÁHRADY M: TESSA KAMENNÝ POTOK
 CH: POLJAK VLADIMÍR MAJ: POLJAK VADIMIR
542  
 YLANA ZO ŠUCHOVHO DVORA, SPKP 14238, 20.01.2019
 O: ASMAN Z PÁNSKYCH LÚK M: KORA ZO ŠUCHOVHO DVORA
 CH: ŠUCHA MILAN MAJ: ŠUCHA DUŠAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 19.07.2020: 11)
543  
 ALMA VON REGELSBERG, ÖHZB RD25419A, 15.09.2017
 O: ROLF VOM LINTELER FORST M: DENA VON RAUHENFELD
 CH: REGELSBERG CHRISTIAN MAJ: GRUNDNER FRANZ
   517
 BELA II. OD OLČÁKA, SPKP 12200, 11.02.2013
 O: CIF Z JARMOČISKA M: LEA MATIOV LES
 CH: OLČÁK JÁN MAJ: PJATEK IVAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 19.07.2020: 11)
544  518
 JAGA KAMENNÝ POTOK, SPKP 13571, 14.02.2017
 O: ITUS ZO ŠRANECKÝCH BORÍN M: TESSA KAMENNÝ POTOK
 CH: POLJAK VLADIMÍR MAJ: POLJAK VADIMIR
 
JAZVEČÍK HRUBOSRSTÝ KRÁLIČÍ - DACHSHUND RAUHAAR KANINCHEN
skupina/group 4. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 16, 19.07.2020: 11)
  531 519
 AGINA OD LIBOHOŠŤSKÉHO RYBNÍKA, ČLP/JTK/97922, 12.11.2018
 O: NOLISCO WIE-ANDERS M: ANY ZE STOJANOVICKÉ NÁVSI
 CH: RÉBOVÁ JANA MAJ: HRUBOŠOVÁ DANA
 
SKUPINA / GROUP FCI 5
AKITA
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
545 532 520
 YAMAZAKURA GO WATAKY KENSHA, LOE 2470350, 28.06.2019
 O: TORA KOUN GO DI CASA SAPORITO M: SATSUKI HIME GO SHUN’YOU KENSHA
 CH: CANO RODICIO JON MAJ: CAGAŠOVÁ JANA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
546 533 521
 ATSUKO GO YUJO AKITA, PKR.V-28538, 17.12.2018
 O: SANGOKU GO RYUUKAEN M: MAHIME GO YOU DJENIMA
 CH: DRELICHARZ-BUKOWSKA KAMILA MAJ: SZYMANKIEWICZ JOANNA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
547 534 
 MOMOMARU GO FUEN NO OKA, CMKU/AI/3624/-19/18, 08.04.2018
 O: SANGOKU GO RYUUKAEN M: FUEN NO HIME GO DAIKANTOU
 CH: CHADE ZUZANNA MAJ: CAGAŠOVÁ JANA
   522
 SHUNZAN GO FUEN NO OKA, CMKU/AI/3529/-18/17, 12.11.2017
 O: HOKUTO GO TASHIRO FUTAGOSOU M: SHUNYUUME GO FUEN NO OKA
 CH: CHADE ZUZANNA MAJ: BOČKOVÁ SILVIE
548 535 523
 TORA KOTARO GO DI CASA SAPORITO, ROI 18/24229, 16.11.2017
 O: DAJU GO DI CASA SAPORITO M: TORA MARI GO DI CASA SAPORITO
 CH: SAPORITO ANTONINO MAJ: MONETTI DEBORAH + SAPORITO ANTONINO
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
549 536 524
 M'TAIKO-GO SARA HANA KENSHA, PKR.V-24403, 30.08.2016
 O: TAIMARU GO SHUN'YOU KENSHA M: HANAMI GO SARA HANA KENSHA
 CH: COHEN SARAH MAJ: DRELICHARZ-BUKOWSKA KAMILA
   525
 MOMOMARU GO FUEN NO OKA, CMKU/AI/3624/-19/18, 08.04.2018
 O: SANGOKU GO RYUUKAEN M: FUEN NO HIME GO DAIKANTOU
 CH: CHADE ZUZANNA MAJ: CAGAŠOVÁ JANA
550 537 526
 SHIRATORISEIZA NO HYOGA, ROI 17/150956 , 11.07.2017
 O: WASHITAROU GO ASKA FACA KENSHA M: ISAMI HIKARU ZUKI
 CH: SANZIN ALISA LAURA MAJ: SANZIN ALISA LAURA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
551  
 NANAMI WATASHI NO HOSHI, JR 74221 Aki, 05.07.2019
 O: WATASHI NO HOSHI GO FROM HACHIMATAI M: GEKIYO GO ATATAKAI SEKATSU
 CH: VASIC MARIJA MAJ: BLÁŽOVÁ TERÉZIA
552 538 527
 SHIWASEHIME GO DI CASA SAPORITO, ROI 19/136841, 21.05.2019
 O: ASAHI GO ISOSUZUEN M: SHOUKA GO SENSHUU TAKASHIHAMASOU
 CH: SAPORITO ANTONINO MAJ: CAGAŠOVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
553  528
 AKEMI GO DI CASA SAPORITO, CMKU/AI/3669/-19/18, 15.12.2018
 O: KUNIOMARU GO M: NAO GO DI CASA SAPORITO
 CH: SAPORITO ANTONINO MAJ: CAGAŠOVÁ JANA
  539 
 AMAYAHIME GO HAJIMARI, CMKU/AI/3637/-19/18, 31.10.2018
 O: YURYAKU GO FUEN NO OKA M: TENSEI NO MOMOKO GO NAMITORI HOSHI GO
 CH: KARDASZ KAROLINA MAJ: ŠIRLOVÁ LEONA
554 540 529
 AYA GO YUJO AKITA, PKR.V-28672, 17.12.2018
 O: SANGOKU GO RYUUKAEN M: MAHIME GO YOU DJENIMA
 CH: DRELICHARZ-BUKOWSKA KAMILA MAJ: DRELICHARZ-BUKOWSKA KAMILA
  541 
 CUKIMI CHIZUE KUROMA, SPKP 1726, 20.03.2019
 O: BENI MARU Z OLIVECKÉ HORY M: CHIYAIRO RAIU GLARIKA
 CH: STARÁ PETRA MAJ: DIČÉR MICHAL + DIČÉROVÁ ERIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  542 
 AKEMI GO DI CASA SAPORITO, CMKU/AI/3669/-19/18, 15.12.2018
 O: KUNIOMARU GO M: NAO GO DI CASA SAPORITO
 CH: SAPORITO ANTONINO MAJ: CAGAŠOVÁ JANA
555  530
 AMAYAHIME GO HAJIMARI, CMKU/AI/3637/-19/18, 31.10.2018
 O: YURYAKU GO FUEN NO OKA M: TENSEI NO MOMOKO GO NAMITORI HOSHI GO
 CH: KARDASZ KAROLINA MAJ: ŠIRLOVÁ LEONA
556 543 531
 ECSTATIC YOAKE GO, CMKU/AI/3591/-18/18, 05.04.2018
 O: NIHONMARU GO MAIMU M: SUMI YOKO GO SHUN’YOU KENSHA
 CH: GASPARINATOS SOKRATIS MAJ: NAVRÁTILOVÁ NIKOLA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
557 544 532
 KIREY KAZOKU TAURA, ROI 16/57165, 10.04.2016
 O: ARASHI GO FROM HACHIMANTAI M: KUMIKO
 CH: OLESYA KIREEVA MAJ: DANIELI ROBERTO
558 545 533
 YUJO NO YURIKO GO FUEN NO OKA, PKR.V-24733, 21.12.2016
 O: KABUTORA GO TAKAI KENSHA M: MIKUMO GO HINAI OUGI
 CH: CHADE ZUZANNA MAJ: DRELICHARZ-BUKOWSKA KAMILA
 
ALJAŠSKÝ MALAMUT - ALASKAN MALAMUTE
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18)
559 546 
 ORSON DEL BIAGIO, CMKU/AM/8171/-19/19, 17.02.2019
 O: STARLIGHT EXPRESS DEL BIAGIO M: TANIKA DEL BIAGIO
 CH: BIAGIOTTY GIUSEPPE MAJ: SKOBLOVÁ KAROLÍNA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 18)
   534
 KURJAK N NOJE, SPKP 2160, 16.02.2019
 O: VON WEISE STEIM HEKTOR M: KURJAK K NYMERIA
 CH: DIMITRIJEVIĆ NENAD MAJ: TOMÁŠIKOVÁ ANDREA + SEIDLOVÁ KATERINA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
560 547 535
 VICTOR STAR FOR NUKKA DE LOBO OF NAVARAMA MAL, CMKU/AM/7876/16, 19.10.2016
 O: IGUAL DU GRAND STORMYTH M: TARA GIRL OF NAVARAMA MAL
 CH: PURNOCHOVA MICHAELA MAJ: SUTTO VITKOVA RENATA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
561 548 536
 ARCTIC NIGHT BORN YSTA’S DOGS, CMKU/AM/8165/19, 05.05.2019
 O: BLYTHE DEL BIAGIO M: MAY SURPRISE STORMYTH
 CH: VALDHANS MICHAL MAJ: VALDHANS MICHAL
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
562 549 537
 NEW ADVENTURE FOR STORMYTH, CMKU/AM/8080/18, 12.09.2018
 O: TUGAR’S TAKING ON TYSON M: ADORE PRINCESS ARCTIC STORM
 CH: SCHEUFLEROVÁ KATEŘINA MAJ: SCHEUFLEROVÁ KATEŘINA
  550 
 OWYHEE GIRL OF INDITAROD, CMKU/AM/8149/19, 24.02.2019
 O: INNO DEL LAGO DEGLI ORSI M: FUNNY FACE INDITAROD
 CH: LYSÁKOVÁ IVANA MAJ: DURĎÁK TOMÁŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
   538
 OWYHEE GIRL OF INDITAROD, CMKU/AM/8149/19, 24.02.2019
 O: INNO DEL LAGO DEGLI ORSI M: FUNNY FACE INDITAROD
 CH: LYSÁKOVÁ IVANA MAJ: DURĎÁK TOMÁŠ
563 551 
 TOOLIK´S FAIRYTALE, SPKP 2125, 16.08.2016
 O: HIKO TIKANNI POLARNI USVIT M: TOOLIK´S BEYOND YOUR DREAMS WITHIN YOUR REACH
 CH: MUNKE JOSEFINE MAJ: MIKOLKA JOZEF
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
564 552 539
 MAY SURPRISE STORMYTH, CMKU/AM/7828/16, 01.05.2016
 O: IGUAL DU GRAND STORMYTH M: ADORE PRINCESS ARCTIC STORM
 CH: SCHEUFLEROVÁ KATEŘINA MAJ: VALDHANS MICHAL
 
AMERICKÁ AKITA - AMERICAN AKITA
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10)
565  
 GABRI THO´S TWO QUIZMASTER, ÖHZB-AA 326, 26.11.2016
 O: GABRITHO´S TWO HOMELAND SECURITY M: SEISHIDO AVANT GARDE
 CH: THOMA ERNST MAJ: FASCHING EVIJA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10)
566  
 REDIENT DOKTOR SCHIWAGO, ÖHZB AA 328, 20.11.2017
 O: INDEVOR OPEN MIND M: REDIENT TOP NOTE
 CH: CHUDAKOVA AA MAJ: FASCHING EVIJA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
567  
 BELLA DONNA CERBERUS MORAVIA, SPKP 616, 03.02.2019
 O: ATTOMIC ATTACK CERBERUS MORAVIA M: AMBER ŚNIEŽNE ZJAWISKO
 CH: JUŘIČKOVÁ EVA MAJ: MOKOŠOVÁ ZDENKA
568 553 540
 FORTE DARYA-YE NOOR, MET.N.Japan 708/19, 18.10.2018
 O: RUTHDALES JON SNOW M: BOUNTY FULLMOON SHADOW
 CH: KARAKAI CSABA MAJ: BALOGH ATTILA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10)
569  
 GABRI THO’S TWO TOMB RAIDER, ÖHZB/AA 351, 07.12.2018
 O: REGALIA’S JET GAUGE M: GABRI THO’S TWO ABIGAIL SCIUTO
 CH: THOMA ERNST MAJ: THOMA GABRIELE
 
BASENJI
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
570 554 541
 GIMLI KRUMLOŠ, CLP/BSN/1021, 04.01.2019
 O: HAKIMU SALASIRIAN M: FATE KRUMLOŠ
 CH: KUZDASOVÁ ILONA MAJ: VILHELMOVÁ MARTINA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10)
571  
 SHAHRANS RASBERRY RIPPLE, SE 35609/2016, 16.06.2016
 O: SHAHRANS HUNGRY HEART M: KIMWITU’S ZOLOTAYA
 CH: KINDBERG THERESE MAJ: RETTER ALICE
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  555 542
 KARLA MIA WAKIZASHI OF TIANITO, SPKP 98, 28.11.2018
 O: TAME PRÍDE EL BOSCA M: ADELAILE ADEBOMI OF PARNAS
 CH: TÓTH TIBOR MAJ: BELOVIČ MATÚŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 18)
   543
 FREYA Z KLANU LOBUZÓW, SPKP 105, 08.11.2018
 O: MAXIMUS LE JUNIOR DES FRINGANTS COMPLICES M: GINERVA Z KLANU LOBUZÓW
 CH: BUKOWSKA ANNA MAJ: KRAJČÍROVIČOVÁ IVANA
 
CANAAN DOG
skupina/group 5. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
572 556 544
 BASHE STORYTELLING, CMKU/CA/23/16, 07.07.2016
 O: NOKED ME SHAAR HAGAI M: ANGIE OD DVOU CEDRŮ
 CH: JANČAŘÍKOVÁ KATEŘINA MAJ: KAMLENKOVÁ LUDMILA
 
GRÓNSKY PES - GRÖNLANDHUND
skupina/group 5. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
573 557 545
 CAYELLE TŘPYTIVÝ SNÍH, CMKU/GP/259/19, 20.02.2019
 O: AGOOSE NAYANORE M: EQALUK C NIISA
 CH: GALGAŇÁKOVÁ YVONA MAJ: GROMOVSKÁ ALŽBETA
 
IBIZSKÝ CHRT HRUBOSRSTÝ - PODENCO IBICENCO RAUHHAARIG
skupina/group 5. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10)
574  
 REINA DE LA MONTANERA, SPKP RG 44, 11.11.2018
 O: FERMIN M: GILDA
 CH: GONZALEZ MARTINEZ CARMEN MAJ: KAMENÁROVÁ MICHAELA
 
IBIZSKÝ CHRT KRÁTKOSRSTÝ - PODENCO IBICENCO KURZHAARIG
skupina/group 5. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  558 546
 BELICIA LA PRINCESA ROSA DE PODI, SPKP 41, 21.10.2017
 O: FIRST DYNASTY´S GERONIMO M: ESKARXA AMÁLIA
 CH: KAMENÁROVÁ MICHAELA MAJ: KAMENÁROVÁ MICHAELA
 
LAJKA ZÁPADOSIBÍRSKA - LAIKA ZAPADNO-SIBIRSKAIA
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 18)
   547
 DUKÁT LIESKOVÁ SKALA, SPKP 652, 20.05.2018
 O: KARA-KITÁJ ITIL SOK M: AINA
 CH: POPČÁK ONDREJ MAJ: ŠTEFÁNIK MATEJ
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10)
575  
 DANA IZ SEVERNOY LADOGI, SPKP 706, 12.09.2019
 O: IRTYSH M: FEYA
 CH: BALABAN V.A. MAJ: PIPÍŠKA PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10)
576  
 AJA SPOD CHYŽE, SPKP 599, 15.06.2017
 O: RAČIANSKY JAS AMUR M: DASYA
 CH: TICHÝ IGOR MAJ: CHYLA PAVOL
 
MEXICKÝ NAHÁČ MALÝ - XOLOITZCUINTLE MINIATURE
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10)
577  
 GUCCI OD REMETKY, CMKU/MEN/157/19, 29.01.2019
 O: FERNANDO QUERIDO DE XOCONOCHCO M: SOMBRA LANGARICA
 CH: KUBOSOVA DANUSE MAJ: BRUNNER SARKA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18)
  559 
 GUCCI OD REMETKY, CMKU/MEN/157/19, 29.01.2019
 O: FERNANDO QUERIDO DE XOCONOCHCO M: SOMBRA LANGARICA
 CH: KUBOSOVA DANUSE MAJ: BRUNNER SARKA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18)
578 560 
 FABIO OD REMETKY, CMKU/MEN/147/18, 02.10.2018
 O: FORSAZH ASTON MARTIN M: COLIMA OD REMETKY
 CH: KUBOSOVA DANUSE MAJ: BRUNNER SARKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 19.07.2020: 18)
579  548
 GUAPA OD REMETKY, CMKU/MEN/158/19, 29.01.2019
 O: FERNANDO QUERIDO DE XOCONOCHCO M: SOMBRA LANGARICA
 CH: KUBOŠOVÁ DANUŠE MAJ: KUBOŠOVÁ DANUŠE
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 18)
   549
 DULZURA OD REMETKY, SPKP 26, 05.10.2017
 O: FERNANDO QUERIDO DE XOCONOCHCO M: SOMBRA LANGARICA
 CH: KUBOŠOVÁ DANUŠE MAJ: BEŇOVÁ MARTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18)
  561 
 COLIMA OD REMETKY, CMKU/MEN/101/15, 26.05.2015
 O: MC’ROC ARRAYAN M: CENTOCIHUATL DE XOCHONOCHCO
 CH: KUBOŠOVÁ DANUŠE MAJ: TRTÍLEK MARTIN
 
MEXICKÝ NAHÁČ VEĽKÝ - XOLOITZCUINTLE STANDARD
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
580 562 550
 ENERGY DI FANTASTIC DREAM, SPKP 35, 06.06.2019
 O: COLONIA XTRAVAGANSA ALDO M: SONDERWOL LEGEND ZONE
 CH: SYCHOVA YULIA MAJ: KNOTKOVÁ IVETA + BAREK ONDŘEJ
581 563 
 TOTOMOXTLE, CMKU/MEN/166/-19/19, 15.05.2019
 O: COYOL (RETANA) MEX FCI M: JAROCHA (ALVREZ) MEX. FCI
 CH: ALVAREZ VICTOR MAJ: BRUNNER SARKA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 19.07.2020: 18)
582  551
 SO-SOFT ONE&ONLY JACK OF DIAMONDS, MET.Mesz.meszt.6/19, 13.02.2019
 O: SONDERWOL LEGEND LEVON KING M: SONDERWOL LEGEND INSIGNIA
 CH: JANOSI BETTINA MAJ: JANOSI BETTINA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18)
583 564 
 LOCAL HERO´S OXOMOCO, CMKU/MEN/122/-17/16, 13.12.2016
 O: CAMOTE M: LOCAL HERO´S FARHA
 CH: FRIBERG MONA MAJ: BRUNNER SARKA
 
NEMECKÝ ŠPIC MALÝ ČIERNY A HNEDÝ - DEUTSCHER KLEINSPITZ SCHWARZ-BRAUN
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
584 565 552
 ARROW BLACK SIRIUS POMPOM’S DREAM, CMKU/NS/15055/17, 18.05.2017
 O: HOKKY ORANŽOVÁ KULIČKA M: FLOR LION OF BOŽETICE
 CH: KNOBOVÁ VERONIKA MAJ: KNOBOVÁ VERONIKA + KNOB JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  566 553
 SALLY-POM MARIADOLF, SPKP 1792, 27.04.2019
 O: ANGEL MAYSTER FOXTROT M: VIKTORIA KIRA MARIADOLF
 CH: ŠKROCHOVÁ MÁRIA MAJ: ŠKROCHOVÁ MÁRIA
 
NEMECKÝ ŠPIC MALÝ NOVÉ FARBY - DEUTSCHER KLEINSPITZ NEUFARBEN
skupina/group 5. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18)
  567 
 ZAPHIRA REJNA, SPKP 1642, 08.09.2018
 O: CUMBREDECAN CARRUSO M: KATY PERRY REJNA
 CH: OLÁHOVÁ EDITA MAJ: GYÜRKYOVÁ CSILLA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  568 
 HAJDI POM MARIADOLF, SPKP 1578, 06.05.2018
 O: SHOW POMS THE GIFT OF A FRIEND M: LOTA DUE MARIADOLF
 CH: ŠKROCHOVÁ MÁRIA MAJ: ŠKROCHOVÁ MÁRIA
   554
 CHIARA MARIADOLF, SPKP 963, 07.03.2014
 O: ATOS TRE MARIADOLF M: LANA DUE MARIADOLF
 CH: ŠKROCHOVÁ MÁRIA MAJ: ŠKROCHOVÁ MÁRIA
 
NEMECKÝ ŠPIC TRPASLIČÍ - DEUTSCHER ZWERGSPITZ (POMERANIAN)
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
585  
 DENNY MACKA´S WORLD, SPKP 1760, 03.03.2019
 O: ARMANI OF ERIKA´S HOME M: MILKY KISS ME AGAIN ASTRA CON AMORE
 CH: KLINOVSKÁ MARCELA MAJ: DE BUHROVÁ RENÁTA
586 569 555
 JESSE JAMES VIVO TOY COLLARIUM, PKR.V-29594, 07.08.2019
 O: PERFECT POMS PRICELESS M: BLACK PEARL IN COLLARIUM IWON
 CH: JAROS MAREK MAJ: ŠIRLOVÁ LEONA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  570 556
 BOSCO BOO POM REJNA, SPKP 1673, 23.10.2018
 O: LEANTO PIERRE RICHARD M: OXANA JESSICA REJNA
 CH: OLÁHOVÁ EDITA MAJ: OLÁHOVÁ EDITA + UHARČEK JURAJ
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
   557
 DANYELENS LEONELLE, UKU.0341975, 13.10.2017
 O: MAGNETIC MAGIC NEMO M: DANYELENS ASSOL
 CH: DANYLIUK OLENA MAJ: KŘÍŽKOVÁ SKARLET
587 571 558
 HAKIM VANILLA POMS ROYAL MORAVIA, CMKU/NS/15615/18, 30.01.2018
 O: AMBER MIRACIE VANILLA ANGEL M: AMY ROYAL POMS POLONIA
 CH: BRAŽINOVÁ ANNA MAJ: ZAHRADOVÁ ZUZANA
588 572 
 KOLIBRIPOM ALEX MAQUEEN, CMKU/NS/16252/-18/18, 19.05.2018
 O: SUNTERRA STAND N DELIVER M: NEW LEMAR CO-CO SHANEL
 CH: TESLYA IRINA MAJ: SOLOVINSKÁ DAGMAR
589  
 MAG-HANTER GREGORY ALEX, CMKU/NS/16649/-19/18, 26.06.2018
 O: MAGHANTER MONTANA OF LENETTE M: MAG-HANTER COLUMBIA NANCY
 CH: RAZMOLODIN V.P MAJ: BARBURSKÁ GABRIELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  573 
 GALINKA SILKY STARDUST, SPKP 1821, 15.05.2019
 O: VAN DAMME DEFENDER ON A MISSION IZ VESTLANDII M: APOLKA SILKY STARDUST
 CH: GYÜRKYOVÁ CSILLA MAJ: GYÜRKYOVÁ CSILLA
590  559
 PRINCESS SUN AND STARS, LOF 5 SPIT.51677/8, 16.09.2019
 O: DAMASCUS ROAD PIRATE O SEA M: YUDZHANA YUSI ZVEZDNY PODAROK
 CH: BARCZYNSKA PAULINE MAJ: SCHMIDTOVÁ RENATA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  574 560
 BELLISSIMA POM REJNA, SPKP 1674, 23.10.2018
 O: LEANTO PIERRE RICHARD M: OXANA JESSICA REJNA
 CH: OLÁHOVÁ EDITA MAJ: OLÁHOVÁ EDITA
  575 
 NANCY ANGEL POMS ROYAL MORAVIA, CMKU/NS/16297/18, 29.11.2018
 O: THESEUS KING OF ATHENS FROM GLAMOUROUS TOYS M: ANGELIKA
 CH: BRAŽINOVÁ ANNA MAJ: KREMPASKA LUCIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
591  561
 DANILA PEGY HAUS, SPKP 1836, 29.10.2017
 O: QUIDO ANGEL POM TOY Z MALEBNÉHO POVLTAVÍ M: LUXURY LAIT VELLORY JIN
 CH: KARASOVÁ PETRA MAJ: KRAJČÍKOVÁ KATARINA
  576 
 DENERYS SILKY STARDUST, SPKP 1664, 02.09.2018
 O: SELESTIAL DREAM YULIAN M: APOLKA SILKY STARDUST
 CH: GYÜRKYOVÁ CSILLA MAJ: GYÜRKYOVÁ CSILLA
592  562
 WI-FI HARMONIE TLAPEK, CMKU/NS/15509/17, 25.12.2017
 O: CHARS CATCH A DREAM M: KRISPIE VON KUKUKSHOF
 CH: SCHMIDTOVÁ VĚRA MAJ: SCHMIDTOVÁ VĚRA
 
NEMECKÝ ŠPIC VEĽKÝ ČIERNY A HNEDÝ - GROSSPITZ SCHWARZ-BRAUN
skupina/group 5. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18)
  577 
 QINA BLACK RE-JAN MORAVIA, CMKU/NS/15302/17, 04.09.2017
 O: LOGAN ŠUMBARSKÝ PRAMEN M: CHLOE BLACK RE-JAN MORAVIA
 CH: NOCIAROVA RENÁTA MAJ: NEMEC JÁN
 
NEMECKÝ ŠPIC VLČÍ - WOLFSPITZ
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18)
  578 
 ENZO SILKY STARDUST, SPKP 138, 16.09.2018
 O: NEVASTAR MASHIRO KIN M: CAILLEY EJMI-LU
 CH: GYÜRKYOVÁ CSILLA MAJ: GYÜRKYOVÁ CSILLA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  579 563
 QUEEN ELIS PALUMAR, SPKP 142, 24.08.2019
 O: VITEAL PALUMAR M: KEESCUBS AMAZING ANETT
 CH: PEČENKA LUBOŠ MAJ: BISTAKOVA SOŇA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  580 564
 BONNIE KALICH OSUDU, CMKU/NS/15557/18, 01.01.2018
 O: GONZO VON DER STEINBRUCH-MAUT M: KATRISHA VON DER APFELSTÄDTAUE
 CH: TOMÁŠEK JOSEF MAJ: TOMÁŠEK JOSEF
 
PERUÁNSKY NAHÁČ STREDNÝ 40-50 CM - PERRO SIN PELO DEL PERU MEDIO
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
593 581 565
 JEFTA CEDERIKON, CMKU/PEN/1410/17, 22.06.2017
 O: LLOQUE YUPANQUI PAZZDA M: FREEDOM OF THE MIND CEDERIKON
 CH: DEMETEROVÁ PETRA MAJ: ZÁVIŠKOVÁ DENISA + HOŠŤÁLKOVÁ TATIANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
594 582 566
 MARGARET LILLY CEDERIKON, CMKU/PEN/1547/19, 13.03.2019
 O: LLOQUE YUPANQUI PAZZDA M: FREEDOM OF THE MIND CEDERIKON
 CH: DEMETEROVÁ PETRA MAJ: ZÁVIŠKOVÁ DENISA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
595 583 567
 MELISSA CEDERIKON, CMKU/PEN/1550/19, 13.03.2019
 O: LLOQUE YUPANQUI PAZZDA M: FREEDOM OF THE MIND CEDERIKON
 CH: DEMETEROVÁ PETRA MAJ: LÍPOVÁ VERONIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18)
  584 
 J’INARA IYAPA PAZZDA CEDERIKON, CMKU/PEN/1415/17, 22.06.2017
 O: LLOQUE YUPANQUI PAZZDA M: FREEDOM OD THE MIND CEDERIKON
 CH: DEMETEROVÁ PETRA MAJ: JURA ŠTĚPÁN
 
PERUÁNSKY NAHÁČ VEĽKÝ 50-65 CM - PERRO SIN PELO DEL PERU GRANDE
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
596 585 568
 LANCELOT CEDERIKON, CMKU/PEN/1505/18, 01.09.2018
 O: IRON MAN CEDERIKON M: BREE CEDERIKON
 CH: DEMETEROVÁ PETRA MAJ: ZÁVIŠKOVÁ DENISA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18)
  586 
 AWKITUPAQ KUSI KAWSAY, SPKP 93, 26.04.2018
 O: IMPERIO D´INKA ESPIPENA M: COYA MATACAN
 CH: VIŠŇOVSKÁ GABRIELA MAJ: VIŠŇOVSKÁ GABRIELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
597 587 569
 INKAS WHISTLE KINGS PAWS NIJANI, SPKP 104, 12.06.2019
 O: YAWAR HUATUNTUPAQ M: PORN STAR SWEETY PUNK
 CH: ĽUPTÁKOVÁ NIKOLA MAJ: ĽUPTÁKOVÁ NIKOLA
598 588 570
 VIKTURIYA SAMIKAI PAZZDA, CMKU/PEN/1571/19, 19.04.2019
 O: IMPERIO DˇINKA ESPIPEŇA M: QORIANKA TAMYA PAZZDA
 CH: LINHART JIŘÍ MAJ: ZÁVIŠKOVÁ DENISA + BAŠTOVÁ KATEŘINA
 
PORTUGALSKÝ PODENGO MALÝ HLADKOSRSTÝ - PODENGO PORTUGES MINIATURE SMOOTH
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
599 589 571
 TOURO DO VALE DE FERMEDO, CLP/POP/41, 05.09.2019
 O: FEUER FREI LU CIFER M: GOLD STAR DO VALE DE FERMEDO
 CH: FREITAS SERGIO MAJ: PIPALOVÁ PAVLÍNA
 
SAMOYED
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
600 590 572
 JOURNEY TO SAYAN XSARA’S HOPE, SPKP 739, 15.05.2019
 O: MISHKA NA SEVERE DIKIY MIOD M: HOLY MIRACLE FOR XSARA’S HOPE
 CH: MUDRA EMILIA MAJ: RACUŁT PAULINA
601 591 573
 MATYELLA FAIRY TALE YING, SPKP 746, 17.06.2019
 O: LIREVAŚ ROYAL BOSCHI VECCHI M: AKLARO HAPPY KATY O´MATYELLA
 CH: OKANIKOVÁ ERIKA MAJ: MAČÁK VLADO
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18)
602 592 
 IRRESTISIBLE’ICON XSARA’S HOPE, SPKP 702, 06.10.2018
 O: KLAJOKLIU ŠUO IRISG M: GRACE & GLORY XSARA’S HOPE
 CH: EMÍLIA MÚDRA MAJ: MRÁZIKOVÁ IVETA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
603 593 574
 ZORRO RIDES AGAIN YOSHI AND US, SPKP 682, 07.02.2018
 O: WHITESPIRIT ABSALON M: WINTER DAY´S I´M PIECE OF YOSHI
 CH: FULIEROVÁ JANA MAJ: FULIEROVÁ JANA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
604 594 
 MISHKA NA SEVERE DIKIY MIOD, SPKP 644, 26.06.2017
 O: SMILING SNOWBALL MOON WALK M: POLKA TEDI BEAR IZ MOSKOVSKOY METELY
 CH: RYKUN IRINA MAJ: MÚDRA EMÍLIA
   575
 THE UNIQUE TWIGLIGHT ORLEANSNOW, SPKP 667, 27.07.2017
 O: KLAJOKLIU ŠUO YOU ROCK MY WORLD M: KIDDY KATRIN KATIE ORLEANSNOW
 CH: LUXOVÁ MARCELA MAJ: PETRUŠOVÁ VERONIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  595 576
 BLOOMING CORALINA VIOLET’S MEADOW, SPKP 759, 16.06.2019
 O: MISHKA NA SEVERE DIKIY MIOD M: DAYDREAM DELAWARE XSARA’S HOPE
 CH: BENKOVIČOVÁ PAULÍNA MAJ: BENKOVIČOVÁ PAULÍNA
605  
 RADOST ZHIZNI SAKURA BLOSSOM, SPKP 723, 18.01.2019
 O: MISHKA NA SEVERE COOKIE WHISPERER M: RADOST ZHIZNI ROSE OF THE MIST
 CH: DOMBROVSKAYA OKSANA MAJ: MÚDRA EMÍLIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
606  
 AZALKA IS BACK AT YOSHI AND US, SPKP 728, 14.02.2019
 O: MISHKA NA SEVERE DIKYI MIOD M: VIBURNUM LANTANA OF YOSHI AND US
 CH: FULIEROVÁ JANA MAJ: FULIEROVÁ JANA
607 596 577
 HEIDI CIARA GOLD WARDEN, CMKU/S/3042/18, 03.11.2018
 O: GAWIN ROBBIE GOLD WARDEN M: GESTA SOLVEIG IZ SEVERNOY YARANGI
 CH: HRABCOVÁ EVA MAJ: DVOULETÁ TEREZA
  597 578
 SAMOYEDS KENNEL FOR LOVE KATYA, SPKP 724, 10.10.2018
 O: SAMOYEDS KENNEL FOR LOVE ELVIS M: SAMOYEDS KENNEL FOR LOVE GENIFER
 CH: DANOJLIC’ JELICA MAJ: PETRUŠOVÁ VERONIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  598 579
 ATREVIDAS AMANÍTA LA TORRE ROJA, SPKP 652, 14.09.2017
 O: OCEAN TWILIGHT YOSHI AND US M: DAYDREAM DAKOTA XSARA’S HOPE
 CH: PETRUŠOVÁ VERONIKA MAJ: NOVOTOVÁ BARTÁKOVÁ ZDENA
608  
 BLARTHON AVENGER SWEET ROSE, SPKP 589, 19.10.2016
 O: AKLARO HEART BREAKER FOR ORLEANSNOW M: MATYELLA BABY HONEYMOON
 CH: TURKOVIČOVÁ SIMONA MAJ: TURKOVIČOVÁ SIMONA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
609 599 580
 KLAJOKLIU ŠUO SECRET OF SIMONA, LSVK SA 0736/18, 26.07.2018
 O: KLAJOKLIU SUO IRIS M: KLAJOKLIU SUO LUCKY PRINCESS
 CH: MICKIENE DALIA MAJ: FÜRNKRANZ ANSELM
 
SHIBA
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 18)
   581
 MASHIRO MATAGIINU PL, PKR.M-25873, 10.09.2018
 O: OZIRKA WAKIMI M: B´HOSHI HIME MATAGIINU PL
 CH: ROZMYSLOWICZ LILIANNA MAJ: POLÁK PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
610 600 582
 HAKONE IDZU KAVAISA, CMKU/SI/2854/-19/19, 22.01.2019
 O: MEISHUU NO MASATORA GO SEIRYUU HASHIMOTOSOU M: SNEZHNYI ANGEL ETSU
 CH: PERMINOVA M.N. MAJ: BLATOŇOVÁ HANA
 
SIBERIAN HUSKY
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 18)
   583
 FILL UP LAST HURRAH PERFECT TO ME, SPKP 3839, 18.08.2019
 O: ZIEMABORA’S FAIR TRADE M: CHANEL KOUMI BOHEMIA
 CH: ILČÍK MICHAL MAJ: ILČÍK MICHAL
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10)
611  
 KANE BLACK GRAND FORJANA, SPKP 3761, 14.10.2018
 O: ROCKY BALBOA HUSKY OSTROWYA M: FORJANA SLOVAKIA MY
 CH: BAKALÁR MARTIN MAJ: BAKALÁR MARTIN
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18)
612 601 
 ORIGINAL BEAUTY MILKY WAY, RKF 5067732, 17.09.2017
 O: IMPLORER OF INNER VISION M: FLY DREAM BALT IN HEART
 CH: KUZORA ELENA MAJ: ILČÍK MICHAL
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
613 602 584
 ANTY JEDNIČKA, CMKU/SH/10361A/16, 09.12.2016
 O: GRETSKY VENDREDI 13 M: WITCH JEDNIČKA
 CH: SEMERÁKOVÁ MICHAELA MAJ: PEŠKOVÁ KRISTÝNA
   585
 CUPIDO LOVE IN HANDS PERFECT TO ME, SPKP 3547, 14.05.2016
 O: LOVE IS THE ANSWER M: CHANEL KOUMI BOHEMIA
 CH: ILČÍK MICHAL MAJ: ILČÍK MICHAL
614 603 586
 GOLDEN LIGHTINH CHOCHOLATE FLOWER, ROI 18/85521, 21.03.2018
 O: SILVER SHADOW M: LA DAM LATEA CHOCHOLATE AURORA
 CH: COTUGNO DENIS MAJ: COTUGNO DENIS
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18)
615 604 
 GRIPPING LOVE STORY PERFECT TO ME, SPKP 3846, 20.08.2019
 O: LIBERTY’S HAVE IT YOUR WAY M: CONTAGIOUS TOUCH’LUV PERFECT TO ME
 CH: ILČÍK MICHAL MAJ: ILČÍK MICHAL
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
   587
 NORD HEART AVELINA, SPKP 3874, 15.11.2018
 O: NORD HEART BET I AM SPECIAL M: NORD HEART MY LADY CRYSTAL
 CH: RODIONOVA NATALIA V. MAJ: ONDRÍK PAVOL
616 605 
 NORD HEART INSITE PERFECT, SPKP 3875, 18.01.2019
 O: NORD HEART KING STYLE M: NORD HEART BRITANIA
 CH: RODIONOVA NATALIA V. MAJ: ONDRÍK PAVOL
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
617 606 588
 ENDLESS LOVE PERFECT TO ME, CMKU/SH/10741/-19/18, 24.10.2018
 O: ODYSSEUS HYDRARGIUM M: CATLEYA TAKE MY LOVE PERFECT TO ME
 CH: ILČÍK MICHAL MAJ: HEŘMANOVÁ ZUZANA
618 607 589
 GRAY ENCHANTED OF THE ANGER, ROI 16/11884, 16.11.2015
 O: SNOWMIST’S ZULU TO CRYOUT M: LA DAM LATEA CHOCHOLATE AURORA
 CH: COTUGNO DENIS MAJ: COTUGNO DENIS
619  
 KAKASTAVI IRRESISTIBLE, CMKU/SH/10661/-18/17, 06.12.2017
 O: TORQUEMADA´S A BIT MORE UP M: KAKASTAVI FREEZING HOT
 CH: MARTON ZSUZSANNA MAJ: GRDINOVÁ BARBORA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
620 608 590
 ALICE PERFECT TO ME, SPKP 3405, 29.11.2013
 O: GALIAK DES GARRIGUES DU LOUP DU CANEBAS M: CHANEL KOUMI BOHEMIA
 CH: ILČÍK MICHAL MAJ: ILČÍK MICHAL
621 609 591
 BELLINA JEDNICKA, CMKU/SH/10379/16, 24.12.2016
 O: ICILY’S BROKEN AROW M: INNOCENCE VINYAMAR’S
 CH: SEMERÁKOVÁ MICHAELA MAJ: SLÁDEČEK JIŘÍ
 
SUOMENLAPINKOIRA
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
622 610 592
 ROCKERDUCK OF BULL’S ANGEL, ROI 16/161842, 25.06.2019
 O: LAPINLUMON CAVERI M: ALYKAS NAPAPIIRI OF BULL’S ANGEL
 CH: BARBARA FERRAMOSCA MAJ: CORRADINI ALESSIA + FERRAMOSCA BARBARA
PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  611 593
 VALLARJÄNTANS RONALDO, SE 24694/2012, 09.03.2012
 O: LAPPRIKETS MISHA M: RIIHISILLAN POHJAN NEITO
 CH: MÖCKELIND INGER MAJ: SCHULZE HEIDI
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
623 612 594
 FANTAGHIRÓ OF BULL’S ANGEL, ROI 17/170659, 23.08.2017
 O: HUMPPILA ASLAK AT BULL’S ANGEL OF ARTIC COBAKA M: KIRELLA’S GETLUCKATBULL’SANGEL
 CH: BARBARA FERRAMOSCA MAJ: CORRADINI ALESSIA + FERRAMOSCA BARBARA
  613 
 PERLE DES NORDENS DAKOTA, VDH/DCNH LK 00305/17, 04.10.2017
 O: TOSITOUHUN FERNANDO M: FINJA DU DOMAINE D’ARINELLA BIANCA
 CH: SCHULZE HEIDI MAJ: SCHULZE HEIDI
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 18)
   595
 PERLE DES NORDENS AURORA BOREALIS, VDH/DCNH LK 00135/14, 15.10.2014
 O: ARBALAS GIRKAS M: FINJA DU DOMAINE D’ARINELLA BIANCA
 CH: SCHULZE HEIDI MAJ: SCHULZE HEIDI
 
THAJSKÝ RIDŽBEK - THAI RIDGEBACK DOG
skupina/group 5. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
  614 596
 BANYAS, KATH115905669, 12.06.2019
 O: SORN-RUK OF SRIAYTOHAYA M: SOM CHA WEE
 CH: PORNKUNA LUEHARN LUEHARN MAJ: PODSTAVKOVA DENISA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 10, 18.07.2020: 18, 19.07.2020: 18)
624 615 597
 CORIO LOVE WATAHA Z RABOWIC, PKR.V-28664, 06.11.2018
 O: NELLIREL EVEREST TOP M: BLUE STAR WATAHA Z RABOWIC
 CH: WOJCIECH MICHALAK MAJ: MATEUSIAK KAROL
SKUPINA / GROUP FCI 6
ALPSKÝ JAZVEČÍKOVITÝ DURIČ - ALPINE DACHSBRACKE
skupina/group 6. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 13)
  616 
 AJŠA OD STAREJ RIEKY, SPKP 5196, 02.11.2018
 O: GERO ZE ZÁPOVĚDI M: ALMA Z BABIČOVHO DVORA
 CH: BAŤKOVÁ INGRIDA MAJ: KARČÁK MARTIN + KARČÁKOVÁ ERIKA
 
BASSET HOUND
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 11)
   598
 YOU AND ME DI CASA DAL PINO, CLP/BH/6820, 21.03.2019
 O: GEORGE WINDSOR DI CASA DAL PINO M: NHABIRA QUEEN BEE
 CH: DAL PINO ANTONIO MAJ: KŘÍŽOVÁ VĚRA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 11)
   599
 X-MAN LADY BARNETT’S, MET.BASSET.315/H/18, 13.09.2017
 O: WOFERLOW LIBERTY BELL M: RITA LADY BARNETT’S
 CH: ZITOVÁ LENKA MAJ: BAN ISTVAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 19.07.2020: 11)
   600
 FRANCESCA BELLE LUARAN, SPKP 892, 19.04.2019
 O: WOFERLOW LIBERTY BELL M: DAFFNE MALÁ KAROLÍNA
 CH: SÝKORA ĽUBOŠ MAJ: FERENCZY PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
625 617 601
 FRIENDSHIP WITH THE SHORT LEGGED IVY, Met.Basset. 413/19, 31.03.2019
 O: TALAJMENTI LOKOMOTIV LEGENDA M: KÁLNOK-GYÖNGYE NÉITH
 CH: NÉMETH ZOLTÁN MAJ: NÉMETH ZOLTÁN
 
BAVORSKÝ FARBIAR - BAYRISCHER GEBIRGSSCHWEISSHUND
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
626 618 602
 PRINC KRIGOV, SPKP 12973, 01.06.2019
 O: CAR Z KARLOVICKÉHO DVORA M: OXA KRIGOV
 CH: HOLOVÁČ JÁN MAJ: LACIKA FRANTIŠEK
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
627 619 603
 DIUK VENANDI RED, PKR.VI-23339, 01.01.2019
 O: WRZOS DIANA ANILAS M: KAYLEIGH AIRGIALLA
 CH: STENCEL GRZEGORZ MAJ: ORACZ ALDONA + ORACZ PIOTR
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
628 620 604
 DERIL KAMENNÝ VRCH, SPKP 12519, 14.03.2018
 O: BIRKO VOM EDELWEISSBODEN M: AFRA KAMENNÝ VRCH
 CH: TISOŇ DOMINIK MAJ: TISOŇ DOMINIK
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
629 621 605
 BOGAR Z WIERZBOWEGO MIASTA, PKR.VI-22112, 19.04.2017
 O: ATAMAN Z KRAINY PRZODKÓW M: S-LUKA Z BAMBUKOWEJ KNIEI
 CH: KŁUSOWSKI RYSZARD MAJ: KŁUSOWSKA MAŁGORZATA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
630 622 606
 WRZOS DIANA ANILAS, PKR.VI-20353, 06.06.2016
 O: BASTER Z PRAWEGO BRZEGU M: CESI Z GÓRY CHROBREGO
 CH: GILNER ANNA MAJ: ORACZ ALDONA + ORACZ PIOTR
PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
631 623 607
 FARIS VATROVA, PKR.VI-15738, 14.06.2011
 O: CIRIO Z DUDNISK M: CAMI VATROVA
 CH: ČENDULA JOZEF MAJ: ORACZ ALDONA + ORACZ PIOTR
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
  624 608
 DARA MINČOL, SPKP 13066, 18.07.2019
 O: JAGO Z CHORVÁTA M: ASTA Z BOROVEJ HORY
 CH: CHOVANEC MICHAL MAJ: PIECKA JURAJ
  625 
 FATA MÚTŇANSKÁ DOLINA, SPKP 12861, 06.05.2019
 O: BRYX OD UJA LACA M: ASTA Z JANÍKOVEJ ZÁHRADY
 CH: MARUŠČÁK JÁN MAJ: ČURLÍK JÁN
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
  626 609
 CHESA SPOD ORAVSKÉHO HRADU, SPKP 12835, 11.03.2019
 O: BANDY Z KEŽMARSKEJ CESTY M: ELZA Z VIHORLATSKÝCH BUČIN
 CH: MIKULAJ ŠTEFAN MAJ: DEBNÁR MARTIN
 
BEAGLE
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
632 627 610
 CAPITAN AMERICA DI TORRIMPIETRA, ROI 19/141546, 13.05.2019
 O: FONTEPOSCAS DOWN UNDER M: FONTEPOSCAS MIDNIGHT STAR
 CH: BALDI RUDI MAJ: MAURER MICHAELA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
633 628 611
 ASLAN LITTLE CARPATHIANS, SPKP 1970, 14.02.2019
 O: FONTEPOSCA´S FACE TO FACE M: AIRYN OF AMBALAND
 CH: POTROK MILAN MAJ: POTROK MILAN
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
634 629 612
 ANVI HIGH LINE GREAT HAPPINES, MET.Beagle 683/H/19, 05.04.2017
 O: ANVI HIGH LINE DONATO ESTEBAN M: ASTRAVEGAS LADY SUNSHINE
 CH: GOLUBEVA A.V. MAJ: SZOPKÓ IVETT
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
635 630 613
 ANVI HIGH LINE TOROS, VDH BCD 18-250, 21.01.2018
 O: ANVI HIGH LINE DONATO ESTEBAN M: ANVI HIGH LINE JACKLING
 CH: GOLUBEVA ANNA MAJ: MAURER MICHAELA
636 631 614
 VIENNA CALLING QUALITY TIME, ÖHZB BG 5529, 18.04.2018
 O: ABSOLUTELY SPOTLESS INSERT M: BEYONCE SPOTTY FRIEND
 CH: TOMKAHAZY-HAJEK HELENA & THOMAS MAJ: TOMKAHAZY-HAJEK HELENA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
637 632 615
 AIWA SYSOU LION, SPKP 2005, 03.09.2019
 O: JONATAN KRISTAL ROK M: KATALEYA OD TROCH TABIEL
 CH: BEDNÁROVÁ MARTA MAJ: BEDNÁROVÁ MARTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
638 633 616
 FANTA’S BRAND INVITE TO DANCE, VDH BCD 19 115, 18.02.2018
 O: RED AMERICANA LITTLE STORM IN A TEACUP M: FANTA’S BRAND MISS AMERIKA
 CH: KRYLOVA A.S. MAJ: MEYEROLBERSLEBEN MARION
639 634 617
 IT’S BLITZ ALIKISS, CLP/BEA/8610, 25.09.2018
 O: CRYSTALLINE QUALITY JOHNY WALKER M: PUN KOTZKY CHAMPS-ELYSEES
 CH: ČANČÍKOVÁ ALICE MAJ: ČANČÍKOVÁ ALICE
  635 618
 SZÉPHEGYI-SZIMAT SERENA, MET.Beagle529/18, 29.03.2018
 O: SZÉPHEGYI-SZIMAT OLIVER M: SZÉPHEGYI-SZIMAT NATINKA
 CH: BARAKSÓ BERTALAN MAJ: SZOPKÓ IVETT + BARAKSÓ BERTALAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
640 636 619
 AIRYN OF AMBALAND, SPKP 1866, 03.05.2016
 O: CLEVER CASSIUS OF GREAT OLYMPIA M: AMMY Z OZNICKÝCH LESŮ
 CH: TOMŠÍKOVÁ JAROSLAVA MAJ: POTROK MILAN
641 637 620
 VIENNA CALLING JUDY GARLAND, öHZB BG 5125, 23.03.2016
 O: VIENNA CALLING DOLLARS TO DONUTS M: VIENNA CALLING ALL IN
 CH: TOMKAHAZY-HAJEK HELENA & THOMAS MAJ: TOMKAHAZY-HAJEK HELENA
 
BRANDLBRACKE
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15)
642  
 ARGO Z KOBLOVSKÝCH ŠTĚRKŮ, CLP/RHB/109, 16.08.2019
 O: GIN VOM ERASBURGER FORSTHAUS M: BIRA SEDM DVORŮ
 CH: ŽŮREK RADOMÍR MAJ: BÖSER OTO
 
BRIQUET GRIFFON VENDÉEN
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
643 638 621
 ANTOINE LE CHASSEUR BLOND D´ADELAIDE, ČLP/BGV/3, 08.05.2019
 O: FETICHE DU SENTIER D´AIMERON M: LUNA DE LA TERRIBLE MENÉE
 CH: PŘEHNALOVÁ EVA MAJ: PŘEHNALOVÁ EVA
 
DALMATÍNSKY PES - DALMATINER
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
644 639 622
 ALFONSSO ROSE DE GAURT, CLP/DA/7478, 09.05.2019
 O: MUTA BARUKA THE ASTONISHING M: AVA FRANCESCA VON CHIRLITZ
 CH: TRUNEČKOVÁ GABRIELA MAJ: JELÍNKOVÁ VERONIKA
645 640 623
 CALLISTO DI ASSONANZA, CLP/DA/7471, 27.03.2019
 O: KALOKAIRIE´S CARBON COPY M: BRIXI DI ASSONANZA
 CH: FULÍNOVÁ LIANA MAJ: FULÍNOVÁ LIANA
646 641 624
 CROSLEY CALLTESS, SPKP 1494, 21.08.2019
 O: ALASTOR MOODY WEREWOLVES M: VIOLINE VOLGA ROYAL HERMELIN
 CH: VAVROVÁ ZDENKA MAJ: PTACKOVA JANA
647 642 625
 HADES SPOTTY MEMORIES, SPKP 1478, 19.07.2019
 O: SPOTDOG’S FREAKY FRIDAY M: STORIES OF DREAMS ALEXANDRA SPOILED MISS
 CH: PÓDAOVÁ ALEXANDRA MAJ: HAMADOVÁ MARIE
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
648  626
 ASSIDUITAS RAZZLE MY TAZZLE, VDH/DZGD 1217/18, 22.07.2018
 O: DAUMONT STANDING OVATION M: ASSIDUITAS PHORBIDDEN PHRUIT
 CH: SPEIER VIOLA MAJ: DÖRFER MICHAELA
  643 627
 FRANCESCO SPOTTY MEMORIES, öhzb Da 2721, 28.08.2018
 O: PERDITAS’S REALLY STARSTRUCK M: ZITA DEL PARNASO
 CH: PÓDAOVÁ ALEXANDRA MAJ: ERTL BARBARA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
649  
 ARCHIE ARTEMIS FOWL WEREWOLVES CASKADE, SPKP 1388, 23.03.2017
 O: ASSIDUITAS IWANNAMAKER M: USHUAIA UMA URSULLA ROYAL HERMELIN
 CH: CHRENOVÁ MICHAELA MAJ: GRAUS KAROL + GRAUSOVÁ KRISTÍNA, NÁROŽNÁ MÁRIA
  644 
 ASSIDUITAS RAZZLE MY TAZZLE, VDH/DZGD 1217/18, 22.07.2018
 O: DAUMONT STANDING OVATION M: ASSIDUITAS PHORBIDDEN PHRUIT
 CH: SPEIER VIOLA MAJ: DÖRFER MICHAELA
   628
 DIESEL SPOTTY MEMORIES, SPKP 1433, 19.03.2018
 O: GOLD RUSH OF DUKES PROUD M: STORIES OF DREAMS ALEXANDRA SPOILED MISS
 CH: PÓDAOVA ALEXANDRA MAJ: PÓDAOVÁ ALEXANDRA
650 645 629
 CHICAGO IZ TERLETSKOY DUBRAVY, RKF 5351624, 09.07.2018
 O: NEFRIT S NEVSKIH OSTROVOV M: MELISSA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
 CH: PETRAKOVA IRINA MAJ: GILARDONI MATTIA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
651 646 630
 BUCCO DI ASSONANZA, CLP/DA/7076, 13.04.2015
 O: JAMELSLEY PYRACANTHA AT DAKATA M: ARGIA DI ASSONANZA
 CH: FULINOVA LIANA MAJ: STEMMEROVA DANA + FULINOVA LIANA
652 647 631
 YVES ROYAL HERMELIN UŚMIECHNIĘTA WIELOCĘTKA, SPKP 1359, 05.09.2015
 O: F´MURHY´S LAW OF WOLFCUBS M: PHOENIX´S BLACK PEARL ROYAL HERMELIN
 CH: ZAWADSKA JOLANTA MAJ: CHRENOVÁ MICHAELA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
653 648 632
 ALBERTEENA ROSE DE GUART, CLP/DA/7482, 09.05.2019
 O: MUTA BARUKA THE ASTONISHING M: AVA FRANCESCA VON CHIRLITZ
 CH: TRUNEČKOVÁ GABRIELA MAJ: BARÁKOVÁ JITKA
654 649 633
 AURELLIA ROSE DE GAURT, CLP/DA/7481, 09.05.2019
 O: MUTA BARUKA THE ASTONISHING M: AVA FRANCESCA VON CHIRLITZ
 CH: TRUNEČKOVÁ GABRIELA MAJ: TRUNEČKOVÁ GABRIELA
655 650 634
 CLARISSA DI ASSONANZA, CLP/DA/7475, 27.03.2019
 O: KALOKAIRIE´S CARBON COPY M: BRIXI DI ASSONANZA
 CH: FULÍNOVÁ LIANA MAJ: FULÍNOVÁ LIANA
656 651 635
 HONEY SPOTTY MEMORIES, SPKP 1486, 19.07.2019
 O: SPOTDOG’S FREAKY FRIDAY M: STORIES OF DREAMS ALEXANDRA SPOILED MISS
 CH: PODAOVA ALEXANDRA MAJ: PÓDAOVÁ ALEXANDRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
657 652 636
 CRUELLA DE NELARI, CLP/DA/7372, 12.03.2018
 O: HERMES DANAMY M: ANGELS WOOD NELARI
 CH: STŘÍBRNÁ ROMANA MAJ: DAVIDEKOVA SONA
  653 637
 EVELIN SPOTTY MEMORIES, SPKP 1448, 21.05.2018
 O: AMON OF SPOTTY MEMORIES M: SHAKIRA OF ÁGÓMENTI
 CH: PÓDAOVÁ ALEXANDRA MAJ: CIBÁK KATARÍNA
658  638
 CHANELLE VETŘELEC, SPKP 1470, 23.04.2018
 O: FANTOM VETŘELEC M: BELOE ZOLOTO WORLD MUSIC HIT
 CH: KOTRBOVÁ LADISLAVA MAJ: HAMADOVÁ MARIE
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
  654 639
 DAISY SPOTTY MEMORIES, SPKP 1438, 19.03.2018
 O: GOLD RUSH OF DUKES PROUD M: STORIES OF DREAMS ALEXANDRA SPOILED MISS
 CH: PÓDAOVA ALEXANDRA MAJ: PÓDAOVÁ ALEXANDRA
659 655 640
 MERCEDES STRACIATELLA, SPKP 1401, 05.09.2017
 O: FLIGHT IN TIME DUKLINS DONUT M: LUCREZIA STRACIATELLA
 CH: GÜRTLEROVÁ JANA MAJ: GÜRTLEROVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
660 656 641
 KAHIRA STRACIATELLA, SPKP 1328, 28.06.2009
 O: APPENINE CALICO JACK M: JAVA STRACIATELLA
 CH: JANA GÜRTLEROVÁ MAJ: GÜRTLER ANDREJ
 
HANOVERSKÝ FARBIAR - HANNOVER´SCHER SCHWEISSHUND
skupina/group 6. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
661 657 642
 KOKA APEL NA LOWY, PKR.VI-22933, 15.09.2017
 O: AMIGO Z KASZUBSKICH PIACHOW M: AJDA OD HAJENKY KACENKY
 CH: MAĆKOWIAK MACIEJ MAJ: WIKTORCZYK TOMASZ
 
MALÝ MODRÝ GASKONSKÝ DURIČ - PETIT BLEU DE GASCOGNE
skupina/group 6. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 13)
  658 
 BESI Z POD JAVOŘINY, CLP/MMG/150, 19.03.2018
 O: ZORRO GREY FELLOW M: NOEMI LE BLEU CARDINALIS
 CH: TOMANCOVÁ RENATA MAJ: TOMANCOVÁ RENATA
 
POĽSKÝ POĽOVNÝ PES - POLISH HUNTING DOG
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
662 659 643
 NAWOJ Z ROGU TRZECH KSIĄŻĄT, PKR.WU.VI-19480, 15.07.2015
 O: TAO GONIEC MAŁOPOLSKI M: IGNIS Z ROGU TRZECH KSIĄŻĄT
 CH: BONK DOROTA MAJ: GAWŁOWSKA BEATA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
663 660 644
 WYDRA Z ROGU TRZECH KSIĄŻĄT, PKR.VI-23711, 07.05.2019
 O: BONAR NUNARAK M: IGNIS Z ROGU TRZECH KSIĄŻĄT
 CH: BONK DOROTA MAJ: BONK DOROTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
664 661 645
 KIRA Z SOKOŁOWSKIEJ ZIEMI, PKR.VI-22745, 25.05.2018
 O: DRYLING BEBR ODSZUKAĆ WIATR M: KORA LEŚNY AMOK
 CH: WOŁCZ STANISŁAW MAJ: CHWISTEK-TĘCZA KATARZYNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 13)
  662 
 IGNIS Z ROGU TRZECH KSIĄŻĄT, PKR.WU.VI-16203, 22.03.2012
 O: ABACTOR PETRUS ET LUPUS M: TRUFLA ŁOWCZA PASJA
 CH: BONK DOROTA MAJ: BONK DOROTA
 
PORCELAINE
skupina/group 6. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
665 663 646
 PARIS DES COLLINES DE PAGNOL, CLP/POR/209, 30.04.2019
 O: LEONARD DE L´ OUARI DE COMBESCURE M: NIKI
 CH: M. CURT JP MAJ: POKORNÁ ŽANETA
 
RODÉZSKY RIDŽBEK - RHODESIAN RIDGEBACK
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 12)
  664 647
 ENDLESS ENERGY ARTE CASSARI, SPKP 2336, 27.01.2019
 O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL’S - JOY ARTE CASSARI
 CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: NISCAKOVA VERONIKA
666  
 SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2400, 16.05.2019
 O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA
 CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: HNÁTKO MILAN + MÜLEROVÁ DANA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 12)
  665 648
 EL ROY ARTE CASSARI, SPKP 2331, 27.01.2019
 O: KANGELANI S SADIKI BY RED M: BELL S-JOY ARTE CASSARI
 CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: LUKACIN MILAN
667 666 649
 RAMI LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2311, 13.12.2018
 O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
 CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: FESZTY KATARÍNA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 12)
  667 650
 AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO, Met.Rhod.R.32/H/16., 06.04.2015
 O: KANGELANI’S OZZY BY THANZI M: MAANHAAR PRIMO-CREATUS BIMKUBWA-DEVANEY KYLA
 CH: KROKHMAL SVETLANA MAJ: JEDLICSKA JEVGENIJA
668 668 651
 ESAMI ZULU MUNYATI, CLP/RR/9836, 06.02.2018
 O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI
 CH: KUBÍNOVÁ MARIE MAJ: ÜNAL PETRA
669 669 652
 PRINCE LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2240, 05.03.2018
 O: KANGELANI’S PERFECT CHOICE M: CORCO ¨HABEEBAH¨OF SHINGAMONGA
 CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: STRHAK PETER
670 670 653
 UBUNTU MUDIWA FEZA, PKR.VI-22565, 06.01.2018
 O: GENS JULIA TRULY YOURS MR.MARTELL M: DJEMBE METEORS SAMBA PA TI-SANTANAS
 CH: MICHALAK JOANNA & KARPIŃSKA MARTYNA MAJ: SIUDA-ZAZULAK AGATA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 12)
671  
 AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO, Met.Rhod.R.32/H/16., 06.04.2015
 O: KANGELANI’S OZZY BY THANZI M: MAANHAAR PRIMO-CREATUS BIMKUBWA-DEVANEY KYLA
 CH: KROKHMAL SVETLANA MAJ: JEDLICSKA JEVGENIJA
  671 654
 FAUZI KIJANI UZURI RIDGE, PKR.VI-20417, 05.05.2016
 O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: ASALI IPYANA MAKORIKORI
 CH: GROCHOWSKA MARTA MAJ: SOBCZYK EDYTA
672 672 655
 CHAKA KAN ARTE CASSARI, SPKP 2188, 17.09.2017
 O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
 CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: LACO JURAJ + LACOVA MILUSE
673 673 656
 MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU, CLP/RR/9827, 10.02.2018
 O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
 CH: HUMLIČKOVÁ EVA MAJ: SNĚHOTOVÁ ZUZANA + BUDZEL MARIAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 12)
674 674 657
 AFRIDA HVĚZDY NA STRÁŽI, CMKU/RR/10355/19, 26.05.2019
 O: KADAMO IT’S NOW OR NEVER M: ADILLA STAR MUNGU
 CH: VESELÁ AGNIESZKA MAJ: HÄRINGOVÁ KATEŘINA
675 675 658
 KIMANI ZAHRA WANDELLMERE, CLP/RR/10233, 17.03.2019
 O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M: GRACE SAFIRA WANDELLMERE
 CH: PAJEROVÁ DAGMAR MAJ: CHMELA JIŘÍ
676  659
 SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2405, 16.05.2019
 O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA"HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
 CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: JAŠKOVÁ VERONIKA
  676 
 STAR LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2404, 16.05.2019
 O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA
 CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA
677 677 660
 ZURI MIERZEJKOWO FIDEI AMIS, PKR.VI-24163, 17.08.2019
 O: FABAYO AMANI KALASANTI M: DJEMBE METEORS ROBUSTA ISABELLA KIMBERLY R.R.
 CH: MIERZEJEWSKA MAGDALENA MAJ: FRYDRYCH MAŁGORZATA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 12)
678 678 661
 E’ ZENA ARTE CASSARI, SPKP 2338, 27.01.2019
 O: KANGELANI ’ S SADIKI BY RED M: BELL ’ S JOY ARTE CASSARI
 CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: HJARTOY MARIT
679  662
 RHIANNA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2316, 13.12.2018
 O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRKI LÖWENSCHWANZ
 CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 12)
680 679 663
 ANNIE FERLIGOV, SPKP 2022, 02.05.2016
 O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY
 CH: ZOLOTÁR STANISLAV MAJ: ZÁMEČNÍKOVÁ TEREZA
  680 664
 EMEFA ZEENA MUNYATI, CLP/RR/9842, 06.02.2018
 O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI
 CH: KUBÍNOVÁ MARIE MAJ: HABROVANSKÁ MICHAELA
681 681 665
 ESINAM LAILA MUNYATI, CLP/RR/9839, 06.02.2018
 O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI
 CH: KUBÍNOVÁ MARIE MAJ: KUBÍNOVÁ MARIE
682  
 GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY, SPKP 2278, 20.06.2018
 O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M: KEYAH PERLA AFRIKY LOWENSCHWANZ
 CH: ŠTEFUŇ JURAJ MAJ: ŠTEFUŇOVÁ GABRIELA
683 682 666
 CHARISSE JOY OF AFRICA, SPKP 2225, 11.11.2017
 O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
 CH: VŠELKOVÁ JANKA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA
  683 
 SAIMON'S PRAIDE WORLDWIDE CELEBRITY, CMKU/RR/9714/-17/17, 10.06.2017
 O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: SHADOW OF A SHADE SAIMON'S PRAIDE
 CH: OBLUKHOVA O.N. MAJ: VÁCLAVÍK LIBOR
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 12)
684 684 667
 ASHLEY THE QUEEN OF KENTANI, SPKP 2274, 02.06.2018
 O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
 CH: GABRIELOVÁ MARIE MAJ: GABRIELOVÁ MARIE
685 685 668
 COCO CHANEL ARTE CASSARI, SPKP 2199, 17.09.2017
 O: KANGELANI’ S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE JERRI BELLLA
 CH: LIKIEROVA ZUZANA A MARTIN MAJ: HJARTOY MARIT
686 686 669
 DAMISI LADY OF MANISI, ÖHZB RHR1660 Reg, 16.05.2016
 O: SHANGANI-ESHE YACHTER M: AKILAH OF MANISI
 CH: MARION SANTER MAJ: AIGNER CHRISTIAN
687 687 670
 FENDI MUDIWA FEZA, PKR.VI-22429, 11.01.2018
 O: SAIMON’S PRAIDE VOICE OF THE LEGEND FOREVER M: SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY
 CH: MICHALAK JOANNA & KARPIŃSKA MARTYNA MAJ: RATAJ BEATA
688 688 671
 GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 2210, 05.10.2017
 O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
 CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: SZABOVÁ HENRIETA
689 689 
 HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA, SPKP 2123, 10.04.2017
 O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA
 CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA
690 690 672
 REDYLAND ALWAYS READY, RKF 5296571, 15.05.2018
 O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA
 CH: YURTAEVA VALERIA MAJ: DIANIŠKOVÁ ERIKA + VALERIA YURTAEVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 12, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 12)
691 691 673
 RAYRIDGE DAYO CAMARIYA, RKF 3344614, 09.04.2012
 O: PATRICK DIE GROOT WENNER M: RIDGE'S STAR ZIDANA ROUS
 CH: LAKOZA ALLA MAJ: IURTAEVA VALERIIA
 
SLOVENSKÝ KOPOV
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
   674
 BRED ARDA SPOD KLOKOČOVA, SPKP 18675, 26.04.2019
 O: CEDER Z HALČE M: ARDA OD KALINOVSKEHO POTOKA
 CH: FULMEK MILAN MAJ: VOJTKO TOMÁŠ
  692 
 THOR LOHYŇA, SPKP 18800, 18.05.2019
 O: PARIS BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: IDEA LOHYŇA
 CH: PAVELKA ŠTEFAN MAJ: HALŽA DÁVID
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15)
692  
 HORAN BIELA STUDŇA, SPKP 16793, 14.08.2014
 O: CHIT ZO ZLIEVEC M: CARA BIELA STUDŇA
 CH: KOZÁR MARIAN MAJ: CELLENG MARTIN
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
  693 675
 ESHLY CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 18097, 30.09.2017
 O: HARO DZUNOŠAJ M: ABBY CHMELOV DVOR V LÁBE
 CH: CHMELA ZDENKO MAJ: KOHÚT PAVOL
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
  694 676
 ENNIE SPOD KUNOVEJ, SPKP 18311, 04.06.2018
 O: ERIK OD RIEČKY M: BONNIE SPOD KUNOVEJ
 CH: MATTA ŠTEFAN A JOZEF MAJ: NAGY MARIÁN
 
SVÄTOHUBERTSKÝ PES (BLOODHOUND) - CHIEN DE SAINT HUBERT
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
693 695 677
 FLESSNERS’S EVERYTHING IS POSSIBLE, AKC HP57676503, 10.04.2019
 O: FLESSNER’S INTERNATIONAL S’CESS M: FLESSNER’S ROCK’EM DON’T KNOCK’EM
 CH: FLESSNER CHRIS MAJ: FERENC LOVAS
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
694 696 678
 CALIFORNIA POPPY, ROI 19/135688, 12.05.2019
 O: HORVARI EDWARD M: NESPOLA
 CH: MATTEO ARENA MAJ: FERENC LOVAS
 
ŠVAJČIARSKY DURIČ - BERNSKÝ - SCHWEIZER LAUFHUND - BERNER
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
695 697 679
 JEREMY HANIČČINA ZAHRÁDKA, CLP/BRH/953, 10.06.2019
 O: AGENT ANTHONY BENCILLA M: HERMINA DELLA CUOR HANIČČINA ZAHRÁDKA
 CH: MYNÁŘOVÁ KATEŘINA MAJ: HORVATH JOZEF + HORVÁTHOVÁ NINKA
 
VEĽKÝ HRUBOSRSTÝ VENDÉNSKY BASET - GRAND BASSET GRIFFON VENDEEN
skupina/group 6. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 13)
  698 
 YEUX RÊVEURS VAN DE VIERSENHOEVE, N.H.S.B. 3112551, 22.02.2018
 O: ENEMOSSENS ALVAR AALTO M: PLAISIR DU COEUR VAN DE VIERSENHOEVE
 CH: VAN VIERSEN S. MAJ: JAKUBČOVÁ PETRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15)
696  
 REGGAEDOG HAPPY STAR, SPKP 30, 31.01.2019
 O: VIVRE LE CHARME VAN DE VIERSENHOEVE M: DECIBELLE OD VESELY ANEŽKY
 CH: JAKUBČOVÁ PETRA MAJ: DRLIČKOVÁ KRISTÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 13)
  699 
 REGGAEDOG HAPPY STAR, SPKP 30, 31.01.2019
 O: VIVRE LE CHARME VAN DE VIERSENHOEVE M: DECIBELLE OD VESELY ANEŽKY
 CH: JAKUBČOVÁ PETRA MAJ: DRLIČKOVÁ KRISTÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 15, 18.07.2020: 13, 19.07.2020: 11)
  700 680
 DEBUCHER OBSESSION, CLP/GBG/260, 27.12.2018
 O: LACROIX DO CASAL DOS CHOUPOS M: DEBUCHER GAIRSIDE FAIT ACCOMPLI
 CH: PHILLIPS V.E. MAJ: KRATINOVÁ RENATA
697  
 REGGAEDOG FIONKA, SPKP 19, 20.06.2017
 O: BLACK MAJESTY CARTOON MOTION M: DECIBELLE OD VESELÝ ANEŽKY
 CH: JAKUBČOVÁ PETRA MAJ: JAKUBČOVÁ PETRA
SKUPINA / GROUP FCI 7
ANGLICKÝ SETER - ENGLISH SETTER
skupina/group 7. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9)
698  
 LUCKSHERAY PURE SOUL, RKF 5528040, 18.04.2019
 O: SETR RIDGE´S NATIONAL RECKONING M: FAIRRAY NIGHTMARE
 CH: CHERNYSHEVA TATIANA MAJ: DAŇKOVÁ HELENA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 14)
  701 
 LUCKSHERAY PURE SOUL, RKF 5528040, 18.04.2019
 O: SETR RIDGE´S NATIONAL RECKONING M: FAIRRAY NIGHTMARE
 CH: CHERNYSHEVA TATIANA MAJ: DAŇKOVÁ HELENA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
699 702 681
 CRICKET JUMBO BEDNAR LYMARKOS, CLP/AS/6306, 05.06.2017
 O: KADON HERE’S DUNLEY CHARISMATIC M: LATIN LOVER SNOW ON THE SAHARA
 CH: KOSTELNÍK MARTIN MAJ: BEDNÁŘOVÁ WILCZKOVÁ TAŤÁNA
700 703 682
 PRINCE PHILLIP FROM MORRISON, CLP/AS/6258, 28.08.2016
 O: LORIEN JULY SUNBURST M: SOPHIA LOREN MAGENTA IN BLUE
 CH: FABOVÁ SOŇA MAJ: BIERMANNOVÁ ROMANA + HELDOVÁ LUCIA
701  683
 VICTORS VERY VALENTINO SIMARILION, ÖHZB ES 844, 30.03.2014
 O: QUITE A STAR VENATRISETT M: SILVANUS PENELOPE
 CH: NAJSAREK EWA AND ALEKSANDRA MAJ: PREISSL ELISABETH
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 19.07.2020: 14)
702  684
 DUSTY DIAMOND VON BUCHENFORST, JR 708429ES, 01.06.2019
 O: BLUE BALTICS ICEARTIST VICTOR M: LORAINE OD BREATOVACKE ELI
 CH: RADIC MILOS MAJ: MOLNÁR ADRIANA + KUCHTA JÁN, MOLNÁR ADRIANA
 
AUVERNEJSKÝ STAVAČ - BRAQUE D´AUVERGNE
skupina/group 7. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
703 704 685
 BLEU NĖREUS PIAF DAMA KRKONOŠE, cLP/BA/263, 19.06.2019
 O: MARQUIS DU ROUSSEAU DE MONFBRUN M: A TROIS PIAF DAMA KRKONOŠE
 CH: KOCÚROVÁ KVĚTUŠE MAJ: STREDNAKOVA VERONIKA
 
ČESKÝ FÚZAČ
skupina/group 7. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
  705 686
 CITA OD SLUNEČNÍ STĚNY, CLP/CF/64416, 20.03.2019
 O: DAR Z PODŘIPSKÉ STRÁNĚ M: INKA OD PITNÉ VODY
 CH: ŠKODOVÁ LUCIE MAJ: GARAI NORBERT
 
GORDON SETTER
skupina/group 7. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
704 706 687
 FORESTER’S IGNOTUSPEVERELL OF DARKMOOR, VDH/DPSZ GS 19/076, 05.06.2019
 O: FORESTER’S DEVILS ANSWER OF DARKMOOR M: VOICE OF FORESTER’S BLACK IVY
 CH: BARTELS DAGMAR MAJ: JANSOVÁ IVETA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 14)
  707 
 HERO D´ARTAGNAN Z WENYTRY, ČLP/GS/6860, 04.01.2019
 O: KAIRO Z ŽELEČKY M: COLEEN NELI Z WENYTRY
 CH: VOJÁČKOVÁ MONIKA MAJ: VOJÁČKOVÁ MONIKA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 14)
  708 
 JUST LIMITED EDITION ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6800, 06.01.2018
 O: BLACK SCOTTISH GIN SHADOW DOG M: CELTIC CARPEDIEM ŠAMARKAN KOCHANEJ EMILKI
 CH: ŠČUDLOVÁ MARTA MAJ: HŮLKOVÁ LENKA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14)
705 709 
 I´M SCOTTISH SIR ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6781, 03.10.2017
 O: JASPER BLACK IVY M: EBONY PEARL ÁRES ŠAMARKAN
 CH: ŠČUDLOVÁ MARTA MAJ: SOŠKOVÁ SYLVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
  710 
 GORDON-SETT STYLE LOLLIPOP, CLP/GS/6908, 04.11.2018
 O: GOANGO BLACK FULL OF LIFE M: GORDON-SETT STYLE HONEY FUNNY
 CH: ORLYK KATERYNA MAJ: ŠČUDLOVÁ MARTA + ORLYK KATERYNA
706 711 688
 PEPPER IN LOVE WITH DOREA, ÖHZB GS 1534, 04.08.2018
 O: FORESTER´S DEVILS ANSWER OF DARKMOOR M: JAI´S TOFFEE FOR DOREA BLACK IVY
 CH: ARCHAM DORIS MAJ: ARCHAM DORIS
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 14)
  712 
 OLDMANSION AVALON DAZZLE, CLP/GS/6775, 24.05.2017
 O: DRUMDAROCH BEAMERS RUN M: MY OH MY BLACK LOFTY
 CH: HALLAP TRIIN MAJ: ŠČUDLOVÁ MARTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
707 713 689
 CELTIC BLACKBERRY KOCHANEJ EMILKI, PKR.VII-14351, 04.12.2013
 O: FAIRRAY BLACK TO THE FUTURE M: ROSALINE VON DER WILDER HOLDER
 CH: SKLORZ GRZEGORZ MAJ: JANIK ALEKSANDRA + TRACZ ANNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
708  690
 GABBANA BLACK IVY, SPKP 442, 25.02.2018
 O: LUDSTAR GRISSOM M: LULLABY BLACK IVY
 CH: WITKOWSKA AGATA MAJ: BARAK ANIKÓ
  714 
 HEAVEN´S HOPE PEARL ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6684, 26.06.2016
 O: ANTHONY SCOTCH DO POLE M: EBONY PEARL ÁRES ŠAMARKAN
 CH: ŠČUDLOVÁ MARTA MAJ: HŮLKOVÁ LENKA
 
ÍRSKY SETER ČERVENO-BIELY - IRISH RED AND WHITE SETTER
skupina/group 7. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9)
709  
 ARROW ACE CONNEMARA LOVEHUNTER, ÖHZB IRWS 365, 26.04.2019
 O: ESHARE EXPLORER ARTEGERD M: DARCY VALIANT HUNTER
 CH: GERÖ JÁNOS MAJ: WITTMANN MONIKA
 
ÍRSKY SETER ČERVENÝ - IRISH RED SETTER
skupina/group 7. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
710 715 691
 UNIVERSE OF DOUBTLESS ALL IRISH GOLD, PKR.VII-17904, 05.01.2019
 O: OAKDENE QUE DU BONHEUR M: OAKDENE PUZZLES’N CRISPS
 CH: CICHOŃ HANNA MAJ: CICHOŃ HANNA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
711 716 692
 EXPERIENCE ELIMAR DOUBRAVA, CLP/IS/16529, 06.02.2018
 O: ABANDINUS ELIMAR DOUBRAVA M: EMILY FROM AVON FARM
 CH: BUREŠOVÁ LENKA MAJ: BUREŠOVÁ LENKA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
712 717 693
 INSIDE INFORMATION CAEMGEN’S, ČLP/IS/16585, 02.05.2018
 O: DUBLINER WELLINGTON M: CAEMGEN'S FASHION IS MY PASSION
 CH: JOBSE SJOERD MAJ: VIKTOŘÍKOVÁ JARMILA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 19.07.2020: 14)
713  
 ANAKIN SKYWALKER FROM CRAWFORD LAND, MET.ISs.8518/17, 24.06.2017
 O: MILLENIUM FALCON FROM CRAWFORD LAND M: CRAWFORD JUST A DREAM
 CH: STÁJER ÉVA MAJ: TURZO JANOS
   694
 TREASURE ISLAND FROM CRAWFORD LAND, Met.Is.8584/18, 18.03.2018
 O: PRIVILEGE FROM CRAWFORD LAND M: MON CHERIE FROM CRAWFORD LAND
 CH: STÁJER ÉVA MAJ: TAMÁS BOGLÁRKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
714 718 695
 ESSENTIA RUDE ZIÓŁKO, PKR.VII-18447, 22.08.2019
 O: UK PASSION DEGLI ANGELI ROSSI M: SETERDAY JONA
 CH: BARTOSZEWICZ HELENA MAJ: KLIMKIEWICZ KAMILA
715  696
 FAIRHAVEN IVORY, Met.Is.8640/H/19, 26.01.2019
 O: APPLEGROVE I AM THE DRAGON’S AID M: FAIRHAVEN TWILIGHT SAGA
 CH: HOLM LOUISE MAJ: TAMÁS BOGLÁRKA
716  
 WAIKIKI JAY SLOVAK BASE, SPKP 1969, 16.04.2019
 O: RIVERWOOD PLEASED AS PUNCH M: SAPHIRE JAY SLOVAK BASE
 CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SZORÁDOVÁ KLAUDIA
717 719 
 WINNIE JAY SLOVAK BASE, SPKP 1973, 16.04.2019
 O: RIWERWOOD PLEASED AS PUNCH M: SAPHIRE JAY SLOVAK BASE
 CH: SOJKOVA DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14)
718 720 
 STELLAR CLUSTERS JAY SLOVAK BASE, SPKP 1879, 23.09.2014
 O: DE FACTO SAGARI REDWEED M: LARA JAY SLOVAK BASE
 CH: SOJKOVA DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR
 
MAĎARSKÝ DRÔTOSRSTÝ STAVAČ - DRÓTSZÖRÜ MAGYAR VIZSLA
skupina/group 7. FCI
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
  721 697
 ETNA Z TAŁCHEJÓW, ČLP/MOD/7172, 04.05.2019
 O: ZOLDMALI SPEEDY M: CSARDA Z TAŁCHEJÓW
 CH: SPISAK AGNIESZKA MAJ: TESAŘOVÁ SIMONA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9)
719  
 ESZTER-HÁZI DRÓTOS FANTA, ÖHZB MVD 481, 23.12.2016
 O: QUODIAN´S GLEN TALLOCH M: ESZTER-HÁZI DRÓTOS CSENGE
 CH: TAKÁCS ESZTER MAJ: KÖNIG KARIN
 
MAĎARSKÝ KRÁTKOSRSTÝ STAVAČ - RÖVIDSZÖRÜ MAGYAR VIZSLA
skupina/group 7. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
720 722 698
 ARGO Z ALŽBETINHO MAJERA, SPKP 3750, 22.01.2019
 O: GUCCI Z VIVES BOHEMIA M: AWA GRETA OD NUPACKÉ TVRZE
 CH: NEŽNÁ ZUZANA MAJ: HVIZDOŠ MAREK + HVIZDOŠOVÁ KATARÍNA
721 723 
 MAGASPARTI RUTINOS OZORA, SPKP 3878, 15.03.2019
 O: ARANYVADÁSZ ORKÁN M: MAGASPARTI RUTINOS JACKPOT
 CH: MÁRMAROSI ANNA MAJ: UJJ GABRIEL
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
722 724 699
 BRAVE BARNEY REBEL OF RUSTY SUZIE, CLP/MOK/6588, 21.08.2018
 O: GYURKÓVÁRI BECSES M: ADRYN Z PELESTROVSKÝCH LESŮ
 CH: MATĚJKOVÁ ZUZANA MAJ: SCHEINPFLUGOVÁ IVANA + ŠRÁMEK ZDENĚK
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 14)
  725 
 KEREI KŐRISES BALTAZÁR, SPKP 3655, 06.05.2018
 O: MAGASPARTI RUTINOS IVÁN M: ALLY PRESSBURG HONEY
 CH: MARTON TIBOR MAJ: MARTON TIBOR
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
723 726 700
 FUERTE FUEGO DE LA LOCURA, CLP/MOK/5881, 13.09.2016
 O: TOLDIN´S TRUE TO TRADITION M: ALERTA BOGLARCA
 CH: JANÍKOVÁ PETRA MAJ: SEHNALÍKOVÁ SONA + SEHNALÍK ZBYNEK
724 727 
 KEN TAJEMSTVÍ KARPAT, CLP/MOK/6495, 09.06.2018
 O: KÖFALMENTI TÁLTOS M: CHERI TAJEMSTVÍ KARPAT
 CH: LATINOVÁ MIČULKOVÁ PAVLA MAJ: BITTNEROVÁ BLANKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
  728 701
 AGÁTKA Z ALŽBETINHO MAJERA, SPKP 3753, 22.01.2019
 O: GUCCI VIVES BOHEMIA M: AWA GRETA OD NUPACKÉ TVRZE
 CH: NEŽNÁ ZUZANA MAJ: GULABOVÁ NIKOLA
725 729 702
 ULLA DANITTY, CLP/MOK/6746, 05.03.2019
 O: RAMZIS MAŽAS BROLIS M: GRACE DANITTY
 CH: SVOBODOVÁ LUCIE MAJ: BRABCOVÁ JANA
726 730 703
 VERONA DANITTY, CLP/MOK/7083, 24.07.2019
 O: CHARLESTON FREE JAZZ M: ELOISE DANITTY
 CH: SVOBODOVÁ LUCIE MAJ: TICHÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
727 731 704
 PORTA Z PANSKÝCH LESU, SPKP 3733, 07.11.2018
 O: SAJAN Z TALCHEJÓW M: FIZZI Z BOLATIC
 CH: LEPIČOVÁ SYLVA MAJ: TOMÁŠOVÁ MARTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
728 732 705
 KEREI KŐRISES BABÓCA, SPKP 3658, 06.05.2018
 O: MAGASPARTI RUTINOS IVÁN M: ALLY PRESSBURG HONEY
 CH: MARTON TIBOR MAJ: MARTON TIBOR
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14)
729 733 
 ILLY TAJEMSTVÍ KARPAT, CLP/MOK/6076, 23.04.2017
 O: TÁLTOS KÖFALMENTI M: CHERI TAJEMSTVÍ KARPAT
 CH: LATINOVÁ MIČULKOVÁ PAVLA MAJ: BITTNEROVÁ LUCIE
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
730 734 706
 HAPPY BERTONI PRAGUE, CLP/MOK/6570, 02.07.2018
 O: MALOMKÖZI HAIKO M: CLAUDIE BERTONI PRAGUE
 CH: MUNŽILOVÁ DAGMAR MAJ: CERMAN MICHAL + MUNŽILOVÁ DAGMAR
731 735 707
 ROCKSTAR DANITTY, CLP/MOK/6366, 18.02.2018
 O: BEAUTY OF FIRE AKIO M: ELOISE DANITTY
 CH: SVOBODOVÁ LUCIE MAJ: SVOBODOVÁ LUCIE + SVOBODOVÁ JITKA
 
MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ - KLEINER MÜNSTERLÄNDER VORSTEHHUND
skupina/group 7. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9)
732  
 ASTON MARTIN JANMARKET’S GARDEN, CLP/MMO11734, 15.03.2018
 O: GIŇO Z KULATÉHO KOPCE M: ANGELIKA Z ROMANOVA CHOVU
 CH: PEROUTKA JAN MAJ: DOLEŽAL STANISLAV + DOLEŽALOVÁ ALENA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS (KRUH/RING - 18.07.2020: 14)
  736 
 ASTON MARTIN JANMARKET’S GARDEN, CLP/MMO11734, 15.03.2018
 O: GIŇO Z KULATÉHO KOPCE M: ANGELIKA Z ROMANOVA CHOVU
 CH: PEROUTKA JAN MAJ: DOLEŽAL STANISLAV + DOLEŽALOVÁ ALENA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
733 737 708
 EMA Z ROMANOVA CHOVU, CLP/MMO/11692, 18.01.2018
 O: ART ZIMNÍ VRCH M: DARA ČERNÁ HŮRKA
 CH: TROJKA ROMAN MAJ: MELKNEROVÁ BARBORA
 
NEMECKÝ DRÔTOSRSTÝ STAVAČ - DEUTSCHER DRAHTHAAR. VORSTEHHUND
skupina/group 7. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9)
734  
 FIN VOM HOLSTEF, SPKP 5226, 24.03.2019
 O: OPAL FANTASTIC OF MIKI M: CYLKA BONCOV MAJER
 CH: HOLÉNYI ŠTEFAN MAJ: HRNČÁR MILAN
 
NEMECKÝ KRÁTKOSRSTÝ STAVAČ - DEUTSCHER KURZHAAR. VORSTEHHUND
skupina/group 7. FCI
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 19.07.2020: 14)
735  
 ARCHIE ZO SUCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 7646, 07.05.2019
 O: ZONK VON DER ZISTA M: ELIZA MERVOV DVOR
 CH: PUKANCOVÁ IVANA MAJ: PUKANCOVÁ IVANA
736  709
 BRAMANTE VIA NATURALIS, SPKP 7711, 18.07.2019
 O: GERRY KS VOM DONAULAND M: MARGO MOON EYES
 CH: PILBAUEROVÁ DOMINIKA MAJ: KUBAŠ IVAN
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
737 738 710
 KUKO OD BLAVY, SPKP 7563, 09.12.2018
 O: GRIFF Z POTÔNSKEJ LÚKY M: BÁRA-BLAVA ZO ŠÚROVSKEJ DOLINY
 CH: BENOVIC JOZEF MAJ: BENOVIC JOZEF
738 739 711
 MONTY OD SPILE, SPKP 7718, 08.02.2019
 O: MULLER OD SPILE M: KELLY ZOANI
 CH: LJUBIČIC NEVEN MAJ: NAGY ZOLTÁN
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 19.07.2020: 14)
739  
 DAN Z VELKÝCH DOLIN, ČLP/KO/ 82362, 03.11.2016
 O: ACHILL VOM SCHNEPFENSTRICH M: CHERA Z ČEREPÁKU
 CH: MUSIL RADEK MAJ: BARTOVIČ ADAM + PUKANCOVÁ IVANA
   712
 DRAGON VIVES BOHEMIA, CLP/KO/83200, 14.04.2018
 O: NORD JOKRAN M: KAPPAHEGYI ÉDES
 CH: VESELÝ VIKTOR MAJ: FABRYOVA VIKTORIA
740  713
 NIGHT FORCE TOBACCO, MET.Rsznv.434/17, 24.12.2016
 O: MALOMKOZI JUMPI M: IVY MOON EYES
 CH: MATE DAVID MAJ: CERNOBILA BEDRICH
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
741 740 714
 AIDA Z BUKOVANSKÝCH STRÁNÍ, SPKP 7670, 30.04.2019
 O: PAX ZE ŠTÍPEK M: ARWEN ZE STRUPČIC
 CH: SLAVÍK JAROSLAV MAJ: SPUSTOVÁ BIBIANA
742  
 NIGHT FORCE AND YOU, MET.Rsznv.903/19, 22.04.2019
 O: TÉGLÁSMENTI- DÚVADAZÓ VADÁSZ MARCI M: NIGHT FORCE TAKE IT EASY
 CH: MÁTÉ DÁVID MAJ: MOLNÁROVÁ ŠTEFÁNIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS (KRUH/RING - 17.07.2020: 9, 18.07.2020: 14, 19.07.2020: 14)
743 741 715
 GARITA MERVOV DVOR, SPKP 7479, 03.03.2018
 O: ARIS Z CÍFERA M: DIDINA MERVOV DVOR
 CH: MERVA LUBOMÍR MAJ: MACHÁČ LUBOŠ + PETROVIČOVÁ DÁŠA
744